O nas

Nasza firma narodziła się przede wszystkim z pasji do zdrowego stylu życia w zgodzie z naturą. Jesteśmy przekonani, że prawdziwe piękno i zdrowie tkwią w sile natury.

Jak przystało na prawdziwą „kopalnię” , w naszej drogerii oferujemy głównie wysokiej jakości kosmetyki naturalne i ekologiczne środki czystości w rozsądnych, ale też zróżnicowanych cenach. Wychodzimy z założenia i chcemy Ci pokazać, że zdrowe i bezpieczne niekoniecznie musi oznaczać drogie i trudno dostępne. W sklepie Kopalnia-Zdrowia.pl dostępne są wyselekcjonowane produkty, które zachwycają jakością (niejednokrotnie też zapachami!), a zarazem kosztują tyle samo lub niewiele więcej co konwencjonalne produkty pielęgnacyjne, oparte na inwazyjnych substancjach chemicznych.

Stale poszerzamy asortyment oferowanych przez nas produktów. Pragniemy, aby nasza drogeria była utożsamiana z prawdziwą "kopalnią zdrowia", w której można odszukać wszystkie skarby niezbędne do naturalnej pielęgnacji urody i dbania o ekologiczny dom. Czekamy na Twoje sugestie, jakie produkty i których producentów powinniśmy wprowadzić do naszego asortymentu. Ponieważ lubimy wyzwania, zmobilizujemy wszystkie siły, aby poszukiwane przez Ciebie produkty znalazły się w naszej ofercie :)

Nasze atuty, nasza jakość, nasza gwarancja

Co zyskujesz wybierając nasz sklep


Gwarancję, że kupujesz w legalnie działającej, zarejestrowanej firmie - widniejemy w CEIDG, płacimy podatki w Polsce, nie mamy nic do ukrycia!

Pewność, że kupujesz oryginalne produkty!
Zaopatrujemy się bezpośrednio u producentów lub sprawdzonych, godnych zaufania dostawców.

Wysoką jakość obsługi Klienta - dbamy o to, aby każdy Klient traktowany był indywidualnie! Głęboko wierzymy, że zadowolony Klient to najlepsza wizytówka każdej firmy. Szukamy najlepszych rozwiązań i staramy się dbać o to, aby rzetelnie informować i komunikować się z naszymi Klientami.

Wiedzę na temat kosmetyków naturalnych, zdrowego stylu życia i suplementów diety - ekologia to nasza pasja! Chętnie dzielimy się swoją wiedzą oraz czerpiemy radość i satysfakcję, gdy nasze porady i rekomendacje okazują się słuszne i trafione :)

Pewność, że zakupione przez Ciebie produkty zostaną rzetelnie opakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem - ale bez użycia folii bąbelkowej! Wiemy, że tranport przesyłek niesie pewne ryzyko uszkodzenia produktów, dlatego staramy się to ryzyko maksymalnie minimalizować jednocześnie podchodząć odpowiedzialnie do kwestii dbania o nasze środowisko.

Dostęp do Programu Rabatowego, który daje Ci możliwość uzyskania stałego rabatu -10% już na zawsze!

Dostęp do próbek najpopularniejszych marek - jeśli tylko posiadamy próbki, chętnie się nimi dzielimy i dodajemy je do zamówień!

Możliwość zwrotu nieużywanych, zakupionych u nas produktów w przeciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki!