Darmowa dostawa od 189 PLN  [javascript protected email address]  +48 732 728 888  
Darmowa dostawa od 189 PLN 
 [javascript protected email address]  +48 732 728 888  
Outlet
-25%
Krem pod oczy - Naturalna pielęgnacja okolic oczu | Moistry
Krem pod oczy - Naturalna pielęgnacja okolic oczu | Moistry

Krem pod oczy - Naturalna pielęgnacja okolic oczu

Do wszystkich rodzajów skóry

Wyprzedaż - data ważności: 2025-12-04

Producent: Moistry
Dostępność: W magazynie
Wybrana wersja:
58,49 zł
Cena regularna: 77,99 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 77,99 zł
Cena jednostkowa: 389,93 zł / 100 ml
Napisz do nas - Kopalnia-Zdrowia.pl

Potrzebujesz pomocy w doborze kosmetyków?
Skontaktuj się z nami!

  [javascript protected email address]

  +48 732 728 888

  +48 732 728 888

Służymy pomocą w godzinach:

pn. - pt.: 09:00 - 18:00
sb.: 10:00 - 14:00

Naturalna pielęgnacja okolic oczu to krem, który pielęgnuje i znacznie poprawia komfort na skórze! Działa antyoksydacyjnie, nawilżająco, wzmacniająco, kojąco, wygładzająco, ujędrniająco i wybielająco. Błyskawicznie się wchłania i pozostawia na skórze przyjemne ukojenie. Nie lepi się i świetnie współgra z innymi kosmetykami lub makijażem.

Jest to cudowne wzbogacenie pielęgnacji dla każdej cery, ponieważ dobrałam tak składniki, aby kosmetyk sprawdzał się przy skórach wiotkich, szarych, odwodnionych, z cieniami i obrzękami.

Pielęgnacja skóry pod oczami wraz z górną powieką!

Pamiętajmy, że KREM JEST PRODUKTEM NATURALNYM. Przed wprowadzeniem do pielęgnacji, przy skórach wrażliwych, z naruszoną barierą hydrolipidową, zalecam zrobić próbę uczuleniową. Kremy są bogate w składniki aktywne, więc gdyby pojawiło się zaróżowienie skóry, polecam wprowadzać kosmetyk powoli, np. 2-3 razy w tygodniu.

Ze względu na zawartość naturalnych surowców, każda partia może lekko różnić się zapachem lub kolorem.

Masło awokado - pozyskuje się je przez uwodornienie tłoczonego na zimno oleju z miąższu owoców awokado. Masło zawiera proteiny, aminokwasy, fitosterole, lecytynę i minerały. Niesamowicie odżywia skórę, regeneruje, zmiękcza, nawilża. Łagodzi stany zapalne, działa przeciwzmarszczkowo. Łagodzi swędzenie skóry, spowodowane nadmierną suchością i łuszczeniem. Wykazuje dużą zgodność z naturalnymi lipidami skóry, wzmacnia barierę hydro-lipidową.

Olej z opuncji figowej - nierafinowany, nazywany naturalnym botoksem. To jeden z najbardziej ekskluzywnych olei na świecie. Jest bardzo ceniony za wyjątkowe działanie przeciwstarzeniowe. Zawiera całe mnóstwo aminokwasów, antyoksydantów i kwasów tłuszczowych. Nadaje się do każdego rodzaju skóry, a zwłaszcza dojrzałej. Przyspiesza gojenie, ujędrnia, odżywia.

D-Pantenol - posiada właściwości nawilżające, kojące, gojące i regenerujące. Bardzo łatwo wnika w głąb skóry, pozostawiając ją miękką, gładką i zdrową. Zapobiega rozwojowi bakterii i zmniejsza stany zapalne. Przyspiesza podział komórkowy i w ten sposób inicjuje odbudowę i regenerację. Pantenol jest stosowany przede wszystkim na skóry wymagające, wrażliwe, popękane, zaczerwienione lub poparzone i podrażnione.

Witamina E - chroni skórę przed wolnymi rodnikami i zabezpiecza kosmetyki przed utlenianiem się lipidów. Odmładza skórę, chroni przed promieniowaniem słonecznym, regeneruje uszkodzenia, przyspiesza gojenie ran, działa przeciwzapalnie, uelastycznia naskórek.

Ekstrakt z owsa - wykazuje działanie antyalergiczne, wzmacniające, łagodzące i kojące. Wykorzystywany jest szczególnie w kosmetykach do skóry wrażliwej i alergicznej, atopowej i podrażnionej. Kosmetyki z owsa działają gojąco, wygładzająco, nawilżająco, łagodzą podrażnienia, świąd, egzemy, trądzik, oparzenia słoneczne, regenerują. Składnik działa także antyoksydacyjnie, zatem zapobiega zmarszczkom i utracie jędrności.

Kwas traneksamowy - to innowacyjny, wyjątkowy kwas, który daje szybkie efekty będąc jednocześnie delikatnym dla skóry. Zmniejsza aktywność tyrozynazy w melanocytach oraz hamuje melanogenezę. Wykazuje działanie na różnych etapach melanogenezy. Rozjaśnia nie tylko istniejące przebarwienia, ale także zapobiega nawrotom po stosowaniu innych metod usuwania przebarwień. Kwas traneksamowy wykazuje także działanie właściwości redukujące świąd, łagodzące stany zapalne skóry, czy też alergiczne pokrzywki. Sprawdzi się w przypadku skór naczynkowych i z trądzikiem różowatym. Wykazuje też działanie nawilżające. Daje efekt zdrowo wyglądającej, wypoczętej cery.

Bioferment z bambusa - doskonale nawilża skórę i stanowi naturalną alternatywę dla silikonu. Dzięki zawartości flawonoidów, białek, związków mineralnych, aminokwasów i krzemionki wypełnia zmarszczki, zmiękcza, wygładza i stymuluje komórki do produkcji kolagenu. Pomaga uporać się z rozszerzonymi naczynkami i wykazuje działanie antybakteryjne.

Ekstrakt z perełkowca japońskiego (trokserutyna) - jest bogaty we flawonoidy. Wzmacnia naczynia krwionośne, redukuje rumień, działa przeciwzapalnie, antyoksydacyjnie, zmniejsza obrzęki i alergie. Jest przeznaczony do skór naczyniowych, trądzikowych i dojrzałych.

Kwas hialuronowy - w swoich kosmetykach używam mieszaniny kwasów hialuronowych o różnej masie cząsteczkowej. Kwas wielkocząsteczkowy i małocząsteczkowy. Taka mieszanka jest silnie higroskopijna, korzystnie wpływa na odbudowę uszkodzonej skóry, łagodzi, skutecznie nawilża. Pozostawia naturalny film, poprawia elastyczność i jędrność.

- Znaczna poprawa nawilżenia, elastyczności i jędrności
- Redukcja cieni, obrzęków i drobnych zmarszczek
- Ujednolicony koloryt
- Regeneracja i odżywienie, bez uczucia tłustości
- Złagodzenie podrażnień i zaczerwienień
- Widoczna gładkość i miękkość skóry
- Działanie antyoksydacyjne

Nanieś niewielką ilość kremu (wystarczy pół pompki produktu) na powieki i pod oczy. Delikatnie wmasuj. Stosuj codziennie rano i wieczorem.

INCI:Aqua, Persea Gratissima Oil, Cetearyl Olivate, Opuntia Ficus-Indica Seed Oil, Glycerin, Sorbitan Olivate, Hydrogenated Vegetable Oil, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Avena Sativa Kernel Extract, Tranexamic Acid, Bambusa Arundinacea Stem Extract, Troxerutin, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Lactobacillus Ferment, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid.

Skład: woda, masło awokado, emulgator z oliwy z oliwek, olej z opuncji figowej, gliceryna roślinna, d-pantenol, witamina E, ekstrakt z owsa, kwas traneksamowy, bioferment z bambusa, ekstrakt z perełkowca japońskiego (trokserutyna), kwas hialuronowy, eko konserwant - alkohol benzylowy i kwas dehydrooctowy.

PRODUCENT:

Moistry Agnieszka Pyrzyk
Marii i Bolesława Wysłouchów 25H
30-611 Kraków
PL
[javascript protected email address]

EAN (15 ml): 5904257406026

Naturalny krem do skóry naczynkowej
Do skóry naczynkowej, wrażliwej, skłonnej do zaczerwienień
Pojemność: 50 ml
Producent: Moistry
95,24 zł
126,99 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 126,99 zł
Cena jednostkowa: 190,48 zł / 100 ml
Bestseller
Promocja
Naturalny tonik - esencja do twarzy
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 50 ml
Producent: Moistry
27,74 zł
36,99 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 36,99 zł
Cena jednostkowa: 55,48 zł / 100 ml
Bestseller
Promocja
Owocowa pianka do mycia twarzy
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 175 ml
Producent: Moistry
50,24 zł
66,99 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 66,99 zł
Cena jednostkowa: 28,71 zł / 100 ml
Bestseller
Promocja
Naturalny krem do skóry odwodnionej
Do skóry suchej i normalnej
Pojemność: 50 ml
Producent: Moistry
95,24 zł
126,99 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 126,99 zł
Cena jednostkowa: 190,48 zł / 100 ml
Bestseller
Promocja
Krem pod oczy - Naturalna pielęgnacja okolic oczu
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 15 ml
Producent: Moistry
58,49 zł
77,99 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 77,99 zł
Cena jednostkowa: 389,93 zł / 100 ml
Bestseller
Promocja
Krem nawilżający do twarzy Red Fruits
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 50 ml
Producent: Lynia
42,49 zł
49,99 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
Cena jednostkowa: 84,98 zł / 100 ml
Ekstremalna pasta czyszcząca
Do mycia i czyszczenia różnego rodzaju powierzchni
Waga: 175 g
Producent: Nowa Kosmetyka
16,99 zł
Cena jednostkowa: 9,71 zł / 100 g
Bestseller
Miód rzepakowy
Kremowy miód o miękkiej konsystencji
Waga: 1200 g
59,99 zł
Cena jednostkowa: 5,00 zł / 100 g
Bestseller
Tusz do rzęs z aloesem – czarny
Naturalnie podkreśli Twoje spojrzenie, pogrubi i wydłuży rzęsy
Pojemność: 9 ml
Producent: Aloe Lola
48,99 zł
Cena jednostkowa: 544,33 zł / 100 ml
Bestseller

zobacz wszystkie

Delikatny dezodorant w kremie bez sody - mandarynkowy
Z wodorotlenkiem magnezu, marantą trzcinową, skrobią ziemniaczaną i ziemią okrzemkową
Pojemność: 60 ml
Producent: Cztery Szpaki
37,59 zł
46,99 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 46,99 zł
Cena jednostkowa: 62,65 zł / 100 ml
Bestseller
Promocja
Dezodorant w kremie z sodą oczyszczoną MALINA-MANDARYNKA (plastik)
Edycja limitowana - zapach dostępny tylko w drogerii Kopalnia Zdrowia :)
Pojemność: 150 ml
Producent: La-Le
33,99 zł
39,99 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,99 zł
Cena jednostkowa: 22,66 zł / 100 ml
Bestseller
Promocja
Oczyszczający hydrofilny olejek do demakijażu
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 150 ml
Producent: Senelle Cosmetics
58,65 zł
69,00 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,00 zł
Cena jednostkowa: 39,10 zł / 100 ml
Bestseller
Promocja
Dezodorant w kremie cytrusowo - ziołowy
Z sodą oczyszczoną, ziemią okrzemkową i glinką białą
Pojemność: 60 ml
Producent: Cztery Szpaki
37,59 zł
46,99 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 46,99 zł
Cena jednostkowa: 62,65 zł / 100 ml
Bestseller
Promocja
Pomadka do ust odżywcza
Z woskiem pszczelim, masłem shea, olejem kokosowym, lanolina, masłem mango, olejem z papai, olejem avocado
Waga: 3 g
Producent: Natural Secrets
13,59 zł
15,99 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,99 zł
Cena jednostkowa: 453,00 zł / 100 g
Bestseller
Promocja
Oczyszczający hydrofilny olejek do demakijażu
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 150 ml
Producent: Senelle Cosmetics
58,65 zł
69,00 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,00 zł
Cena jednostkowa: 39,10 zł / 100 ml
Bestseller
Promocja
Jadeitowa płytka gua sha do masażu twarzy i szyi
Płytki wykonane z jadeitu - naturalnego kamienia, opakowane lnianym woreczkiem
Ilość: 1 szt.
Producent: Polemika
25,49 zł
33,99 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 33,99 zł
Cena jednostkowa: 25,49 zł / 1 szt.
Bestseller
Promocja
Pomadka do ust odżywcza
Z woskiem pszczelim, masłem shea, olejem kokosowym, lanolina, masłem mango, olejem z papai, olejem avocado
Waga: 3 g
Producent: Natural Secrets
13,59 zł
15,99 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,99 zł
Cena jednostkowa: 453,00 zł / 100 g
Bestseller
Promocja
Serum do twarzy z peptydami
Do skóry dojrzałej, z oznakami starzenia, ze zmarszczkami mimicznymi
Pojemność: 30 ml
Producent: My Magic Essence
211,64 zł
248,99 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 248,99 zł
Cena jednostkowa: 705,47 zł / 100 ml
Bestseller
Promocja
Dezodorant w kremie z sodą oczyszczoną MORSKI (plastik)
Edycja limitowana - zapach dostępny tylko w drogerii Kopalnia Zdrowia :)
Pojemność: 150 ml
Producent: La-Le
33,99 zł
39,99 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,99 zł
Cena jednostkowa: 22,66 zł / 100 ml
Bestseller
Promocja

Zapisz się do newslettera
Zapisz się i zgarnij   rabat 10%na pierwsze zakupy!

Co zyskujesz wybierając nasz sklep?

Jesteśmy legalnie działającą firmą sprzedającą wyłącznie oryginalne produkty. Stawiamy głównie na Polskich producentów oraz najwyższą jakość obsługi. Dowiedz się więcej

Pakujemy zakupione przez Ciebie produkty w ekologiczne opakowania
Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi - troszczymy się o każdego Klienta!
Pomagamy w doborze kosmetyków i ułożeniu planu pielęgnacyjnego!
Przyznajemy rabaty poprzez dostęp do naszego Programu Rabatowego
Chętnie dzielimy się próbkami najpopularniejszych marek :)
Umożliwiamy zwrot zakupionych produktów w przeciągu 14 dni.

Nowości i promocje