Jak dbać o higienę intymną kobiet - kompendium wiedzy o pielęgnacji intymnej

Od pewnego czasu pielęgnacja intymna przestała być tematem tabu - coraz więcej można dowiedzieć się, w jaki sposób pielęgnować miejsca intymne pod kątem mycia, golenia czy łagodzenia stanów zapalnych. W tym wpisie znajdziesz wszystkie te informacje w jednym miejscu. Przeczytasz tutaj o tym, czym są żele intymne i jak je stosować. Dlaczego warto stosować olejki do pielęgnacji miejsc intymnych oraz jak wybrać odpowiedni preparat do mycia. Rozwieję również Twoje wątpliwości na temat wkładek, podpasek i tamponów. Jesteś gotowa? Rozpocznijmy razem przygodę pod tytułem "dbam o moje miejsca intymne".

Rodzaje produktów do pielęgnacji i higieny intymnej - o tych produktach musisz wiedzieć

Jak już mogłaś przeczytać powyżej- pielęgnacja i higiena intymna przestała być tematem tabu. Od 2-3 lat na rynku pojawia się coraz więcej kosmetyków, które są dedykowane właśnie do dbania o tę strefę naszego zdrowia. Można się w tym pogubić, prawda? Dlatego już Ci wytłumaczę, jakie kosmetyki aktualnie znajdziesz i do czego one służą. Następnie rozłożę na czynniki pierwsze każdy z nich, abyś mogła dowiedzieć się o każdym produkcie jak najwięcej:

1. Żele intymne - często nazywane lubrykantami, jednak aby żel mógł być tak nazywany, musi być produktem medycznym. Żele, które odkryjesz w Kopalni Zdrowia, to produkty pielęgnacyjne. Stąd nie znajdziesz przy ich nazwie oznaczenia "lubrykant". Nie zmienia to jednak faktu, że taki żel intymny służy nam do tego samego co lubrykant. Pomaga w zbliżeniu, zwłaszcza gdy odczuwamy suchość, dyskomfort, tarcie lub pieczenie. Takie odczucia to codzienność wielu kobiet. Może mieć na to wpływ menopauza, ciąża lub okres połogu, cykl miesiączkowy, zmiany hormonalne, a nawet stres. Dlatego właśnie żele  intymne, dzięki odpowiednim składnikom, nawilżają miejsca intymne i uprzyjemniają zbliżenie. Taki żel znajdziesz m.in. w asortymencie marki Cztery Szpaki. To żel intymny Pigwa, o którym przeczytasz w dalszej części tego wpisu. 

2. Olejki intymne - najbardziej są znane ze swoich dwóch właściwości. Olejki mogą działać antyseptycznie i antybakteryjnie. W takim przypadku fantastycznie łagodzą wszelkie podrażnienia po goleniu, a także łagodzą otarcia. Olejki intymne mogą być również wykorzystywane do masażu intymnego. Zarówno solo, jak i w parze. 

3. Preparaty do higieny intymnej - tutaj wyróżniamy wszelkiego rodzaju żele, olejki oraz pianki do mycia miejsc intymnych. Powinny posiadać odpowiednie pH, a także delikatne składniki myjące.

4. Podpaski, wkładki oraz tampony - pielęgnacja i higiena intymna to również stosowanie odpowiednich artykułów higienicznych. Mają one bezpośredni kontakt z miejscami intymnymi. Dlatego warto wybierać te, które zostały wykonane z bezpiecznych materiałów. Jakich? Przeczytasz o tym w rozdziale o podpaskach, wkładkach i tamponach. 

Naturalne kosmetyki do higieny intymnej

Żele intymne - wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Żel intymny to kosmetyk, który może dosłownie poprawić komfort Twojego życia (przynajmniej podczas stosunku). Dzięki odpowiednim składnikom, formule i konsystencji takie żele sprawiają, że suchość pochwy magicznie znika!

1. Żel intymny Pigwa Cztery Szpaki

Żel intymny, na który warto się zdecydowac, to przede wszystkim nowość od Cztery Szpaki. Mowa tutaj o żelu intymnym Pigwa. Taki żel intymny to zupełnie inny wymiar przyjemności. Wzmacnia on doznania podczas stosunku. Jest jednak znacznie bardziej potrzebny w momencie, gdy doskwiera Ci uczucie suchości pochwy. To może być normalne, jeżeli przechodzisz okres menopauzy, jesteś w ciąży lub w trakcie połogu. Suchość pochwy może również występować w zależności od dnia cyklu. Pojawia się też, jeżeli występują u Ciebie wahania hormonalne lub stres. W takiej sytuacji jakiekolwiek zbliżenie może wiązać się z nieprzyjemnym tarciem czy nawet bólem. W jaki sposób stosować żel intymny Pigwa? Możesz zaaplikować go na dłoń lub bezpośrednio na miejsce intymne. Jego ilość dopasuj do swoich potrzeb. Możesz go również dozować w trakcie stosunku. Pamiętaj, że ma on być Twoim kompanem i pomagać, a nie przeszkadzać. Nie obawiaj się jednak uczucia klejenia. Żel intymny Cztery Szpaki ma bardzo lekką, wręcz wodną formułę. Dzięki temu nie klei się podczas zbliżenia. Warto wspomnieć o tym, że oczywiście taki żel intymny może być stosowany nie tylko przez kobiety. Mogą być również z niego zadowoleni mężczyźni. Ma on bardzo przemyślany skład: 

1. Sorbitol - pełni funkcję humektanta, czyli składnika nawilżającego. Wiąże wodę w naskórku i łagodzi podrażnienia.

2. Kompleks naturalnych cukrów - nie działa drażniąco, a wręcz pomaga w przypadku namnażania bakterii w miejscach intymnych. 

3. Roztwór kwasu cytrynowego - jest tutaj odpowiedzialny za prawidłowe pH żelu. Takie preparaty nie powinny bowiem zaburzać fizjologicznego, niskiego pH pochwy.

4. Gliceryt z pigwy - to m.in. ten składnik odpowiada za nazwę żelu. Ma on działanie nawilżające oraz łagodzące

Zapewne teraz w Twojej głowie rodzi się wiele pytań. Postaram się odpowiedzieć na te, które są najczęściej zadawane:

 • Czy żel intymny Pigwa może być stosowany z prezerwatywą?

Jak najbardziej TAK! Żel Pigwa przeszedł odpowiednie testy i badania, które potwierdzają, że może być bezpiecznie stosowany z prezerwatywą, a także z gadżetami erotycznymi.

 • Czy żel intymny Pigwa będzie pomocny pod kątem podrażnień po goleniu?

Zdecydowanie. Można go stosować nie tylko podczas stosunku, ale także po goleniu lub na co dzień. Zwłaszcza jeżeli doskwiera Ci uczucie suchości lub pieczenia. Dobrze sprawdzi się również w miesiącach letnich. Taki żel możesz aplikować na skórę tych partii ciała, gdzie zauważasz obtarcia. Tym samym możesz go z powodzeniem nałożyć pod biust czy na wewnętrzne partie ud.

 • Czy żel Pigwa posiada zapach?

Żel pigwa jest bezzapachowy. Nie mamy tutaj w składzie syntetycznych zapachów ani olejków eterycznych. Nie bez powodu! Jest to przecież produkt do stosowania w okolicach intymnych, które bywają często podrażnione. Delikatny zapach żelu, który jest wyczuwalny, pochodzi z surowców zawartych w składzie. 

 • Czy żel Pigwa ma smak?

Żel pigwa ma delikatny słodki smak :)

 • Czy żel Pigwa jest lubrykantem?

Jak mogłaś przeczytać na początku tego wpisu - lubrykantem może być nazywany wyłącznie wyrób medyczny. Oczywiście żel intymny Pigwa może być bezpiecznie stosowany w okolicach miejsc intymnych. Natomiast powinien być stosowany tylko do użytku zewnętrznego. 

 • Jakie jest pH żelu Pigwa

pH żelu jest odpowiednie, aby stosować go na delikatne okolice pochwy. W tym przypadku pH wynosi około 4-4,5.

 • Czy żel Pigwa może być stosowany przez kobiety w ciąży?

Nie ma tutaj przeciwwskazań, aby żel Pigwa stosować w trakcie ciąży. Zaleca się jednak konsultację z lekarzem prowadzącym.

Tym samym żel Pigwa mogę podsumować w jeden sposób. To żel wprost idealny! Dodatkowo został przebadany ginekologicznie i dermatologicznie. Zachęcam Cię do jego przetestowania. Zwłaszcza wtedy, jeżeli tęsknisz za zbliżeniami bez bólu, tarcia i dyskomfortu.

Pobierz darmowy e-book
Plan pielęgnacyjny: Skóra dojrzała

oraz rabat -10% na pierwsze zakupy!

Pobieram

Żel intymny Pigwa - Cztery Szpaki

 2. Naturalny żel intymny Hagi Cosmetics

To drugi kosmetyk z kategorii żeli intymnych, który mogę Ci polecić. Zaaplikowany na okolice intymne przyniesie uczucie komfortu, a suchość pochwy nie będzie Ci doskwierała. To idealny towarzysz podczas intymnych chwil. Zarówno solo, jak i z partnerem lub partnerką. Zaaplikowany na miejsca intymne, nawilża i daje poślizg bez uczucia lepkości. W przypadku higieny intymnej sprawdzi się po myciu. Może być stosowany również po depilacji, jeżeli występuje u Ciebie podrażnienie i pieczenie. Ten żel bazuje na kilku składnikach, które świetnie nawilżają okolice intymne. To m.in. cenny beta-glukan. Został on zastosowany, aby chronić delikatne miejsca intymne przed drobnoustrojami, zakażeniami bakteriami lub grzybami. Ekstrakt z bawełny koi i nawilża skórę i jest bardzo pomocny w przypadku wszelkiego rodzaju otarć. Natomiast inulina jako naturalny prebiotyk wzmacnia barierę ochronną skóry. Podobnie jak żel Pigwa - jest bezzapachowy, ale w tym przypadku jest akurat bez smaku. 

Olejki intymne - ich rodzaje oraz sposoby stosowania

Olejki intymne to jedne z Waszych ulubionych preparatów do higieny intymnej oraz pielęgnacji okolic intymnych. W zależności od rodzaju- mogą być stosowane do masażu intymnego, mycia miejsc intymnych, a także do łagodzenia podrażnień po goleniu. Poniżej przedstawię Ci te olejki, które mogą mieć różne zastosowania. Stosuj je tak, jak potrzebujesz i lubisz.

1. Szmaragdowe Żuki - Aromaterapeutyczny, ziołowy olejek do higieny intymnej FEMINAM 

To jeden z tych olejków, który może mieć wiele różnych zastosowań. Produkty do pielęgnacji okolic intymnych Szmaragdowe Żuki zostały stworzone we współpracy z edukatorką seksualną oraz menstruacyjną - Kamilą Raczyńską-Chomyn. Tym samym kosmetyki te są bardzo przemyślane i zadbano w ich przypadku o każdy aspekt. Olejek do higieny intymnej FEMINAM może być stosowany do mycia miejsc intymnych. Może z powodzeniem zastąpić Ci każdy płyn do higieny intymnej. Mamy tutaj formułę olejową, w wyniku czego produkt nie zmywa się całkowicie ze skóry, ale to dobrze. Dzięki temu zapobiega otarciom i podrażnieniom. Olejek FEMINAM sprawdzi się również do golenia miejsc intymnych. Zapobiega powstawaniu krostek i podrażnień, a także ułatwia golenie i sunięcie maszynką po skórze. Bazuje na wielu ekstraktach ziołowych. To m.in. ekstrakt z ziela pokrzywy, szałwii lekarskiej czy kwiatów nagietka. Olejek ten posiada zapach. Wykorzystano tutaj jednak olejki eteryczne, które mogą być z powodzeniem stosowane w przypadku okolic intymnych. Użyte olejki eteryczne mają wspomagać dodatkowo pielęgnację miejsc intymnych, odświeżać, działać przeciwzapalnie, poprawiać nastrój. Oczywiście olejek FEMIANAM pomimo swojej nazwy może być również stosowany do mycia miejsc intymnych mężczyzn. Może się okazać, że mężczyźni bardzo polubią się z taką formułą i już nie będą chcieli myć miejsc intymnych innym preparatem. 

2. Szmaragdowe Żuki - Aromaterapeutyczny, ziołowy olejek do masażu intymnego MOLLIS

Tutaj mamy już produkt innego rodzaju. Jest to kosmetyk dedykowany zwłaszcza do masażu miejsc intymnych. Pamiętaj jednak, że nie trzeba go stosować wyłącznie w trakcie współżycia. Może być również pomocny, jeżeli doskwiera Ci uczucie suchości pochwy lub jesteś przed porodem. Możesz dzięki niemu praktykować masaż krocza. Ten olejek, podobnie jak FEMINAM, został wzbogacony o ekstakty roślinne, które mają udowodnione działanie łagodzące, kojące i nawilżające delikatną skórę. Pamiętaj jednak, że oleje zawarte w olejku MOLLIS mogą niszczyć lateks. Tym samym nie stosuj go z prezerwatywą lub z gadżetami. Pod kątem podrażnień po goleniu, u mnie sprawdza się równie dobrze, jak olejek FEMINAM. Wystarczy kilka kropli nałożonych po depilacji, aby czuć się komfortowo przez cały dzień. Olejek MOLLIS pomoże Ci również w przypadku infekcji miejsc intymnych. To za sprawą olejków eterycznych, które działają antyseptycznie i antybakteryjnie. 

3. Iossi - Aksamitny olejek do pielęgnacji i masażu intymnego Kamelia

To naturalny, w 100% wegański olejek do okolic intymnych, który możesz stosować na kilka sposobów. Przede wszystkim używaj go do masażu intymnego. Sprawdzi się do masażu solo lub we dwoje. Pomoże z uczuciem suchości pochwy oraz wtedy, gdy czujesz tarcie lub dyskomfort w trakcie stosunku. Ten olejek może być z powodzeniem stosowany przez kobiety w ciąży lub przechodzące przez okres menopauzy. Warto pamiętać o tym, że ze względu na obecność olejków eterycznych, nie można go stosować z prezerwatywą. Natomiast może być używany w połączeniu z gadżetami. Przejdźmy jeszcze do składu tego olejku. Znajdziesz tutaj m.in. olej z kamelii japońskiej, który działa antyoksydacyjnie, nawilżająco oraz uelastyczniająco. Dodatkowo olej konopny ma działanie antyseptyczne i antybakteryjne. To dzięki niemu olejek ten bardzo ładnie i szybko koi wszelkie podrażnienia po goleniu.

4. La-Le - Olejek do higieny intymnej 40+ Mój Olejek

Od razu muszę o tym wspomnieć. Ten olejek może być oczywiście stosowany przez osoby młodsze. Przecież nie musisz mieć 40, 50 lub 60 lat, aby mieć problemy z suchością miejsc intymnych lub z podrażnieniami. Olejek od La-Le do higieny intymnej został jednak stworzony głównie z myślą o kobietach w trakcie menopauzy. To one najczęściej skarżą się na uczucie suchości pochwy, na co mają wpływ hormony. Olejek od La-Le łagodzi podrażnienia i otarcia. Zarówno te po współżyciu, jak i te po depilacji. Nadaje się do sensualnego masażu intymnego, ale także do aplikacji na inne części ciała, które potrzebujesz rozmasować. Jest to formuła lekkiego olejku. Dlatego nie musisz obawiać się uczucia tłustości w okolicach intymnych. W składzie tego produktu znajdziesz m.in. ekstrakt z żywokostu lekarskiego oraz z nagietka. Te składniki pomagają przywrócić równowagę mikroflory, zwłaszcza w przypadku infekcji. Koją podrażnienia i przynoszą ulgę. 

5. Hagi - Naturalny olejek intymny

To zdecydowanie mój faworyt wśród tego typu produktów. Stosuję go od wielu miesięcy po każdej depilacji. Dzięki niemu pożegnałam się z uczuciem swędzenia i pieczenia po depilacji, a także z czerwonymi krostkami. To również najbardziej wydajny olejek do okolic intymnych, jaki miałam. Stosuję go od kilku miesięcy, a nadal mam jeszcze połowę buteleczki tego produktu. Co ważne, często stosuję go na inne partie skóry, np. na skórę nóg lub pachy po goleniu. Polecam go również mężczyznom, którzy wykonują depilację pach, klatki piersiowej czy miejsc intymnych. W składzie tego preparatu znajdziesz m.in. łagodzący ekstrakt z bawełny, olej makadamia i olej lniany. Uelastyczniają one skórę i przeciwdziałają otarciom. 

Olejek do higieny intymnej

Preparaty do mycia i higieny intymnej

Przejdź do wszystkich kremów SPF

Przejdź do wszystkich kremów SPF

Różne pianki i żele do higieny intymnej to produkty, które dbają o odpowiednie oczyszczanie delikatnych i wrażliwych miejsc intymnych. Obecnie w naszej drogerii Kopalnia Zdrowia znajdziesz wiele preparatów, które mają odpowiednie pH oraz składniki łagodzące. Dzięki nim mycie miejsc intymnych będzie szybkie, bezproblemowe i przyjemne. 

1. Yope - Żel do higieny intymnej Aloes i Lukrecja

Moim zdaniem to fantastyczny płyn do higieny intymnej w bardzo przystępnej cenie. Ma odpowiednią zawartość kwasu mlekowego, który reguluje pH, a także działa pod kątem bakterii, które mogą być przyczyną infekcji okolic intymnych. Ma dużą pojemność - 300 ml i może być stosowany również przez mężczyzn. Bazuje na składnikach o działaniu kojąco nawilżającym. To tytułowy aloes i lukrecja, a także hydrolat z jaśminu, alantoina i pantenol. Pamiętaj o tym, że miejsca intymne trzeba myć w sposób delikatny i nie wprowadzać płynu do środka pochwy. Tamte miejsca oczyszczają się same. Żel do higieny intymnej służy do mycia zewnętrznych miejsc intymnych. 

2. Shelee - Żel naturalny do higieny intymnej do codziennej pielęgnacji

Mam wrażenie, że marka Shelee produkuje żele do higieny intymnej bardzo wysokiej jakości. Zawierają biofermenty, fitoskładniki i postbiotyki. Są to składniki, które wpływają na zdrowie okolic intymnych. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni są bardzo zadowoleni ze stosowania tego płynu do higieny intymnej. Ma on dużą pojemność oraz dba o zachowanie odpowiedniej równowagi pH. Odbudowuje mikrobiom skóry i wpływa na zmniejszenie infekcji pochwy. Odpowiada za to m.in. obecność kwasu mlekowego. Tym płynem do higieny intymnej może myć się cała rodzina. Jest ultra wydajny i ma naturalny, łagodny zapach. 

3. Mokosh - Prebiotyczny żel do higieny intymnej

To jedna z nowości, która bardzo mnie zaciekawiła. Mamy tutaj bowiem szklaną butelkę o pojemności 100ml. To dobra opcja dla osób, które żyją w duchu less waste oraz dużo podróżują wraz z bagażem podręcznym. Płyn do higieny intymnej Mokosh został stworzony z myślą o myciu delikatnych miejsc intymnych kobiet i mężczyzn. Zapobiega infekcjom intymnym i namnażaniu się bakterii. Można nim myć nawet podrażnioną skórę po goleniu, bo nie powoduje pieczenia i nie podrażnia skóry. Żel nie zawiera alkoholu w składzie, więc nie wysusza pochwy, za to ma wysokie stężenie inuliny i prebiotyku. To składniki łagodzące, kojące i wspierające prawidłowy mikrobiom skóry. Obecność kwasu mlekowego tworzy środowisko, które jest mniej sprzyjające dla namnażania się szkodliwych bakterii w okolicach pochwy. To zmniejsza prawdopodobieństwo infekcji. 

4. Alkmie - Pianka łagodząca do higieny intymnej Aloe, It's me!

To świetna propozycja dla osób, które nie lubią konsystencji żelu i wolą stosować piankę i myć nią miejsca intymne. Jest ultra delikatna, puszysta i szybka w stosowaniu. Jej wydajność oceniam na bardzo wysoką. W jej składzie znajdziesz m.in. sok a aloesu, który wspomaga regenerację naskórka. Obecność kwasu mlekowego pomaga w utrzymaniu właściwego pH miejsc intymnych. Ekstrakt z mydłodrzewu sprawia, że pianka jest puszysta i kremowa. Kosmetyk nie zawiera substancji zapachowych, więc można nią myć nawet bardzo wrażliwe miejsca intymne. 

Naturalne kosmetyki do higieny intymnej

Podpaski, wkładki oraz tampony - jakie wybrać, by zadbać o zdrowie intymne?

Na sam koniec muszę wspomnieć o wkładkach, podpaskach i tamponach. Są to produkty higieniczne, które mogą mieć bardzo duży wpływ na nasze zdrowie intymne. Podczas wyboru takich artykułów higienicznych warto zwrócić głównie uwagę na to, z czego są wykonane. Unikaj jak ognia tych, które są np. bielone chlorem. Nie polecam też wybierać tych produktów, które zawierają kompozycję zapachową. Takie wkładki, podpaski czy tampony mogą mieć styczność z naszymi miejscami intymnymi nawet przez całą dobę. Wybieraj więc te najbardziej ekologiczne. Gdybym miała Ci polecić artykuły higieniczne dobrych marek, które mają świetne składy, wspomniałabym na pewno o marce Masmi oraz Gentle Day. Jeżeli wolisz opcję less waste, wybierz podpaski oraz wkładki wielorazowe. Po ich użyciu wystarczy taką wkładkę lub podpaskę wyprać, wysuszyć i przechowywać w suchym miejscu. W naszej Kopalni Zdrowia znajdziesz wkładki i podpaski wielorazowe od producenta Loffme.

Podpaski

Z tego wpisu dowiedziałaś się, czym są żele intymne i w jaki sposób można je stosować. Poleciłam Ci m.in. fantastyczną nowość, jaką jest żel intymny Pigwa marki Cztery Szpaki. Opisałam również bardzo dobre olejki do masażu i higieny miejsc intymnych. Mogłaś się również dowiedzieć, dlaczego wybieranie artykułów higienicznych z dobrym składem ma znaczenie. Mam nadzieję, że ten wpis rozwiał Twoje wszelkie wątpliwości pod kątem pielęgnacji i higieny miejsc intymnych. 

Przejdź do produktów 4 Szpaki

Przejdź do produktów 4 Szpaki

Udostępnij artykuł:
Znajdź nas:
Produkty wymienione w tym wpisie

Poniżej znajdziesz produkty z naszego sklepu, kliknij aby przejść

Yope

Żel do higieny intymnej Aloes i Lukrecja

Z sokiem z aloesu, ekstraktem z lukrecji, hydrolatem jaśminowym, alantoiną i panthenolem

Gentle Day

Podpaski ekologiczne na noc z paskiem anionowym FAR-IR ANION

Posiadają miękką, bardzo delikatną powierzchnię, która jest niezwykle chłonna

iossi

Aksamitny olejek do pielęgnacji i masażu intymnego Kamelia

Delikatny olejek do okolic intymnych: dla komfortu, regeneracji i przyjemności

Szmaragdowe Żuki

Aromaterapeutyczny, ziołowy olejek do higieny intymnej FEMINAM

Bogaty, aromaterapeutyczny, ziołowy olejek do codziennej pielęgnacji okolic intymnych

Szmaragdowe Żuki

Aromaterapeutyczny, ziołowy olejek do masażu intymnego MOLLIS

Bogaty, aromaterapeutyczny, ziołowy olejek do masażu okolic intymnych

Gentle Day

Tampony ekologiczne REGULAR

Stanowią najlepszą alternatywę dla podpasek, zapewniają maksymalną dyskrecję

Gentle Day

Tampony ekologiczne SUPER PLUS

Stanowią najlepszą alternatywę dla podpasek, zapewniają maksymalną dyskrecję

Alkmie

Pianka łagodząca do higieny intymnej Aloe, it’s me!

Z fitokompleksem aloesowym, sokiem z aloesu i kwasem mlekowym

Gentle Day

Tampony ekologiczne SUPER

Stanowią najlepszą alternatywę dla podpasek, zapewniają maksymalną dyskrecję

Cztery Szpaki

Żel intymny Pigwa

Z ekstraktem z pigwy i liści stewii oraz izomeratem sacharydowym

Gentle Day

Podpaski ekologiczne na dzień z paskiem anionowym FAR-IR ANION

Posiadają miękką, bardzo delikatną powierzchnię, która jest niezwykle chłonna

La-Le

Olejek do higieny intymnej 40+ Mój Olejek

Można stosować również do masażu intymnego.

Zobacz więcej

Jeżeli zainteresował Cię ten artykuł, zostań z nami na dłużej

Piszą dla Was

Korzyści:

 • Powitalny rabat -10%* na dowolne zakupy w Kopalnia-Zdrowia.pl
 • Jednorazowo 250 dodatkowych punktów w Programie Rabatowym Kopalnia-Zdrowia.pl (jeżeli posiadasz konto użytkownika w sklepie Kopalnia-Zdrowia.pl)
 • Rabaty dostępne tylko dla Ciebie i pozostałych Klubowiczów
 • Mozliwość zadawania pytań naszym ekspertom oraz darmowe porady
 • Informacje o nowościach i premierach ze świata kosmetyków naturalnych

* rabat nie jest naliczany dla produktów znajdujących się w promocji oraz kosztów dostawy

Dołącz do

Klubu Naturalnej Pielęgnacji

Potrzebujesz pomocy w doborze kosmetyków?
Chcesz ułożyć swój plan pielęgnacyjny z naszą pomocą?
Wyszukaj dogodny dla Ciebie termin i spotkaj się z jedną z naszych Konsultantek.
Edyta Starzyk - Kopalnia-Zdrowia.pl