Hydrolat z wiązówki błotnej Pani Jeziora

Do skóry problematycznej, skłonnej do wyprysków, z przebarwieniami

Producent: Ofiga

27,99 zł
DOSTĘPNY - wysyłka od razu
50 ml
Ocena ogólna:
Działanie:
Wydajność:

Bądź pierwszy i oceń produkt

Udostępnij:
Znajdź nas:

Pani Jeziora to całkowicie naturalny hydrolat pozyskiwany z kwiatów wiązówki błotnej. Kwiaty poddaje się delikatnemu oddziaływaniu pary wodnej, dzięki czemu hydrolat zachowuje wszystkie, drogocenne właściwości.

Jest to pierwszy taki hydrolat na rynku! Wiązówka błotna, to roślina, która ma działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne – posiada ponadprzeciętne stężenie salicylanów, glikozydów fenolowych i flawonidów. Badania wykazały, że powyższe substancje hamują wzrost bakterii trądzikowych: Staphylococcus aureus i Propionicum acnes, w związku z powyższym Pani Jeziora doskonale sprawdzi się w pielęgnacji cer problematycznych, skłonnych do wyprysków, z przebarwieniami (zawartość kwasu ferulowego, który potrafi cofnąć zmiany, które zaszły w skórze w następstwie zbyt dużej ekspozycji na promienie słoneczne).

Pani Jeziora jest rónież doskonałym remedium w pielęgnacji włosów – reguluje wydzielanie sebum, wzmacnia cebulki włosów, a nawet wspomaga leczenie łupieżu czy łuszczycy.

Pani Jeziora jest idealnym uzupełnieniem pielęgnacji Dziką Figą czy Samą Słodyczą. Butelka z atomizerem ułatwi dozowanie produktu, wystarczy kilka wciśnięć, by naszą twarz w całości pokryła delikatna, aromatyczna mgiełka. Na jeszcze wilgotną skórę nakładamy serum Dzika Figa lub skwalan Sama Słodycz.

Pani Jeziora to produkt całkowicie naturalny, nie jest konserwowana i pachnie niejednoznacznie: delikatnie, kwiatowo-migdałowo.

Produkt może posiadać delikatne zmętnienia i osad.

Skład

Spiraea Ulmaria Flower Water

Oceń i skomentuj produkt. Pomóż w ten sposób innym w wyborze właściwego kosmetyku.

Inne produkty marki Ofiga:
Hydrolat różany Wonna Róża
Pojemność: 100 ml
Producent: Ofiga
28,99 zł
Skwalan z trzciny cukrowej Sama Słodycz
Pojemność: 30 ml
Producent: Ofiga
35,99 zł
Dwufazowa esencja do twarzy Taka Tonka
Pojemność: 30 ml
Producent: Ofiga
99,99 zł
Żel hialuronowy 1,5% Piękna Trójca
Pojemność: 30 ml
Producent: Ofiga
28,99 zł
Serum olejowe do twarzy Dzika Figa
Pojemność: 20 ml
Producent: Ofiga
89,99 zł