O nas

Nasza firma narodziła się przede wszystkim z pasji do zdrowego stylu życia w zgodzie z naturą. Jesteśmy przekonani, że prawdziwe piękno i zdrowie tkwią w sile natury.

Jak przystało na prawdziwą „kopalnię” , w naszym sklepie oferujemy wysokiej jakości kosmetyki naturalne, organiczne, ekologiczne w rozsądnych, ale też zróżnicowanych cenach. Wychodzimy z założenia i chcemy Ci pokazać, że zdrowe i ekologiczne niekoniecznie musi oznaczać drogie i trudno dostępne. W sklepie Kopalnia-Zdrowia dostępne są zdrowe i ekologiczne produkty, które zachwycają jakością, a zarazem kosztują tyle samo lub niewiele więcej co konwencjonalne produkty pielęgnacyjne. Składniki naturalne są dużo lepiej wchłaniane i przyswajane przez skórę w porównaniu do chemicznych substancji zawartych w tradycyjnych kosmetykach drogeryjnych.

Oferowane przez nas kosmetyki pochodzą one z różnorodnych zakątków świata (Polska i inne kraje europejskie, Ameryka Południowa, Afryka, Azja) od znanych, cenionych i sprawdzonych producentów. Są zdrowe i bezpieczne w użyciu i codziennej pielęgnacji. Pozbawione są szkodliwych substancji chemicznych i alergennych (np. olejów mineralnych, parafiny, parabenów, silikonów, sztucznych barwników). Oprócz zdrowotnych składników organicznych pochodzenia roślinnego zawierają też duże ilości różnorodnych substancji odżywczych, takich jak minerały i witaminy.

W najbliższych miesiącach planujemy wprowadzić również do sprzedaży zdrową żywność pochodzącą z upraw ekologicznych.

Naszym nadrzędnym celem jest indywidualne podejście do każdego klienta. Dokonując zakupów w sklepie Kopalnia-Zdrowia możesz liczyć na profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Pragniemy, aby każdy klient naszego sklepu był w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany z poziomu naszej obsługi oraz jakości oferowanych przez nas produktów. Dostosowując się do potrzeb i sugestii naszych klientów, konsekwentnie dążymy do spełniania wszystkich oczekiwań konsumenckich.

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo wszystkich transakcji realizowanych w naszym sklepie oraz szybką realizację zamówień. Do każdego zakupu dołączamy fakturę VAT.

Stale poszerzamy asortyment oferowanych przez nas produktów. Pragniemy, aby nasz sklep był utożsamiany z prawdziwą kopalnią zdrowia, w której można odszukać wszystkie skarby kosmetyczne niezbędne do pielęgnacji urody. Czekamy na Twoje sugestie, jakie produkty i których producentów powinniśmy wprowadzić do naszego asortymentu. Ponieważ lubimy wyzwania, zmobilizujemy wszystkie siły, aby poszukiwane przez Ciebie produkty znalazły się w naszej ofercie :)

Nasze atuty, nasza jakość, nasza gwarancja

Co zyskujesz wybierając nasz sklep


Gwarancję, że kupujesz w legalnie działającej, zarejestrowanej firmie - widniejemy w CEIDG, płacimy podatki w Polsce, nie mamy nic do ukrycia!

Pewność, że kupujesz oryginalne produkty!
Zaopatrujemy się bezpośrednio u producentów lub sprawdzonych, godnych zaufania dostawców.

Wysoką jakość obsługi Klienta - dbamy o to, aby każdy Klient traktowany był indywidualnie! Głęboko wierzymy, że zadowolony Klient to najlepsza wizytówka każdej firmy. Szukamy najlepszych rozwiązań i staramy się dbać o to, aby rzetelnie informować i komunikować się z naszymi Klientami.

Wiedzę na temat kosmetyków naturalnych, zdrowego stylu życia i suplementów diety - ekologia to nasza pasja! Chętnie dzielimy się swoją wiedzą oraz czerpiemy radość i satysfakcję, gdy nasze porady i rekomendacje okazują się słuszne i trafione :)

Pewność, że zakupione przez Ciebie produkty zostaną rzetelnie opakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem - zwracamy uwagę na to, aby każdy wysyłany produkt został owinięty folią bąbelkową! Wiemy, że tranport przesyłek niesie pewne ryzyko uszkodzenia produktów, dlatego staramy się to ryzyko maksymalnie minimalizować.

Dostęp do Programu Rabatowego, który daje Ci możliwość uzyskania stałego rabatu -10% już na zawsze!

Dostęp do próbek najpopularniejszych marek (np. Resibo, Clochee, Sylveco, Vianek, Biolaven, Mizon, Make Me Bio, Yogi Tea) - jeśli tylko posiadamy próbki, chętnie się nimi dzielimy i dodajemy je do zamówień!

Możliwość zwrotu nieużywanych, zakupionych u nas produktów w przeciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki!