Darmowa dostawa od 189 PLN  [javascript protected email address]  +48 732 728 888  
Darmowa dostawa od 189 PLN 
 [javascript protected email address]  +48 732 728 888  

Konsultacje pielęgnacyjne ONLINE

Poznaj potrzeby swojej skóry i dowiedz się, czego jej tak naprawdę potrzeba!

Konsultacje pielęgnacyjne ONLINE

Doskonale wiemy, że wcale nietrudno jest pogubić się w świecie kosmetyków naturalnych, dlatego chętnie pomożemy Ci odnaleźć się w nim a jednocześnie doradzimy! Chcemy, aby każdy z Was mógł czerpać z pielęgnacji przyjemność i jednocześnie cieszył się widocznymi efektami w postaci zdrowej, promiennej cery. Jeśli zastanawiasz się:

  • Jaki właściwie masz typ cery?
  • Jakie składniki aktywne warto byłoby włączyć do swojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej?
  • Który kosmetyk będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej skóry?
  • Czego w pielęgnacji unikać?
  • Jak ustalić sobie plan pielęgnacyjny?
  • Jak czytać składy kosmetyków?

To te konsultacje są dla Ciebie!

Wybierz dogodny dla Ciebie termin konsultacji
(Wybierz termin)
Opłać konsultację - w celu potwierdzenia terminu
Po opłaceniu konsultacji otrzymasz voucher na kwotę 99,00 zł, do wykorzystania w naszej ekoDrogerii na dowolne zakupy.
Oczekuj wiadomości email z linkiem do Twojej wideo rozmowy
Połącz się z konsultantką w wybranym terminie.
Po odbytej rozmowie otrzymasz od konsultantki Plan Pielęgnacyjny w formie

pliku PDF

Podczas 30-minutowej rozmowy wspólnie omówimy Twoją dotychczasową pielęgnację oraz określimy najważniejsze potrzeby cery. Konsultacje prowadzone są przez nasze doświadczone ekspertki do spraw pielęgnacji naturalnej. Krok po kroku sprawdzimy, czy stosowane przez Ciebie produkty są odpowiednie dla Twojego typu cery.

Wybierz dogodny dla siebie termin i zarezerwuj czas tylko dla siebie. Po odbytej konsultacji zostanie przygotowana specjalnie dla Ciebie lista rekomendowanych przez nas preparatów, która będzie uwzględniać wcześniejszą rozmowę, potrzeby Twojej skóry czy własne preferencje.

Wykupując konsultacje pielęgnacyjne online jednocześnie otrzymasz voucher na kwotę 99,00 zł, do wykorzystania w naszej ekoDrogerii. Voucher można wykorzystać stacjonarnie oraz online. Jest ważny rok od daty zakupu konsultacji. W przesłanym drogą mailową planie pielęgnacyjnym znajdziesz wybrane specjalnie dla Ciebie kosmetyki, które będą idealnie dopasowane do Twojej skóry i pielęgnacji.

Konsultacje odbywają się w formie wideo rozmowy lub rozmowy głosowej za pośrednictwem narzędzia Google Meet, które pozwala na niezwykle prostą i intuicyjną komunikację. Wystarczy, że klikniesz w dostarczony przez nas link i dołączysz do spotkania w umówionym terminie. W tym przypadku musisz jedynie posiadać konto Google.
Jeśli nie posiadasz konta Google, nic straconego! Konsultacja w postaci rozmowy Skype lub tradycyjnej rozmowy telefonicznej jest oczywiście także możliwa :)

Bardzo prosimy o terminowe zgłaszanie się na konsultacje. Wybrany termin konsultacji możesz przełożyć na inny dzień, jednak nie później niż 24h przed planowaną rozmową. Prośby o inny termin musi być zgłoszona drogą mailową na adres [javascript protected email address].

Skorzystaj z wyjątkowych konsultacji z naszymi doświadczonymi ekspertkami, które od dawna pasjonują się naturalną pielęgnacją!

Informujemy, że w przypadku zakupu voucheru nie naliczają się żadne specjalne rabaty ani stały rabat przypisany do konta użytkownika sklepu online. Jeżeli posiadasz stały rabat, nie zostanie on naliczony podczas płatności voucherem.

Otrzymany voucher na kwotę 99,00 zł, do wykorzystania w drogerii Kopalnia-Zdrowia.pl, nie podlega wymianie na pieniądze.

Zapoznaj się z regulaminem konsultacji pielęgnacyjnych online

Dostępne terminy konsultacji:

Brak wolnych terminów konsultacji

Zapisz się do newslettera
Zapisz się i zgarnij   rabat 10%na pierwsze zakupy!

Co zyskujesz wybierając nasz sklep?

Jesteśmy legalnie działającą firmą sprzedającą wyłącznie oryginalne produkty. Stawiamy głównie na Polskich producentów oraz najwyższą jakość obsługi. Dowiedz się więcej

Pakujemy zakupione przez Ciebie produkty w ekologiczne opakowania
Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi - troszczymy się o każdego Klienta!
Pomagamy w doborze kosmetyków i ułożeniu planu pielęgnacyjnego!
Przyznajemy rabaty poprzez dostęp do naszego Programu Rabatowego
Chętnie dzielimy się próbkami najpopularniejszych marek :)
Umożliwiamy zwrot zakupionych produktów w przeciągu 14 dni.

Nowości i promocje