Ekologiczny uniwersalny proszek do prania

Do prania tkanin białych i kolorowych

Producent: Feel Eco

19,99 zł
Chwilowy brak towaru na magazynie
600g
Ocena ogólna:
Działanie:
Wydajność:

Bądź pierwszy i oceń produkt

Udostępnij:
Znajdź nas:

Ekologiczny proszek do prania przeznaczony jest do tkanin białych i kolorowych. Rekomendowany do prania dziecięcych ubranek. Idealny dla fanów świadomej i naturalnej pielęgnacji - pozwala wprowadzić naturalne produkty również do codziennych prac domowych.

Aktywne substancje piorące są skuteczne już w temperaturze prania 30°C (odpowiedni do prania w temperaturach między 30°C a 90°C). Proszek jest łagodny, lecz skuteczny - pranie jest miękkie, czyste i pachnie świeżością.

Skoncentrowana formuła proszku zawiera wysokie stężenie enzymów piorących i substancji czynnych. Roślinne pochodzenie substancji aktywnych gwarantuje biodegradowalność, naturalność i ograniczanie szkodliwego wpływu na środowisko naturalne.

Proszek jest wegański, przyjazny dla środowiska naturalnego, wytworzony w zgodzie z naturą. Produkty Feel Eco to najlepsze rozwiązanie dla osób pragnących ograniczyć kontakt ze szkodliwymi substancjami chemicznymi obecnymi w tradycyjnych środkach czystości. Nie zawiera fosforanów i składników pochodzenia zwierzęcego. 

Produkt został przetestowany dermatologicznie, może być stosowany przez osoby z delikatną skórą podatną na podrażnienia i alergie

Sposób użycia

Ekologiczny uniwersalny proszek do prania tkanin może być stosowany do prania wszystkich rodzajów tkanin z wyjątkiem wełny i jedwabiu.

Odpowiedni również do prania ręcznego. Aby wykonać pranie ręczne, należy rozpuścić w wodzie 1-2 łyżki proszku (w zależności od stopnia zabrudzenia ubrań).

W przypadku wyraźnych zabrudzeń proszek może być stosowany miejscowo - wystarczy nałożyć niewielką ilość produktu na plamę, pozostawić na 5 minut, następnie wyprać w pralce z innymi ubraniami.

W przypadku szczególnie trudnych plam, warto użyć przed praniem naturalnego odplamiacza do tkanin Feel Eco.

Opakowanie o pojemności 600g wystarcza na ok. 10 cyklów prania.

Skład

związki wybielające na bazie tlenu (15%-30%); anionowe środki powierzchniowo czynne (5%-15%), zeolity (5%-15%); mydło, polikarboksylany, niejonowe środki powierzchniowo czynne, enzymy, kompozycje zapachowe. Uwaga: zawiera nadwęglan sodu, sole sodowe kwasu siarkowego i estrów mono-C12-18-alkilowych, metakrzemian sodowy pięciowodny, alkohole etoksylowane (C10 -18)

Oceń i skomentuj produkt. Pomóż w ten sposób innym w wyborze właściwego kosmetyku.

Inne produkty marki Feel Eco:
Ekologiczny płyn do czyszczenia kuchni
Pojemność: 500 ml
Producent: Feel Eco
19,90 zł
Naturalny proszek do zmywarek
Pojemność: 800 g
Producent: Feel Eco
35,99 zł
Biodegradowalny odplamiacz do tkanin
Pojemność: 800 g
Producent: Feel Eco
27,99 zł
Naturalna sól do zmywarek automatycznych
Pojemność: 1 kg
Producent: Feel Eco
15,50 zł
Ekologiczny płyn do czyszczenia WC
Pojemność: 750 ml
Producent: Feel Eco
16,90 zł