Stwórzmy razem coś wyjątkowego – Klub Naturalnej Pielęgnacji

Dodano 2018-05-24 07:59:00 przez Edyta

Cześć,

Jestem na etapie tworzenia dla Was czegoś wyjątkowego, czyli Klubu Naturalnej Pielęgnacji. Dzieje się to dzięki namowom mojego męża i wspaniałych przyjaciół, za co już teraz dziękuję im z całego serca. Innymi słowy – pragnę stworzyć zaangażowaną społeczność, dla której bardzo ważne będzie życie w zgodzie z naturą, a co za tym idzie - stosowanie na co dzień naturalnej pielęgnacji.

W dzisiejszych czasach nie jest już sztuką kupowanie i używanie kosmetyków naturalnych. Sztuką jest wdrożenie właściwej pielęgnacji, dostosowanej do potrzeb i wymogów naszego ciała i umysłu. A tutaj często zaczynają się schody. Jeśli masz np. przesuszoną skórę, z przetłuszczającą się strefą T oraz jednocześnie tendencją do zaczerwienień, to wybór odpowiednich preparatów pielęgnacyjnych wcale nie jest taki prosty i oczywisty.

Postanowiłam, że zupełnie nieformalnie zacznę dzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem. Od kilku lat prowadzę "kopalnię zdrowia", dzięki czemu miałam okazję przetestować setki, jak nie tysiące różnych kosmetyków (i nie tylko). Przekonałam się na własnej skórze, które kosmetyki naprawdę działają bądź też nie zdają egzaminu z oczekiwanym rezultatem. Nauczyłam się dobierać preparaty w taki sposób, aby wzmacniać silne strony swojej skóry czy włosów, a jednocześnie skutecznie eliminować kwestie problematyczne. W tym czasie przeczytałam też stosy porad pielęgnacyjnych, spotkałam się z wieloma dermokonsultantkami, kosmetologami i blogerkami. Dlatego wiedza, którą posiadam to nie tylko osobiste doświadczenie w testowaniu kosmetyków, ale również ogromny zasób informacji na temat naturalnej pielęgnacji, pozyskanych od ekspertów branży kosmetycznej.

Chcę, aby Klub Naturalnej Pielęgnacji nie był tylko zwykłym blogiem, na którym będą pojawiać się wpisy z ciekawostkami czy recenzjami. Chciałabym, żeby było to coś więcej. Namawiam Was do tego, abyśmy stworzyli aktywną społeczność, w której każdy ma wpływ na kształtowanie specyfiki klubu i pojawiające się tutaj treści. Dzielcie się ze mną problemami i dylematami, z którymi się zmagacie. Piszcie do mnie, co Was nurtuje, o czym chciałybyście przeczytać lub podyskutować, a ja zrobię wszystko, żeby znaleźć odpowiedzi na Wasze pytania i rozwiązać Wasze problemy.

Pragnę też, aby Twoje uczestnictwo w tym klubie dawało Ci szereg fajnych korzyści. W zamian za przystąpienie do klubu mam dla Ciebie rabat powitalny. Będziesz też sukcesywnie otrzymywać informacje o promocjach, z których możesz skorzystać, a do których dostęp mają tylko Klubowicze. Jest jeszcze coś, bez czego nie wyobrażasz sobie działania Klubu Naturalnej Pielęgnacji? Daj znać, jestem otwarta na propozycje i chętnie rozwinę ten klub z Twoim udziałem :)

Udostępnij artykuł:
Znajdź nas:

Korzyści:

  • Jednorazowo 250 dodatkowych punktów w Programie Rabatowym Kopalnia-Zdrowia.pl (jeżeli posiadasz konto użytkownika w sklepie Kopalnia-Zdrowia.pl)
  • Rabaty dostępne tylko dla Ciebie i pozostałych Klubowiczów
  • Mozliwość zadawania pytań naszym ekspertom oraz darmowe porady
  • Informacje o nowościach i premierach ze świata kosmetyków naturalnych

Dołącz do

Klubu Naturalnej Pielęgnacji

Potrzebujesz pomocy w doborze kosmetyków?
Szukasz rozwiązań, jak zacząć ekologicznie dbać o dom?
Chcesz porozmawiać lub złożyć zamówienie telefonicznie?

Lub zadzwoń

+48 572 717 186

Edyta Starzyk - Kopalnia-Zdrowia.pl