Jesienny rabat -15% | użyj kodu JESIEN
-15% z kodem JESIEN
Bio olej z awokado | Bio Olja
Bio olej z awokado | Bio Olja

Bio olej z awokado

Do cery suchej, pękającej, dojrzałej a także z atopowym zapaleniem skóry.

Producent: Bio Olja
Dostępność: Chwilowy brak
Wybrana wersja:
21,99 zł
Cena jednostkowa: 43,98 zł / 100 ml
Napisz do nas - Kopalnia-Zdrowia.pl

Potrzebujesz pomocy w doborze kosmetyków?
Szukasz rozwiązań, jak ekologicznie dbać o dom?
Chcesz porozmawiać lub złożyć zamówienie telefonicznie? Skontaktuj się z nami!

  [javascript protected email address]
  +48 732 728 888
  +48 732 728 888
lub napisz na czacie

Służymy pomocą w godzinach:

pn. - pt.: 09:00 - 18:00
sb.: 10:00 - 14:00

Olej z awokado jest uważany za bardzo dobrą bazę maści, szczególnie do kremów kosmetycznych, roztworów olejowych i emulsji. Dzięki wysokiej zawartości kwasów omega 6 i 9 jest skutecznym środkiem nawilżającym, zwiększa elastyczność i zapobiega objawom przedwczesnego starzenia skóry takim jak zmarszczki oraz wykazuje właściwości przeciwutleniające. Stymuluje wzrost grubszych, dłuższych i mocniejszych włosów nadając im miękkość i blask redukując przy tym łupież i stany zapalne skóry. Skutecznie łagodzi stany miejscowe charakteryzujące się suchością, szorstką i łuszczącą się skórą oraz zaczerwienieniem. Wspomaga regenerację komórek i poprawia produkcję kolagenu. Olejek z awokado stosowany do masażu może łagodzić dyskomfort mięśniowy i poprawiać krążenie. Zmniejsza ból, sztywność mięśni i stawów, łagodząc stany zapalne i przyspieszając przepływ krwi.

Podsumowując - w jaki sposób Twoja skóra skorzysta z olejku z awokado?

• Doskonale nawilża wysuszoną skórę,
• Wygładza i uelastycznia skórę,
• Opóźnia procesy starzenia,
• Regeneruje i wzmacnia włosy nadając im blask,
• Sprzyja racjonalizacji gospodarki wodnej organizmu,
• Ma działanie przeciwzapalne i wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry,
• Pomocny w leczeniu łuszczycy i egzemy,
• Łagodzi podrażnienia skóry.

• Olej z awokado można stosować samodzielnie, bezpośrednio na oczyszczoną skórę, paznokcie i włosy,
• Idealny do masaży i kąpieli,
• Świetnie sprawdzi się w maseczkach do twarzy,
• Jest doskonałym dodatkiem do szamponów i odżywek do włosów,

100% olej awokado.

PRODUCENT:

Bioolja Sp. z o.o.
Łukawiec 265C
36-004 Łąka
PL
[javascript protected email address]

EAN (50 ml): 5908217974129

Opinie o produkcie

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.

Bio hydrolat lawendowy
Właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze.
Pojemność: 100 ml
Producent: Bio Olja
24,99 zł
Cena jednostkowa: 24,99 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Olej z nasion marchwi
Właściwości ujędrniające, uelastyczniające, przeciwstarzeniowe, rewitalizujące i regenerujące.
Pojemność: 50 ml
Producent: Bio Olja
28,99 zł
Cena jednostkowa: 57,98 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bio olej arganowy
Do skóry suchej, dojrzałej i skłonnej do podrażnień oraz słabych, suchych włosów i paznokci.
Pojemność: 50 ml
Producent: Bio Olja
29,99 zł
Cena jednostkowa: 59,98 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bio hydrolat z kocanki włoskiej
Do cery naczynkowej i wrażliwej.
Pojemność: 100 ml
Producent: Bio Olja
24,99 zł
Cena jednostkowa: 24,99 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bio hydrolat laurowy
Pobudza krążenie krwi i napina skórę oraz przyspiesza wzrost włosów.
Pojemność: 100 ml
Producent: Bio Olja
24,99 zł
Cena jednostkowa: 24,99 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Pachnidło Słodka Pomarańcza, Lawenda
Ekologiczny odświeżacz powietrza
Pojemność: 250 ml
Producent: Klareko
19,99 zł
Cena jednostkowa: 8,00 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Owocowa pianka do mycia twarzy
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 175 ml
Producent: Moistry
66,99 zł
Cena jednostkowa: 38,28 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Dezodorant w kremie z zieloną glinką
Z glinką zieloną, wodorowęglanem sodu, masłem shea i skrobią ziemniaczaną
Pojemność: 60 ml
Producent: Purite
51,99 zł
Cena jednostkowa: 86,65 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Krem regulujący wytwarzanie sebum 7 Herbs
Do cery mieszanej, tłustej i wymagającej nawilżenia.
Pojemność: 50 ml
Producent: Lynia
54,99 zł
Cena jednostkowa: 109,98 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller

zobacz wszystkie

Rich&comfy regeneration Pianka oczyszczająca do twarzy AVOCADO
Do każdego typu skóry.
Pojemność: 150 ml
Producent: Nacomi
27,99 zł
Cena jednostkowa: 18,66 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Prebiotyczny peeling kwasowy do skóry głowy
Do wszystkich rodzajów skóry i włosów
Pojemność: 150 ml
Producent: Vianek
28,99 zł
Cena jednostkowa: 19,33 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
BIO Ocet gospodarczy 16%
Do czyszczenia zabrudzeń, usuwania kamienia i neutralizowania nieprzyjemnych zapachów
Pojemność: 500 ml
Producent: Klareko
19,99 zł
Cena jednostkowa: 4,00 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Ekologiczny płyn uniwersalny - werbena i limonka
Do usuwania przeróżnych zabrudzeń oraz do mycia warzyw i owoców
Pojemność: 750 ml
Producent: Swonco
22,99 zł
Cena jednostkowa: 3,07 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Płyn do mycia rąk i twarzy
Formuła stworzona na bazie ekologicznych hydrolatów
Pojemność: 300 ml
Producent: Bioconte
21,99 zł
Cena jednostkowa: 7,33 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Mleko kokosowe do kąpieli
Intensywnie nawilża, regeneruje i odżywia skórę
Waga: 400 g
Producent: Tyma Herbs
64,99 zł
Cena jednostkowa: 16,25 zł / 100 g
-15% z kodem JESIEN

Zapisz się do newslettera
Zapisz się i zgarnij   rabat 10%na pierwsze zakupy!

Zobacz co piszą o nas klienci

Co zyskujesz wybierając nasz sklep?

Jesteśmy legalnie działającą firmą sprzedającą wyłącznie oryginalne produkty. Stawiamy głównie na Polskich producentów oraz najwyższą jakość obsługi. Dowiedz się więcej

Pakujemy zakupione przez Ciebie produkty w ekologiczne opakowania
Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi - troszczymy się o każdego Klienta!
Pomagamy w doborze kosmetyków i ułożeniu planu pielęgnacyjnego!
Przyznajemy rabaty poprzez dostęp do naszego Programu Rabatowego
Chętnie dzielimy się próbkami najpopularniejszych marek :)
Umożliwiamy zwrot zakupionych produktów w przeciągu 14 dni.

Nowości i promocje