Ekstremalna pasta czyszcząca

Do mycia i czyszczenia różnego rodzaju powierzchni

Producent: Nowa Kosmetyka

12,99 zł
DOSTĘPNY - wysyłka od razu
175 g
Ocena ogólna:
Działanie:
Wydajność:

Bądź pierwszy i oceń produkt

Udostępnij:
Znajdź nas:

Lepiej pracować sprytnie niż ciężko, prawda? Naszym zdaniem ta mądrość pokoleń szczególnie mocno dotyczy sprzątania. Jeśli tak, jak my, lubisz, kiedy jest czysto, ale nie masz zamiaru trzeć, szorować i umartwiać się, to bardzo możliwe, że polubisz też tą intensywną pastę czyszczącą.

A teraz najlepsza informacja: to środek o składzie opartym na naturalnym, szarym, potasowym mydle oraz olejkach eterycznych. I do tego ma ekstraziołowy zapach!

Szare mydło, bo o nim mowa, czyści skutecznie, jest nieszkodliwe dla zdrowia i jest w całości biodegradowalne. Towarzyszy mu soda oczyszczona, o której dokonaniach można by opowiadać miesiącami (odtłuszcza, usuwa zastały, uporczywy brud, problematyczne osady, przypalone resztki i wiele innych strasznych rzeczy). Do tego trochę odtłuszczającego powierzchnie alkoholu, woda i gliceryna, która powstaje podczas zmydlania. Całości dopełnia moc olejki eterycznych, które chronią przed zepsuciem i nadają świeży zapach. 

Jak i kiedy używać pasty? Wszędzie tam, gdzie inne środki nie dały rady. Przypalona kuchenka, osad na płytkach lub osłonie prysznica? Tak, to te klimaty. Okolice miejsc, które możesz podsumować hasłem ,,dawno tego nie odsuwaliśmy"? Właśnie, to o nie chodzi. A do tego WC, okolice odpływów i sanitariaty w ogólności.

W opakowaniu nie znajdziesz ani grama plastku. Możesz śmiało wykorzystać je ponownie zgodnie z ideą Zero Waste :) 

Sposób użycia

Pastę należy nałożyć myjką/gąbką, odczekać kilka minut, a potem przetrzeć i dokładnie wypłukać wodą.

Skład

Mydło potasowe słonecznikowe, Soda oczyszczona, Gliceryna, Woda, Alkohol, Olejki Eteryczne: z Mięty Pieprzowej, Trawy Cytrynowej, Tymianku, Rozmarynu, Anyżu, Jałowca, Sosny i Cynamonowca, Limonen*, Linalool*, Cytronelol*, Geraniol

*to substancje naturalnie zawarte w olejkach eterycznych

Oceń i skomentuj produkt. Pomóż w ten sposób innym w wyborze właściwego kosmetyku.