O nas

Nasza firma narodziła się przede wszystkim z pasji do zdrowego stylu życia w zgodzie z naturą. Jesteśmy przekonani, że prawdziwe piękno i zdrowie tkwią w sile natury.

Jak przystało na prawdziwą „kopalnię” , w naszym sklepie oferujemy wysokiej jakości kosmetyki naturalne, organiczne, ekologiczne w rozsądnych, ale też zróżnicowanych cenach. Wychodzimy z założenia i chcemy Ci pokazać, że zdrowe i ekologiczne niekoniecznie musi oznaczać drogie i trudno dostępne. W sklepie Kopalnia-Zdrowia dostępne są zdrowe i ekologiczne produkty, które zachwycają jakością, a zarazem kosztują tyle samo lub niewiele więcej co konwencjonalne produkty pielęgnacyjne. Składniki naturalne są dużo lepiej wchłaniane i przyswajane przez skórę w porównaniu do chemicznych substancji zawartych w tradycyjnych kosmetykach drogeryjnych.

Oferowane przez nas kosmetyki pochodzą one z różnorodnych zakątków świata (Polska i inne kraje europejskie, Ameryka Południowa, Afryka, Azja) od znanych, cenionych i sprawdzonych producentów. Są zdrowe i bezpieczne w użyciu i codziennej pielęgnacji. Pozbawione są szkodliwych substancji chemicznych i alergennych (np. olejów mineralnych, parafiny, parabenów, silikonów, sztucznych barwników). Oprócz zdrowotnych składników organicznych pochodzenia roślinnego zawierają też duże ilości różnorodnych substancji odżywczych, takich jak minerały i witaminy.

W najbliższych miesiącach planujemy wprowadzić również do sprzedaży zdrową żywność pochodzącą z upraw ekologicznych.

Naszym nadrzędnym celem jest indywidualne podejście do każdego klienta. Dokonując zakupów w sklepie Kopalnia-Zdrowia możesz liczyć na profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Pragniemy, aby każdy klient naszego sklepu był w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany z poziomu naszej obsługi oraz jakości oferowanych przez nas produktów. Dostosowując się do potrzeb i sugestii naszych klientów, konsekwentnie dążymy do spełniania wszystkich oczekiwań konsumenckich.

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo wszystkich transakcji realizowanych w naszym sklepie oraz szybką realizację zamówień. Do każdego zakupu dołączamy fakturę VAT.

Stale poszerzamy asortyment oferowanych przez nas produktów. Pragniemy, aby nasz sklep był utożsamiany z prawdziwą kopalnią zdrowia, w której można odszukać wszystkie skarby kosmetyczne niezbędne do pielęgnacji urody. Czekamy na Twoje sugestie, jakie produkty i których producentów powinniśmy wprowadzić do naszego asortymentu. Ponieważ lubimy wyzwania, zmobilizujemy wszystkie siły, aby poszukiwane przez Ciebie produkty znalazły się w naszej ofercie :)

Nasze atuty, nasza jakość, nasza gwarancja

Co zyskujesz wybierając nasz sklep


Gwarancję, że kupujesz w legalnie działającej, zarejestrowanej firmie - widniejemy w CEIDG, płacimy podatki w Polsce, nie mamy nic do ukrycia!

Pewność, że kupujesz oryginalne produkty!
Zaopatrujemy się bezpośrednio u producentów lub sprawdzonych, godnych zaufania dostawców.

Wysoką jakość obsługi Klienta - dbamy o to, aby każdy Klient traktowany był indywidualnie! Głęboko wierzymy, że zadowolony Klient to najlepsza wizytówka każdej firmy. Szukamy najlepszych rozwiązań i staramy się dbać o to, aby rzetelnie informować i komunikować się z naszymi Klientami.

Wiedzę na temat kosmetyków naturalnych, zdrowego stylu życia i suplementów diety - ekologia to nasza pasja! Chętnie dzielimy się swoją wiedzą oraz czerpiemy radość i satysfakcję, gdy nasze porady i rekomendacje okazują się słuszne i trafione :)

Pewność, że zakupione przez Ciebie produkty zostaną rzetelnie opakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem - ale bez użycia folii bąbelkowej! Wiemy, że tranport przesyłek niesie pewne ryzyko uszkodzenia produktów, dlatego staramy się to ryzyko maksymalnie minimalizować jednocześnie podchodząć odpowiedzialnie do kwestii dbania o nasze środowisko.

Dostęp do Programu Rabatowego, który daje Ci możliwość uzyskania stałego rabatu -10% już na zawsze!

Dostęp do próbek najpopularniejszych marek (np. Resibo, Clochee, Sylveco, Vianek, Biolaven, Make Me Bio, Yogi Tea, GoCranberry) - jeśli tylko posiadamy próbki, chętnie się nimi dzielimy i dodajemy je do zamówień!

Możliwość zwrotu nieużywanych, zakupionych u nas produktów w przeciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki!