Glinka zielona - maseczka do twarzy w tubie

Wyprzedaż - Końcówka serii!!!

Producent: Argiletz

32,99 zł 39,99 zł
DOSTĘPNY - wysyłka od razu
150 ml
Ocena ogólna:
Działanie:
Wydajność:

Bądź pierwszy i oceń produkt

Udostępnij:
Znajdź nas:

Glinka zielona pochodzi ze skał krzemionkowo - aluminiowych. Posiada około 20 różnych soli mineralnych istotnych dla organizmu, takich jak: krzem, magnez, wapń, potas, fosfor, sód oraz cały szereg mikroelementów i pierwiastków śladowych: selen, molibden, cynk. Posiada wspaniałe właściwości dezynfekujące, absorpcyjne, gojące.

Naturalna asta uzyskana z proszku połączona z wodą ze sprawdzonych źródeł górskich zachowuje właściwości i zastosowanie glinki zielonej. 

Doskonale zwalcza trądzik, wypryski, wrzody, pielęgnuje i regeneruje zmęczoną cerę, odkażając ją i wzmacniając. Odżywia zmęczoną cerę, zmniejsza i zapobiega zmarszczkom.

Ma szerokie zastosowanie w medycynie niekonwencjonalnej zarówno do stosowania wewnętrznego (tylko glinka pakowana po 300g) jak i zewnętrznego - okłady lecznicze i wyszczuplające. W kosmetyce profesjonalnej glinka używana jest również do zabiegów formowania sylwetki Body Wrap.

Sposób użycia

Maseczkę rozprowadzić cienką warstwą, pozostawić na 10 minut. Spłukać letnią wodą i zastosować krem nawilżający. Nie doprowadzić do wyschnięcia. Najczęściej stosuje się raz na tydzień, w razie potrzeby częściej. Wygodna w codziennym, punktowym zastosowaniu na wypryski.

Oceń i skomentuj produkt. Pomóż w ten sposób innym w wyborze właściwego kosmetyku.

Inne produkty marki Argiletz:
Glinka czerwona - maseczka do twarzy w tubie
Pojemność: 100 ml
Producent: Argiletz
23,99 zł 31,99 zł