Poznajmy się :)

Mam na imię Edyta

Edyta Starzyk - Kopalnia-Zdrowia.plOd kilku lat prowadzę ekologiczną drogerię Kopalnia-Zdrowia.pl. Początkowo byliśmy obecni tylko w sieci. W 2017 r. pojawił się także nasz pierwszy sklep stacjonarny - w samym sercu krakowskiego Podgórza. To na razie nasz jedyny punkt stacjonarny, a nazywam go pierwszym, ponieważ mamy w planach otwarcie drugiego i kolejnych :)

Nie lubię nudy i monotonii. Lubię kreować rzeczywistość w taki sposób, aby była ona ciekawa, inspirująca, niecodzienna. Odkąd pamiętam, moją pasją są naturalne kosmetyki, zdrowy styl życia i medycyna. Do tego stopnia, że osoby bliskie mojemu sercu zawsze zastanawiały się nad tym, dlaczego zmarnowałam swój potencjał i nie studiowałam medycyny. Nie ukrywam, że na etapie edukacji szkolnej nie polubiliśmy się za bardzo z biologią, fizyką i chemią, co na pewno miało decydujący wpływ na wybór studiów i plany zawodowe. Niemniej etat "rodzinnego lekarza" przyjęłam zarówno w swojej rodzinie, jak i wśród przyjaciół. Przyjęło się stwierdzenie: "Dolega Ci coś, to dzwoń do Edyty, na pewno będzie wiedzieć jak Ci pomóc".

Od medycyny do zdrowego stylu życia i naturalnej pielęgnacji jest rzut beretem. I tak się wszystko zaczęło...Jak to nierzadko bywa w dzisiejszych czasach, najpierw miałam przyjemność posmakować pracy w korporacjach, co w żaden sposób nie przeszkadzało mi w rozwijaniu swoich pasji. Nie powiem, nie było źle. Praca w korporacji ma zarówno wiele wad, jak i przecież fajnych zalet, o których można pomarzyć prowadząc własną działalność (np. prawo do urlopu i nadgodzin, które przestało obowiązywać, gdy zrezygnowałam z pracy na etacie). Po kilku latach pracy w korporacjach zrozumiałam, że w przepisie na moje szczęśliwe życie znajdują się takie składniki jak: kreowanie życia po swojemu, niekończące się pomysły i nieustanne pragnienie ich realizacji, pasja, zaangażowanie, kreatywność, dynamika, pomaganie innym. Stąd decyzja o stworzeniu "kopalni", która będzie nie tylko drogerią z naturalnym asortymentem, ale również społecznością kochającą naturalne piękno pod każdą postacią.

Wiesz, co jest najbardziej pasjonujące w rynku produktów ekologicznych? To, że tak bardzo dynamicznie się rozwija. Tutaj nie ma czasu na nudę. Nie jesteś na czasie, wypadasz z branży. Dlatego tak dobrze czuję się z tym, co robię, bo wymusza to ode mnie bycie na bieżąco z aktualnymi trendami, nowościami i odkryciami kosmetycznymi, poradami pielęgnacyjnymi, wskazaniami medycznymi.

To wszystko tak bardzo inspiruje, że czasem zaciera się w moim życiu granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym (można tak powiedzieć, skoro w swoim wolnym czasie przeglądam blogi kosmetyczne i eksperckie czy fotografuję kosmetyki). Niektórzy powiedzą, że nie ma się czym chwalić, bowiem życie prywatne i zawodowe to dwie odrębne sfery, które trzeba zdecydowanie rozgraniczyć. Coś w tym może jest, ale chyba głównie wtedy, gdy praca nie jest jedną z miłości Twojego życia. U mnie te granice dość często (nie zawsze!) się zacierają, a wykonywanie swojej pracy sprawia mi wciąż taką samą nieodpartą przyjemność, jak spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi, zabawa z synem czy podróżowanie.

Potrzebujesz pomocy w doborze kosmetyków?
Szukasz rozwiązań, jak zacząć ekologicznie dbać o dom?
Chcesz porozmawiać lub złożyć zamówienie telefonicznie?

Lub zadzwoń

+48 572 717 186

Edyta Starzyk - Kopalnia-Zdrowia.pl