Mydło Aleppo 40% oleju laurowego

Do skór podrażnionych, wrażliwych, z trądzikiem, egzemą, łuszczycą, łupieżem a także do skór z problemem swędzenia

Producent: Alepia

29,99 zł
Chwilowy brak towaru na magazynie
190 g
Ocena ogólna:
Działanie:
Wydajność:

Bądź pierwszy i oceń produkt

Udostępnij:
Znajdź nas:

Jest przeznaczone do codziennej toalety dla całej rodziny. Jego wysoka zawartość oleju laurowego nadaje mu właściwości lecznicze, dla tego jest polecane przez lekarzy dermatologów.

Mydło Aleppo posiada autentyczne zalety lecznicze dzięki składnikom antyseptycznym (olej laurowy), a także właściwości zabliźniające i nawilżające (olej laurowy, oliwa z oliwek), które odnawiają film hydrolipidowy.

Ze względu na właściwości łagodzące i ochronne jest przeznaczone dla skór suchych, dotkniętych takimi chorobami jak : łuszczyca, trądzik, egzema. Czystość i jakość surowców wchodzących w skład mydła gwarantuje mu długowieczność!

Naturalne składniki (dziewicza oliwa z oliwek, olej laurowy i soda pozyskiwana tradycyjną metodą z soli morskiej) nadają mu właściwości unikatowe.

Sposób użycia

Mydło Aleppo stosuje się zarówno do twarzy, ciała i włosów. Jest ono stworzone na bazie oliwy z oliwek, dlatego używane regularnie nie powoduje wysuszenia lecz pozostawia skórę delikatną i dobrze nawilżoną. Nie powoduje alergii.

Mydło Aleppo jest produktem szlachetnym w skład którego wchodzą tylko surowce naturalne: Olej z Oliwek i Olej Wawrzynu. Nie zawiera barwników, substancji zapachowych (zapach Wawrzynu) ani innych składników, które mogłyby wywołać alergię.

Skład

Sól sodowa kwasu tłuszczowego z oliwy z oliwek, woda, sól sodowa kwasu tłuszczowego z oleju laurowego 40%, woda, wodorotlenek sodu (śladowe ilości po zmydlaniu)

Oceń i skomentuj produkt. Pomóż w ten sposób innym w wyborze właściwego kosmetyku.

Inne produkty marki Alepia:
Mydło Aleppo 5% oleju laurowego
Pojemność: 190 g
Producent: Alepia
19,99 zł
Olej z opuncji figowej Flakon Luxe
Pojemność: 30 ml
Producent: Alepia
169,00 zł
Mydło Aleppo 25% oleju laurowego
Pojemność: 190 g
Producent: Alepia
24,99 zł