Magda

Magda

Cześć!

Jestem Magda i od kilku lat tworzę bloga oraz instagrama poświęconego głównie kosmetykom naturalnym i pielęgnacji. Mam przyjemność być dumną ambasadorką Kopalni Zdrowia i na kopalnianym blogu będę pisać dla Was artykuły poświęcone głównie pielęgnacji włosów.

Swój wolny czas spędzam między innymi na siłowni, na spacerach z psem i mężem na łonie natury, na podróżach. Lubię też oglądać filmy, seriale i ugotować coś dobrego. Światem kosmetyków naturalnych zaczęłam interesować się już na studiach i ta miłość do nich została mi do dzisiaj.

W swoim życiu przetestowałam mnóstwo różnych kosmetyków, ale to właśnie kosmetyki naturalne lubię szczególnie, ponieważ najlepiej sprawdzają się na mojej skórze i na moich włosach. Cieszę się, że będę mogła tworzyć pielęgnacyjne wpisy dla Czytelników kopalnianego bloga!

Zapraszam Was też na moje kanały - Instagram (@magda_naturalnie) oraz bloga (https://magdanaturalnie.pl/), gdzie poczytacie o kosmetykach, pielęgnacji i nie tylko!

Ściskam, Magda :)

Zobacz moje wpisy

Korzyści:

  • Powitalny rabat -10%* na dowolne zakupy w Kopalnia-Zdrowia.pl
  • Jednorazowo 250 dodatkowych punktów w Programie Rabatowym Kopalnia-Zdrowia.pl (jeżeli posiadasz konto użytkownika w sklepie Kopalnia-Zdrowia.pl)
  • Rabaty dostępne tylko dla Ciebie i pozostałych Klubowiczów
  • Mozliwość zadawania pytań naszym ekspertom oraz darmowe porady
  • Informacje o nowościach i premierach ze świata kosmetyków naturalnych

* rabat nie jest naliczany dla produktów znajdujących się w promocji oraz kosztów dostawy

Dołącz do

Klubu Naturalnej Pielęgnacji

Potrzebujesz pomocy w doborze kosmetyków?
Chcesz ułożyć swój plan pielęgnacyjny z naszą pomocą?
Wyszukaj dogodny dla Ciebie termin i spotkaj się z jedną z naszych Konsultantek.
Edyta Starzyk - Kopalnia-Zdrowia.pl