Jesienny rabat -15% | użyj kodu JESIEN
Promocja
Regenerująca kuracja do ust Say It Softly - Lana V | Yope
Promocja
Regenerująca kuracja do ust Say It Softly - Lana V | Yope
Regenerująca kuracja do ust Say It Softly - Lana V | Yope
Regenerująca kuracja do ust Say It Softly - Lana V | Yope

Regenerująca kuracja do ust Say It Softly - Lana V

W postaci wielozadaniowego balsamu na bazie wegańskiej lanoliny

Producent: Yope
Dostępność: W magazynie
Wybrana wersja:
14,99 zł
Cena regularna: 19,99 zł

Promocja obowiązuje do: 2026-10-04 23:59:59

 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,99 zł
Cena jednostkowa: 299,80 zł / 100 g
Napisz do nas - Kopalnia-Zdrowia.pl

Potrzebujesz pomocy w doborze kosmetyków?
Szukasz rozwiązań, jak ekologicznie dbać o dom?
Chcesz porozmawiać lub złożyć zamówienie telefonicznie? Skontaktuj się z nami!

  [javascript protected email address]
  +48 732 728 888
  +48 732 728 888
lub napisz na czacie

Służymy pomocą w godzinach:

pn. - pt.: 09:00 - 18:00
sb.: 10:00 - 14:00

Czy Twoje usta często są przesuszone i popękane? Mamy dla Was Lanę V, czyli regenerującą kurację w postaci wielozadaniowego balsamu na bazie wegańskiej lanoliny, które odżywi i wygładzi nawet najbardziej wysuszoną skórę. Już po pierwszym nałożeniu poczujesz ulgę i miękkość.

Składniki aktywne:

Vege lanolina – roślinna alternatywa lanoliny owczej. Działa jak emolient, przywracając miękkość i elastyczność, zwłaszcza suchej i szorstkiej skóry.
Olej jojoba – doskonale nawilża naskórek.
Olej kokosowy – łagodzi, regeneruje, poprawia elastyczność i sprężystość skóry.

Miej Lanę V zawsze pod ręką i wybierz swoje 101 zastosowań! Jak pachnie? Kojąco kokosowo.

Poznaj całą naturalnie niezwykłą linię do pielęgnacji ust na bazie wegańskiej lanoliny – LANA V.

POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, TRIPELARGONIN, TRIHYDROXYSTEARIN,  RHUS VERNICFLUA PEEL CERA, C10-18 TRIGLYCERIDES,  SIMMONDISA CHINENSIS SEED OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE , MYRISTYL ALCOHOL, COCOS NUCIFERA OIL, AROMA,  COPERNICA CERIFERA CERA, HOYA LACUNOSA FLOWER EXTRACT, GLYCERYL CAPRYLATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, TOCOPHEROL.

PRODUCENT:

Yope Sp.z o.o.
Chmielna 132/134
00-805 Warszawa
PL
[javascript protected email address]

EAN (5 g): 5903760206185

Opinie o produkcie

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.

Mydło w płynie Werbena - Refill
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 500 ml
Producent: Yope
14,99 zł
19,99 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,99 zł
Cena jednostkowa: 3,00 zł / 100 ml
Bestseller
Promocja
Hydrofilowy olejkowy żel myjący do higieny intymnej Aksamitna Gładkość
Z naturalnymi olejami oraz kwasem mlekowym
Pojemność: 250 ml
Producent: Yope
17,99 zł
23,99 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,19 zł
Cena jednostkowa: 7,20 zł / 100 ml
Promocja
Naturalny płyn do mycia naczyń - Ogórek
Do mycia naczyń na bazie naturalnych ekstraktów z ogórka i aloesu
Pojemność: 750 ml
Producent: Yope
14,24 zł
18,99 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,19 zł
Cena jednostkowa: 1,90 zł / 100 ml
Bestseller
Promocja
Naturalny płyn do mycia naczyń - Mięta i Mandarynka
Do mycia naczyń na bazie naturalnego ekstraktu z mięty
Pojemność: 750 ml
Producent: Yope
14,24 zł
18,99 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,19 zł
Cena jednostkowa: 1,90 zł / 100 ml
Bestseller
Promocja
Mydło w płynie Wanilia i Cynamon - Refill
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 500 ml
Producent: Yope
14,99 zł
19,99 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,99 zł
Cena jednostkowa: 3,00 zł / 100 ml
Bestseller
Promocja
Żel pod prysznic Drzewo Sandałowe
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 400 ml
Producent: Yope
17,62 zł
23,49 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 18,79 zł
Cena jednostkowa: 4,41 zł / 100 ml
Bestseller
Promocja
Skwalan Blue Tansy - niebieski olejek przeciwzapalny
Do skóry tłustej, problematycznej, trądzikowej, z podrażnieniami
Pojemność: 15 ml
Producent: BIOUP
31,99 zł
39,99 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 33,99 zł
Cena jednostkowa: 213,27 zł / 100 ml
Bestseller
Promocja
ALGOTONE Multi - pielęgnacyjny krem BB - Natural
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 30 ml
Producent: Sensum Mare
159,00 zł
Cena jednostkowa: 530,00 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Hydrolat różany
Do skóry suchej, dojrzałej z oznakami starzenia, naczynkowej, z przebarwieniami
Pojemność: 100 ml
36,99 zł
Cena jednostkowa: 36,99 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller

zobacz wszystkie

Podkład Compact Foundation 01 - refill
Wyjątkowo lekki dla skóry o średnim kryciu
Waga: 9 g
Producent: puroBIO
54,99 zł
Cena jednostkowa: 611,00 zł / 100 g
-15% z kodem JESIEN
Odżywka do włosów o niskiej porowatości Emolientowa Akacja
Do włosów cienkich, oklapniętych u nasady, pozbawionych objętości
Pojemność: 100 ml
Producent: Anwen
18,99 zł
Cena jednostkowa: 18,99 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Płatki kosmetyczne kwadratowe 75 x 75 mm
Wykonane są z certyfikowanej bawełny organicznej
Ilość: 1 op. (40 szt.)
Producent: Bocoton
9,99 zł
Cena jednostkowa: 9,99 zł / 1 op.
-15% z kodem JESIEN
Serum z peptydami - Peptide Serum
Do skóry dojrzałej, z oznakami starzenia, ze zmarszczkami mimicznymi
Pojemność: 30 ml
Producent: My Magic Essence
257,99 zł
Cena jednostkowa: 859,97 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Jadeitowa płytka gua sha do masażu twarzy i szyi
Płytki wykonane z jadeitu - naturalnego kamienia, opakowane lnianym woreczkiem
Ilość: 1 szt.
Producent: Polemika
33,99 zł
Cena jednostkowa: 33,99 zł / 1 szt.
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Dezodorant w kremie z sodą oczyszczoną MORSKI (plastik)
Edycja limitowana - zapach dostępny tylko w drogerii Kopalnia Zdrowia :)
Pojemność: 150 ml
Producent: La-Le
39,99 zł
Cena jednostkowa: 26,66 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Serum Beauty Coctail - Botanical Antiox Serum
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 30 ml
Producent: My Magic Essence
277,99 zł
Cena jednostkowa: 926,63 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Dezodorant w kremie z sodą oczyszczoną MALINA-MANDARYNKA (plastik)
Edycja limitowana - zapach dostępny tylko w drogerii Kopalnia Zdrowia :)
Pojemność: 150 ml
Producent: La-Le
39,99 zł
Cena jednostkowa: 26,66 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller

Zapisz się do newslettera
Zapisz się i zgarnij   rabat 10%na pierwsze zakupy!

Zobacz co piszą o nas klienci

Co zyskujesz wybierając nasz sklep?

Jesteśmy legalnie działającą firmą sprzedającą wyłącznie oryginalne produkty. Stawiamy głównie na Polskich producentów oraz najwyższą jakość obsługi. Dowiedz się więcej

Pakujemy zakupione przez Ciebie produkty w ekologiczne opakowania
Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi - troszczymy się o każdego Klienta!
Pomagamy w doborze kosmetyków i ułożeniu planu pielęgnacyjnego!
Przyznajemy rabaty poprzez dostęp do naszego Programu Rabatowego
Chętnie dzielimy się próbkami najpopularniejszych marek :)
Umożliwiamy zwrot zakupionych produktów w przeciągu 14 dni.

Nowości i promocje