Świeca zapachowa z galaretką POWDER PUFF GIRLS

Delikatne połączenie nut pudrowej, aksamitnej róży ze słodkimi akcentami wanilii

Producent: Bomb Cosmetics

69,99 zł
DOSTĘPNY - wysyłka od razu
1 sztuka - 500g
Ocena ogólna:
Działanie:
Wydajność:

Bądź pierwszy i oceń produkt

Udostępnij:
Znajdź nas:

Lekkie, bardzo delikatne połączenie nut pudrowej, aksamitnej róży ze słodkimi akcentami wanilii tworzy znany i ukochany z dzieciństwa aromat pudru dla dzieci. Elegancki, kojący i intrygujący!

Kalejdoskop kolorów, czyste olejki eteryczne i najlepsze nuty zapachowe – to wszystko połączyliśmy w jednej JELLY CANDLE, by stworzyć świecę luksusową, palącą się ponad 50 godzin!

Do świecy zostały dodane naturalne olejki eteryczne z szałwii i rumianku, które wzbogacą doznania zapachowe o prawdziwą aromaterapię.

Co nieco więcej o produkcie

Firma Bomb Cosmetics wytwarza wszystkie świece ręcznie i współpracuje z najlepszymi perfumiarzami w Anglii, by mieć pewność, że jej świece zapachowe będą naprawdę intensywnie i długo pachnieć oraz - przede wszystkim - że ich aromat będzie niepowtarzalny.

Świece Bomb Cosmetics zawierają czyste olejki eteryczne, które wpływają na Twój nastrój i samopoczucie!

Świece wlewane są ręcznie w ozdobne szkło, które może być także doskonałym, praktycznym pojemniczkiem po wypaleniu świecy. Można je oczywiście także recyrkulować (czyli wrzucić do najbliższego pojemnika na surowce wtórne).

Sposób użycia

Ustaw świecę na powierzchni odpornej na żar (najlepiej na podstawce na świece). By uniknąć zbyt dużego lub kopcącego płomienia, upewnij się, że knot świecy ma nie więcej niż 5 mm (lub przytnij go do takiej długości). Zgaś świecę, kiedy pozostanie ok. 5 mm wosku.

Upewnij się, że świeca stoi z daleka od łatwopalnych materiałów, nie stoi w przeciągu ani w pobliżu jakichkolwiek źródeł ciepła (np. kominka, telewizora, grzejnika).

Nie trzymaj w pobliżu wosku żadnych odpadów, np. zużytych zapałek czy kawałków knota. Nie przemieszczaj świecy, gdy jest zapalona lub gdy wosk jest roztopiony. Trzymaj z daleka od dzieci i zwierząt!

Oceń i skomentuj produkt. Pomóż w ten sposób innym w wyborze właściwego kosmetyku.

Inne produkty marki Bomb Cosmetics:
Zestaw upominkowy KOLĘDA
Pojemność: 160g, 160g, 50, 50g, 100g
Producent: Bomb Cosmetics
79,99 zł
Zestaw upominkowy SŁODKIE PIANKI
Pojemność: 160g, 160g, 50g, 100g, 100g
Producent: Bomb Cosmetics
79,99 zł
Zestaw upominkowy BROKACIK
Pojemność: 160g, 30g, 30g, 100g, 100g
Producent: Bomb Cosmetics
79,99 zł