Kolorowy proszek do prania – Różowy Grejpfrut, Mięta – Odświeżający

Do prania tkanin kolorowych

Producent: Klareko

34,99 zł
DOSTĘPNY - wysyłka od razu
1 kg
Ocena ogólna:
Działanie:
Wydajność:

Bądź pierwszy i oceń produkt

Udostępnij:
Znajdź nas:

Wszystkie substancje w składzie proszku do prania KLAREKO do tkanin kolorowych są bezpieczne dla człowieka i środowiska. Kolorowy proszek - Mięta i Grejpfrut został wzbogacony o bezpieczne substancje, które zapobiegają mechaceniu materiałów oraz sprawiają, że pranie jest bardziej miękkie.

Proszek do walki z brudami startuje jako zawodnik wagi 1kg, a sił wystarczy mu na 30 prań. Kolorowy proszek dobrze czuje w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu i z dala od źródeł ciepła.

Proszek Klareko do prania tkanin kolorowych jest bezpieczny dla ludzi i środowiska. Wykorzystuje dobrodziejstwa aromaterapii, znajdując się jednocześnie w recyklingowalnym opakowaniu.

Sposób użycia

Do prania użyj 1-2 miarki Kolorowego Proszku Do Prania KLAREKO. Taka ilość w zupełności wystarczy, na skuteczne wypranie nawet 8kg, przeciętnie zabrudzonego prania. Unikając stosowania zbyt dużej ilości proszku: dbasz o swoje tkaniny, minimalizujesz ryzyko wystąpienia alergii, chronisz nasze Środowisko przed nadmierną ilością środków czystości, dbasz o ekologię swojego portfela.

Skład

naturalne olejki eteryczne (Citrus paradisi, Mentha piperita), metakrzemian sodu, cytrynian sodu, karboksymetyloceluloza, tetraboran sodu, siarczan magnezu, naturalne hipoalergiczne roślinne płatki mydlane <15%, chlorek sodu, węglan sodu

Oceń i skomentuj produkt. Pomóż w ten sposób innym w wyborze właściwego kosmetyku.