Promocja
Esencja wygładzająco - rozświetlająca | Sensum Mare
Promocja
Esencja wygładzająco - rozświetlająca | Sensum Mare
Promocja
Esencja wygładzająco - rozświetlająca | Sensum Mare
Promocja
Esencja wygładzająco - rozświetlająca | Sensum Mare
Esencja wygładzająco - rozświetlająca | Sensum Mare
Esencja wygładzająco - rozświetlająca | Sensum Mare
Esencja wygładzająco - rozświetlająca | Sensum Mare
Esencja wygładzająco - rozświetlająca | Sensum Mare

Esencja wygładzająco - rozświetlająca

Skóra z rozszerzonymi porami, mieszana, tłusta i normalna w szczególności trądzikowa, z zaskórnikami i niedoskonałościami

Producent: Sensum Mare
Dostępność: Chwilowy brak
Wybrana wersja:
104,30 zł
Cena regularna: 149,00 zł

Promocja obowiązuje do: 2026-10-16 23:59:59

 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 149,00 zł
Cena jednostkowa: 104,30 zł / 100 ml
Napisz do nas - Kopalnia-Zdrowia.pl

Potrzebujesz pomocy w doborze kosmetyków?
Szukasz rozwiązań, jak ekologicznie dbać o dom?
Chcesz porozmawiać lub złożyć zamówienie telefonicznie? Skontaktuj się z nami!

  [javascript protected email address]
  +48 732 728 888
  +48 732 728 888
lub napisz na czacie

Służymy pomocą w godzinach:

pn. - pt.: 09:00 - 18:00
sb.: 10:00 - 14:00

Wygładzająco-rozświetlająca esencja mikrozłuszczająca do twarzy i ciała z 2,9% kompleksem kwasów AHA i PHA

Delikatna esencja mikrozłuszczająca do pielęgnacji twarzy i ciała, która wspiera redukcję niedoskonałości, wygładza strukturę skóry i przywraca jej naturalny blask. Zawarty w formule 2,9% kompleks kwasów AHA i PHA delikatnie złuszcza martwy naskórek, pomagając zmniejszyć widoczność porów, zaskórników i zmian potrądzikowych.

Dla kogo?

Esencja została stworzona z myślą o cerach mieszanych, tłustych, normalnych i trądzikowych, a także o skórze z tendencją do powstawania zaskórników, niedoskonałości i widocznych porów.

Sprawdzi się również w pielęgnacji skóry ciała, szczególnie w przypadku niedoskonałości i wyprysków pojawiających się na plecach, pośladkach, ramionach czy dekolcie. To dobry wybór także dla skóry szorstkiej, wymagającej wygładzenia i przywrócenia miękkości.

Efektywne mikrozłuszczanie

Wygładzająco-rozświetlająca esencja mikrozłuszczająca łączy właściwości złuszczającego toniku i łagodzącej ampułki. Stopniowo usuwa martwy naskórek, odsłaniając świeższą, gładszą i bardziej promienną skórę.

Połączenie właściwości eksfoliujących, kojących i nawilżających sprawia, że esencja doskonale sprawdza się również w pielęgnacji skóry ciała.

Stosowana na problematyczne partie, takie jak pośladki, plecy, ramiona czy dekolt, wspiera pielęgnację skóry z niedoskonałościami oraz przebarwieniami pozostałymi po zmianach.

Systematyczne stosowanie esencji pomaga wygładzić skórę, ujednolicić jej koloryt oraz przywrócić naturalny blask i aksamitną miękkość.

Efekty i korzyści

01. Wygładza strukturę skóry.

02. Delikatnie i skutecznie złuszcza naskórek.

03. Zmniejsza widoczność porów.

04. Redukuje wydzielanie sebum.

05. Zmniejsza widoczność zmian potrądzikowych.

06. Zmniejsza widoczność zaskórników.

07. Rozjaśnia przebarwienia.

08. Wyrównuje koloryt skóry.

09. Nawilża i wspomaga efekt regeneracji.

10. Zmniejsza widoczność oznak starzenia się skóry.

Moc składników aktywnych

Esencja zawiera połączoną moc kwasów AHA i PHA, które poprzez delikatne złuszczanie martwego naskórka wspierają poprawę struktury skóry, pomagają zmniejszyć widoczność niedoskonałości i zmian potrądzikowych oraz wspierają redukcję nadmiernego wydzielania sebum.

Kompozycja 5 alg oraz ekstraktów z borówki, winorośli, jabłka, cytryny i trzciny cukrowej wspiera nawilżenie i wygładzenie skóry, pomagając przywrócić jej naturalny blask.

Dodatek prebiotyków działa łagodząco i kojąco oraz wspiera naturalny mikrobiom skóry.

Pullulan to naturalny wielocukier uzyskiwany w procesie fermentacji. Działa regenerująco na skórę oraz poprawia jej wygładzenie, dzięki czemu skóra może stać się bardziej miękka i przyjemna w dotyku.

Potwierdzona skuteczność

80% badanych potwierdziło wygładzenie skóry.

86% badanych potwierdziło uzyskanie poprawy miękkości skóry.

Wstrząśnij przed użyciem. Wieczorem, po dokładnym oczyszczeniu skóry, aplikuj esencję na twarz i szyję oraz na wybrane, problematyczne partie ciała.

Niewielką ilość produktu nanieś na dłonie, a następnie delikatnie wklep w skórę opuszkami palców. Pozostaw do całkowitego wchłonięcia.

Nie łącz esencji w jednej rutynie pielęgnacyjnej z innymi produktami zawierającymi kwasy, retinoidy lub witaminę C. Składniki te stosuj o innej porze dnia lub w dni wolne od stosowania esencji mikrozłuszczającej.

Po aplikacji może pojawić się delikatne mrowienie lub przejściowe zaczerwienienie skóry. Jest to możliwa, naturalna reakcja na działanie składników mikrozłuszczających.

W trakcie stosowania esencji pamiętaj o codziennej ochronie przeciwsłonecznej. Unikaj kontaktu produktu z oczami i błonami śluzowymi.

Aqua, Pentylene Glycol, Propanediol, Polyglyceryl-4 Caprate, Sodium Lactate, Citric Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid, Glycerin, Lactobacillus/Arundinaria Gigantea Ferment Filtrate, Gluconolactone, Lactobionic Acid, Pullulan, Citrus Limon Fruit Extract, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Saccharum Officinarum Extract, Pyrus Malus Fruit Extract, Enteromorpha Compressa Extract, Tartaric Acid, Fucus Vesiculosus Extract, Lithothamnion Calcareum Extract, Malic Acid, Vaccinium Myrtillus Leaf Extract, Calcium Gluconate, Porphyra Umbilicalis Extract, Undaria Pinnatifida Extract, Fructose, Polyglyceryl-6 Caprylate, Vitis Vinifera Leaf Extract, Sclerotium Gum, Silica, Xanthan Gum, Inulin, Polyglyceryl-3 Cocoate, Lecithin, Polyglyceryl-6 Ricinoleate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Linalyl Acetate, Acetyl Cedrene, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes.

OSTRZEŻENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA:

Unikaj kontaktu produktu z oczami i błonami śluzowymi.

PRODUCENT:

SENSUM MARE DERMOCOSMETICS ŁUKASZ KOŁODZIEJEK I WSPÓLNIK SPÓŁKA JAWNA
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 56/100
02-797 Warszawa
PL
[javascript protected email address]

EAN (100 ml): 5907222316528

Opinie o produkcie

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.

Zaawansowany i bogaty krem pod oczy o działaniu przeciwzmarszczkowym ALGOEYE
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 15 ml
Producent: Sensum Mare
111,30 zł
159,00 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 159,00 zł
Cena jednostkowa: 742,00 zł / 100 ml
Bestseller
Promocja
Krem rewitalizujący i przeciwzmarszczkowy o bogatej konsystencji ALGORICH
Do skóry suchej i bardzo suchej, wymagającej nawilżenia i rewitalizacji
Pojemność: 50 ml
Producent: Sensum Mare
125,30 zł
179,00 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 179,00 zł
Cena jednostkowa: 250,60 zł / 100 ml
Bestseller
Promocja
Bogaty tonik do twarzy o działaniu odżywczym i nawilżającym ALGOTONIC
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 200 ml
Producent: Sensum Mare
55,30 zł
79,00 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,00 zł
Cena jednostkowa: 27,65 zł / 100 ml
Bestseller
Promocja
Regeneracyjna maska nocna w kremie o działaniu przeciwstarzeniowym ALGOMASK
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 50 ml
Producent: Sensum Mare
139,30 zł
199,00 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 199,00 zł
Cena jednostkowa: 278,60 zł / 100 ml
Bestseller
Promocja
Balsam do ciała nawilżająco - ujędrniający ALGOBODY
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 300 ml
Producent: Sensum Mare
97,30 zł
139,00 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 139,00 zł
Cena jednostkowa: 32,43 zł / 100 ml
Promocja
Serum normalizujące przeciw zaskórnikom z 5% azeloglicyny i 1% BHA
Do skóry tłustej, mieszanej, z rozszerzonymi porami, z zaskórnikami
Pojemność: 15 ml
Producent: BasicLab
114,99 zł
Cena jednostkowa: 766,60 zł / 100 ml
Bestseller
Szampon kolagenowy HISHER
Do wszystkich rodzajów włosów
Pojemność: 250 ml
Producent: Back to comfort
44,99 zł
Cena jednostkowa: 18,00 zł / 100 ml
Bestseller
Serum z peptydami - Peptide Serum
Do skóry dojrzałej, z oznakami starzenia, ze zmarszczkami mimicznymi
Pojemność: 30 ml
Producent: My Magic Essence
257,99 zł
Cena jednostkowa: 859,97 zł / 100 ml
Bestseller
Naturalny kondycjoner do włosów Uniesienie
Do wszystkich rodzajów włosów
Pojemność: 250 ml
Producent: Trawiaste
149,99 zł
Cena jednostkowa: 60,00 zł / 100 ml
Bestseller

zobacz wszystkie

48,99 zł
Cena jednostkowa: 24,50 zł / 100 g
Krem do twarzy rozświetlająco – wygładzający ALGOGLOW
Krem na dzień do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 50 ml
Producent: Sensum Mare
153,30 zł
219,00 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 219,00 zł
Cena jednostkowa: 306,60 zł / 100 ml
Bestseller
Promocja
Peeling do ciała z żywymi probiotykami
Do każdego rodzaju skóry
Pojemność: 200 ml
Producent: Moliv
129,00 zł
Cena jednostkowa: 64,50 zł / 100 ml
Intensywnie odżywcza i bogata maska pod oczy w kremie ALGOMASK
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 15 ml
Producent: Sensum Mare
132,30 zł
189,00 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 189,00 zł
Cena jednostkowa: 882,00 zł / 100 ml
Promocja
Puder oczyszczająco - złuszczający Magic Dust
Zapewnia głębokie, ale delikatne oczyszczanie i peeling
Waga: 50 g
Producent: My Magic Essence
193,99 zł
Cena jednostkowa: 387,98 zł / 100 g
Bestseller
Serum Beauty Coctail - Botanical Antiox Serum
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 30 ml
Producent: My Magic Essence
277,99 zł
Cena jednostkowa: 926,63 zł / 100 ml
Bestseller
Nawilżający krem z mocznikiem 5% Ureavit
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 50 ml
Producent: Back to comfort
68,99 zł
Cena jednostkowa: 137,98 zł / 100 ml
Bestseller
Dezodorant w kremie mandarynkowy bez dodatku sody
Z wodorotlenkiem magnezu, marantą trzcinową, skrobią ziemniaczaną i ziemią okrzemkową
Pojemność: 60 ml
Producent: Cztery Szpaki
48,99 zł
Cena jednostkowa: 81,65 zł / 100 ml
Bestseller
Dezodorant w kremie z sodą oczyszczoną MALINA-MANDARYNKA (plastik)
Edycja limitowana - zapach dostępny tylko w drogerii Kopalnia Zdrowia :)
Pojemność: 150 ml
Producent: La-Le
39,99 zł
Cena jednostkowa: 26,66 zł / 100 ml
Bestseller
Serum z peptydami - Peptide Serum
Do skóry dojrzałej, z oznakami starzenia, ze zmarszczkami mimicznymi
Pojemność: 30 ml
Producent: My Magic Essence
257,99 zł
Cena jednostkowa: 859,97 zł / 100 ml
Bestseller

Zapisz się do newslettera
Zapisz się i zgarnij   rabat 10%na pierwsze zakupy!

Zobacz co piszą o nas klienci

Co zyskujesz wybierając nasz sklep?

Jesteśmy legalnie działającą firmą sprzedającą wyłącznie oryginalne produkty. Stawiamy głównie na Polskich producentów oraz najwyższą jakość obsługi. Dowiedz się więcej

Pakujemy zakupione przez Ciebie produkty w ekologiczne opakowania
Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi - troszczymy się o każdego Klienta!
Pomagamy w doborze kosmetyków i ułożeniu planu pielęgnacyjnego!
Przyznajemy rabaty poprzez dostęp do naszego Programu Rabatowego
Chętnie dzielimy się próbkami najpopularniejszych marek :)
Umożliwiamy zwrot zakupionych produktów w przeciągu 14 dni.

Nowości i promocje