Darmowa dostawa od 189 PLN  [javascript protected email address]  +48 732 728 888  
Darmowa dostawa od 189 PLN 
 [javascript protected email address]  +48 732 728 888  

Serum Zombie odmładzające serum do twarzy

Do każdego rodzaju skóry.

Producent: Simply More
Dostępność: W magazynie
Wybrana wersja:
88,99 zł
Cena jednostkowa: 296,63 zł / 100 ml
Napisz do nas - Kopalnia-Zdrowia.pl

Potrzebujesz pomocy w doborze kosmetyków?
Skontaktuj się z nami!

  [javascript protected email address]

  +48 732 728 888

  +48 732 728 888

Służymy pomocą w godzinach:

pn. - pt.: 09:00 - 18:00
sb.: 10:00 - 14:00

Simply More Zombie Serum to rewolucyjne serum do twarzy zawierające przełomowy składnik, który usuwa z naskórka starzejące się komórki, zwane komórkami "zombie". Są to komórki, które nie są już zdolne do podziału i regeneracji i mogą powodować stany zapalne oraz przyspieszać proces starzenia skóry.

Serum spowalnia procesy starzenia oraz redukuje oznaki zmęczenia skóry. Daje efekt wypełnienia skóry już od pierwszego użycia oraz pozostawią ją odświeżoną i wypoczętą. Dodatkowo redukuje zaczerwienienia oraz wspomaga procesy regeneracyjne i ochronne.

Simply More Zombie Serum, to w 100% naturalnego pochodzenia serum emulsyjne o otulającej konsystencji. Zawiera m.in.:

  • ekstrakt ze szwajcarskiej róży alpejskiej - innowacyjny ekstrakt eliminujący komórki "zombie" i odmładzający głębokie warstwy naskórka,
  • ektoinę - chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi i wspomaga procesy regeneracyjne,
  • ekstrakt z grzyba śnieżnego - naturalny odpowiednik kwasu hialuronowego, który nawilża i wygładza skórę,
  • inozytol - surowiec z upcyklingu z Finlandii powstający podczas przetwarzania buraków, który pomaga zwalczać objawy zmęczenia skóry i poprawia jej elastyczność

WIDOCZNE ODMŁODZENIE W DELIKATNY SPOSÓB:

  1. usuwa z naskórka komórki "zombie"*, przez co skóra jest młodsza, wypełniona i wypoczęta
  2. ujędrnia i rozświetla skórę dzięki zawartości ekstraktu z grzyba śnieżnego (naturalnemu odpowiednikowi kwasu hialuronowego)
  3. chroni i zabezpiecza skórę przed czynnikami zewnętrznymi oraz wspomaga procesy regeneracyjne, dzięki zawartości ektoiny

Zombie Serum widocznie ujędrnia, nawilża i wypełnia skórę już po pierwszym użyciu. Stymuluje regenerację skóry i działa przeciwstarzeniowo na poziomie komórkowym. Nadaje jej widocznie młodszy, wygładzony i wypoczęty wygląd już po 4 tygodniach.

*Komórki "zombie" to komórki, które nie podlegają więcej procesowi podziału i mogą przyspieszać proces starzenia się skóry oraz powodować stany zapalne.

  • 100% naturalnego pochodzenia! (nie 98%, 99%)
  • konsystencja: jak chmurka! Delikatna i emulsyjna, przyjemnie otulająca skórę i szybko wchłaniająca się (nie pozostawia efektu lepienia, czy ciężkości)
  • innowacyjny ekstrakt z róży alpejskiej eliminujący starzejące się komórki "zombie" z naskórka
  • zapewnia skórze widocznie młodszy i wypoczęty wygląd
  • bezzapachowy (nadaje się do cer ze skłonnościami do uczuleń)

To serum jest przyjazne dla: cery suchej i bardzo suchej, mieszanej, tłustej, ze skłonnością do uczuleń, cery problematycznej, z trądzikiem, z AZS, z uszkodzoną barierą hydro-lipidową.

Doskonały "zastrzyk" slow-aging dla skóry zmęczonej, dojrzałej.

Produkt został przetestowany na skórze wrażliwej i ze skłonnościami do uczuleń.

Bezpieczny dla kobiet w ciąży i maket karmiących.

Codziennie rano i/lub wieczorem nałóż 2-4 krople serum na czystą skórę twarzy, szyi i dekolt. Delikatnie wmasuj okrężnymi ruchami. Następnie zastosuj krem nawilżający.

Aqua, Pentylene Glycol, Polyglyceryl-6 Stearate, Lauryl Oleate, Tripelargonin, Squalane, Isoamyl Laurate, Glycerin, Ectoine, Inositol, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Rhododendron Ferrugineum Extract, Tocopherol, Polyglyceryl-6 Behenate, Xanthan Gum, Helianthus Annuus Seed Oil

  1. Aqua - woda, w końcu to z niej składamy się w 60%.
  2. Pentylene Glycol - Naturalnego pochodzenia humektant - substancja zatrzymująca wodę w skórze. Otrzymywany z trzciny cukrowej. Odpowiada za aksamitną w dotyku skórę i zwiększa skuteczność działania innych składników. Działanie: przeciwdrobnoustrojowe, zmiękczające.
  3. Polyglyceryl-6 Stearate - naturalny emulgator pochodzenia roślinnego, czyli substancja tworząca emulsję serum. Otrzymywany z oleju rzepakowego i kwasów tłuszczowych pozyskiwanych z oleju kokosowego. Stabilizuje masę serum i zmiękcza skórę. 
  4. Lauryl Oleate - naturalny emolient nowej generacji pochodzenia roślinnego. Działanie: zmiękcza i wygładza skórę.
  5. Tripelargonin - delikatny emolient z ostropestu plamistego. Nawilża i redukuje podrażnienia. Ma działanie zmiękczające i poprawiające elastyczność skóry. Przyjazny mikrobiocie skóry.
  6. Squalane (skwalan) - Olej otrzymywany z oliwy z oliwek. Jest wyjątkowy, bo występuje naturalnie w naszym sebum, czyli ochronnej warstwie tłuszczowej skóry. Uszczelnia barierę hydro-lipidową, zapobiegając utracie wody. Jako przeciwutleniacz, podobnie jak witaminy C i D, dba o to, by nasze lipidy (komórki tłuszczowe) nie utleniały się. Efekt: poprawiona struktura płaszcza lipidowego skóry. Działanie: przeciwzapalne, odżywienie, zatrzymuje wodę.
  7. Isoamyl Laurate - Naturalny emolient, czyli substancja nawilżająca i zmiękczająca wykonana z nasion pszenicy i oleju kokosowego. Tworzy “opatrunek okluzyjny”, czyli zabezpiecza przed utrata wody z naskórka. Wyprodukowany w Niemczech, a proces produkcyjny jest w 100% zasilany energią odnawialną.
  8. Glycerin - wykazuje szerokie działanie pielęgnacyjne, jest doskonałym humektantem. Pełni funkcje pomocnicze w kosmetyku. Ułatwia przenikanie innych substancji w głąb skóry.
  9. Ectoine - Chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi, alergenami i drobnoustrojami oraz wspomaga procesy regeneracyjne.
  10. Inositol - Surowiec z upcyklingu z Finlandii powstający podczas przetwarzania buraków. Pomaga zwalczyć objawy zmęczenia skóry i poprawia jej elastyczność.
  11. Tremella Fuciformis Sporocarp Extract - Ekstrakt z grzyba śnieżnego. Naturalny odpowiednik kwasu hialuronowego, który posiada wyjątkową zdolność wiązania wody. Nawilża i wygładza skórę.
  12. Rhododendron Ferrugineum Extract - Ekstrakt z róży alpejskiej. Innowacyjny ekstrakt ze szwajcarskiej róży alpejskiej. Eliminuje starzejące się komórki “zombie”, spowalnia proces starzenia i odmładza głębsze warstwy naskórka.
  13. Tocopherol - Po prostu witamina E, czyli witamina młodości. Jest doskonałym czynnikiem hamującym rodnikowe utlenianie lipidów w naskórku i skórze właściwej. Witamina E wykazuje zdolność wbudowywania się w struktury lipidowe błon komórkowych i cementu międzykomórkowego warstwy rogowej, dzięki czemu wzmacnia barierę naskórkową i chroni ją przed utratą wody. Działanie: opóźnia oznaki starzenia skóry, uelastycznia.
  14. Polyglyceryl-6 Behenate - naturalny emulgator pochodzenia roślinnego, czyli substancja tworząca emulsję serum. Otrzymywany z oleju rzepakowego i kwasów tłuszczowych pozyskiwanych z oleju kokosowego. Stabilizuje masę serum i nawilża skórę. 
  15. Xanthan Gum - naturalnego pochodzenia substancja zagęszczająca. Wraz z gumą z akacji senegalskiej tworzy składnik regulujący stopień lepkości emulsji. Tworzy okluzję na skórze i zapobiega przeznaskórkowej utracie wody. Ma właściwości nawilżające i kojące.
  16. Helianthus Annuus Seed Oil - olej z nasion słonecznika. Działa nawilżająco i ochronnie. Śladowe ilości znajdują się w naszym naturalnym emoliencie nowej generacji.

PRODUCENT:

Simply More Mikołaj Łopatto
Grunwaldzka 34c
73-200 Choszczno
PL
[javascript protected email address]

EAN (30 ml): 5904316581459

Balsam do ust długotrwale utrzymujący się
Zapewnia długotrwałe i intensywne nawilżenie oraz regenerację
Pojemność: 15 ml
Producent: Simply More
36,99 zł
Cena jednostkowa: 246,60 zł / 100 ml
Ultranawilżający krem
Do wszystkich rodzajów skóry.
Pojemność: 50 ml
Producent: Simply More
68,99 zł
Cena jednostkowa: 137,98 zł / 100 ml
Intensywnie regenerujący krem do twarzy o bogatej konsystencji
Do wszystkich rodzajów skóry.
Pojemność: 50 ml
Producent: Simply More
98,99 zł
Cena jednostkowa: 197,98 zł / 100 ml
Delikatna emulsja 2w1 do mycia i demakijażu
Do wszystkich rodzajów skóry.
Pojemność: 150 ml
Producent: Simply More
53,99 zł
Cena jednostkowa: 35,99 zł / 100 ml
Dezodorant w kremie Cedr i Paczula z dodatkiem sody
Z sodą oczyszczona, skrobią ziemniaczaną i marantą trzcinową
Pojemność: 60 ml
Producent: Cztery Szpaki
46,99 zł
Cena jednostkowa: 78,32 zł / 100 ml
Bestseller
Proszek do prania pieluch wielorazowych
Ekologiczny proszek do prania pieluch wielorazowych
Waga: 1.8 kg
Producent: Balja
40,99 zł
Cena jednostkowa: 22,77 zł / 1 kg
Bestseller
169,00 zł
Cena jednostkowa: 338,00 zł / 100 ml
Bestseller
Wygładzający płyn mikrozłuszczający z BHA i tripeptydem złuszczającym
Do skóry z zaskórnikami, rozszerzonymi porami i rogowaceniem okołomieszkowym
Pojemność: 100 ml
Producent: BasicLab
109,99 zł
Cena jednostkowa: 109,99 zł / 100 ml
Bestseller

zobacz wszystkie

Żel łagodny do mycia twarzy
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 150 ml
Producent: Natural Secrets
59,99 zł
Cena jednostkowa: 39,99 zł / 100 ml
Bestseller
Szampon do suchej skóry głowy z peptydami, HYDRATE my hair
Do włosów suchych, puszących się, falowanych
Pojemność: 300 ml
Producent: Yope
32,49 zł
Cena jednostkowa: 10,83 zł / 100 ml
Oczyszczający hydrofilny olejek do demakijażu
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 150 ml
Producent: Senelle Cosmetics
69,00 zł
Cena jednostkowa: 46,00 zł / 100 ml
Bestseller
Dezodorant ekologiczny w kremie z olejkiem z czarnego winogrona
Dezodorant na bazie sody oczyszczonej i oleju kokosowego
Pojemność: 150 ml
Producent: La-Le
39,99 zł
Cena jednostkowa: 26,66 zł / 100 ml
Bestseller
Balsam do ust Śliwka i Kardamon
Z olejem rycynowym, woskiem z borówki, masłem kakaowym i woskiem carnauba
Pojemność: 15 ml
Producent: Cztery Szpaki
34,99 zł
Cena jednostkowa: 233,27 zł / 100 ml
Farba ziołowa z henną - Brąz
W 100% roślinna, bez dodatku substancji chemicznych, w tym amoniaku i nadtlenków
Ilość: 1 op. (120 g)
Producent: Indus Valley
39,99 zł
Cena jednostkowa: 39,99 zł / 1 op.
Nawilżające serum poprawiajace napięcie z 3% kwasu hialuronowego, 5% kompleksu aminokowasów i 15% kompleksu peptydów biomimetycznych
Do każdego rodzaju skóry, w szczególności odwodnionej, tłustej i mieszanej.
Pojemność: 30 ml
Producent: BasicLab
169,99 zł
Cena jednostkowa: 566,63 zł / 100 ml
Bestseller
Henna do włosów - Blond
W 100% roślinna
Ilość: 1 op. (100 g)
Producent: Indus Valley
31,99 zł
Cena jednostkowa: 31,99 zł / 1 op.
Maska miodowa do twarzy - regenerująca
Do każdego rodzaju skóry, głównie szarej, zmęczonej i dojrzałej
Pojemność: 50 ml
Producent: La-Le
51,99 zł
Cena jednostkowa: 103,98 zł / 100 ml
Balsam do ust Malina
Formuła na bazie cennych olejów i maseł
Pojemność: 15 ml
Producent: Bioconte
14,99 zł
Cena jednostkowa: 99,93 zł / 100 ml

Zapisz się do newslettera
Zapisz się i zgarnij   rabat 10%na pierwsze zakupy!

Co zyskujesz wybierając nasz sklep?

Jesteśmy legalnie działającą firmą sprzedającą wyłącznie oryginalne produkty. Stawiamy głównie na Polskich producentów oraz najwyższą jakość obsługi. Dowiedz się więcej

Pakujemy zakupione przez Ciebie produkty w ekologiczne opakowania
Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi - troszczymy się o każdego Klienta!
Pomagamy w doborze kosmetyków i ułożeniu planu pielęgnacyjnego!
Przyznajemy rabaty poprzez dostęp do naszego Programu Rabatowego
Chętnie dzielimy się próbkami najpopularniejszych marek :)
Umożliwiamy zwrot zakupionych produktów w przeciągu 14 dni.

Nowości i promocje