Darmowa dostawa od 189 PLN  [javascript protected email address]  +48 732 728 888  
Darmowa dostawa od 189 PLN 
 [javascript protected email address]  +48 732 728 888  

Pomysł na prezent dla pracownika lub kontrahenta

Szukasz pomysłu na upominek dla swoich pracowników lub kontrahentów?

Pomysł na prezent dla pracownika lub kontrahenta

Obdaruj swoich pracowników oraz kontrahentów wyjątkowym naturalnym upominkiem! Podziękuj im za dotychczasową współpracę, zaangażowanie, lojalność, kreatywność oraz wkład w funkcjonowanie i rozwój Twojej firmy. Znajdziesz u nas karty upominkowe (vouchery) oraz gotowe zestawy prezentowe. Z przyjemnością stworzymy też zestawy prezentowe, dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Nasz Zespół to profesjonalne Konsultantki z prawdziwego zdarzenia! Posiadamy ogromną wiedzę i doświadczenie z zakresu naturalnej pielęgnacji oraz zdrowego trybu życia. Przywiązujemy uwagę do detali i estetyki, dlatego zapewniamy Cię, że kontakt z nami dostarczy Ci dużo satysfakcji, ale też radości i poczucia spokoju. Będziemy odpowiadać na Twoje wiadomości szybko i merytorycznie. Będziemy stawać stawać na rzęsach, aby oddać w Twoje ręce zamówione upominki, dopracowane w każdym, nawet najmniejszym detalu. Nie brakuje nam kreatywności i energii do działania, więc z czystym sumieniem zaryzykujemy stwierdzeniem, że nie ma dla nas rzeczy nie możliwych! Podobno współpraca z nami to czysta przyjemność i pozytywne doświadczenie!

Chcesz o coś dopytać, skonsultować swój pomysł lub poprosić o wycenę? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo:

sklep@kopalnia-zdrowia.pl +48 732 728 888

1. KARTY UPOMINKOWE - VOUCHERY

Vouchery prezentowe możesz zakupić na dowolną kwotę.

Mogą być to vouchery:
  w wersji online - otrzymasz je drogą elektroniczną na wskazany przez Ciebie adres e-mail;
  w formie fizycznych kart upominkowych, zapakowanych w zielone koperty papierowe - dostarczymy je na wskazany przez Ciebie adres.

Karta podarunkowa ma ważność 1 rok od momentu jej zakupu.
Kartą podarunkową można płacić zarówno w sklepie internetowym, jak i w naszej drogerii stacjonarnej w Krakowie (sprawdź, jak do nas dojechać).
Karta podarunkowa nie musi być wykorzystana jednorazowo - można robić kilka mniejszych transakcji i płatności.

Vouchery możesz zakupić tutaj:

Karty podarunkowe/Vouchery

2. GOTOWE ZESTAWY UPOMINKOWE

Mamy dla Ciebie duży wybór zestawów prezentowych, zapakowanych w piękne pudełka i gotowych do wręczenia!

Są to zestawy o zróżnicowanej wielkości, zawartości i cenie.
Odkryj nasze pomysły na wyjątkowy upominek w specjalnie przygotowanej dla Ciebie Prezentowni:

Gotowe zestawy upominkowe

3. INDYWIDUALNE KOMPOZYCJE PREZENTOWE - ZESTAWY "NA ŻYCZENIE"

Dla Twoich Pracowników lub Kontrahentów z przyjemnością przygotujemy także dedykowane zestawy prezentowe. Oznacza to, że stworzymy kompozycję naturalnych produktów dopasowaną do Twoich oczekiwań i wyobrażeń. Całość zapakujemy w estetyczne pudełko kartonowe i przewiążemy wstążką.

Zestawy prezentowe dla Twojego zespołu możemy przygotować w różnych konfiguracjach (np. odmienne warianty upominkowe dla kobiet i dla mężczyzn) oraz w różnych przedziałach kwotowych.

W zależności od Twojej lokalizacji, zestawy prezentowe dostarczymy do Twojej firmy/siedziby osobiście lub za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Indywidualne kompozycje prezentowe

4. KONSULTACJE PIELĘGNACYJNE Z NASZYMI KONSULTANTKAMI WRAZ Z VOUCHERAMI

A może prezent w postaci konsultacji pielęgnacyjnych ONLINE wraz z voucherem na zakupy w drogerii Kopalnia Zdrowia? Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że świat produktów naturalnych jest złożony i różnorodny. Nasze doświadczone Ekspertki ds. Naturalnej Pielęgnacji pomogą Twoim pracownikom ustalić plan pielęgnacyjny i cieszyć się efektami posiadania zdrowej, promiennej skóry.

Konsultacja pielęgnacyjna trwa 30 minut. Przeprowadzamy ją w trybie online (wideo rozmowa/rozmowa głosowa) z każdą z obdarowanych przez Ciebie osób. Po odbytej rozmowie, osoby obdarowane otrzymają drogą mailową indywidualny plan pielęgnacyjny w formie pliku PDF, który zostanie przygotowany przez nasze konsultantki. Dodatkowo, wykupując dla swoich pracowników konsultacje pielęgnacyjne online, zapewniasz im kartę podarunkową na kwotę 99 zł do wykorzystania w naszej drogerii. Voucher jest ważny rok od daty zakupu konsultacji. Osoba obdarowana może wykorzystać go w sklepie online lub w drogerii stacjonarnej.

Jeśli zależy Ci na tym, aby takie konsultacje odbyły się stacjonarnie (np. w siedzibie Twojej firmy), skontaktuj się z nami i ustalmy szczegóły - tak jak wspomnieliśmy wyżej, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych ;)

Więcej o konsultacjach pielęgnacyjnych przeczytasz tutaj:

Konsultacje pielęgnacyjne

5. SZKOLENIA Z NATURALNEJ PIELĘGNACJI, MAKIJAŻU LUB ZDROWEGO ODŻYWIANIA

Pasjonuje nas praca z innymi ludźmi, dlatego prowadząc szkolenia czujemy się jak ryby w wodzie! Czerpiemy radość z przeprowadzania szkoleń warsztatowych z zakresu naturalnej pielęgnacji i makijażu czy zdrowego trybu życia i prawidłowego odżywiania.

Sami nie lubimy nudy, dlatego zawsze dbamy o to, aby warsztaty z nami były ciekawe, praktyczne oraz angażujące członków grupy w interakcje między sobą. Przychodzi nam to z niesamowitą łatwością, bowiem na co dzień pracujemy z dużą ilością naszych Klientów oraz Obserwatorów, a także aktywnie tworzymy nasze social media.

Wszystko zależy od Twoich potrzeb, możliwości czasowych i posiadanego budżetu. Skontaktuj się z nami i ustalmy wszystkie szczegóły, a wówczas podpowiemy Ci, jakie szkolenie oraz w jakiej formie możemy dla Ciebie zorganizować.

Szkolenia z naturalnej pilęgnacji, makijażu lub zdrowego odżywiania

Zapisz się do newslettera
Zapisz się i zgarnij   rabat 10%na pierwsze zakupy!

Co zyskujesz wybierając nasz sklep?

Jesteśmy legalnie działającą firmą sprzedającą wyłącznie oryginalne produkty. Stawiamy głównie na Polskich producentów oraz najwyższą jakość obsługi. Dowiedz się więcej

Pakujemy zakupione przez Ciebie produkty w ekologiczne opakowania
Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi - troszczymy się o każdego Klienta!
Pomagamy w doborze kosmetyków i ułożeniu planu pielęgnacyjnego!
Przyznajemy rabaty poprzez dostęp do naszego Programu Rabatowego
Chętnie dzielimy się próbkami najpopularniejszych marek :)
Umożliwiamy zwrot zakupionych produktów w przeciągu 14 dni.

Nowości i promocje