Promocja
Krem do twarzy rewitalizująco - przeciwzmarszczkowy z 9% kompleksem peptydów i aminokwasów z PDRN | Sensum Mare
Promocja
Krem do twarzy rewitalizująco - przeciwzmarszczkowy z 9% kompleksem peptydów i aminokwasów z PDRN | Sensum Mare
Krem do twarzy rewitalizująco - przeciwzmarszczkowy z 9% kompleksem peptydów i aminokwasów z PDRN | Sensum Mare
Krem do twarzy rewitalizująco - przeciwzmarszczkowy z 9% kompleksem peptydów i aminokwasów z PDRN | Sensum Mare

Krem do twarzy rewitalizująco - przeciwzmarszczkowy z 9% kompleksem peptydów i aminokwasów z PDRN

Do każdego rodzaju skóry, w szczególności z oznakami starzenia

Producent: Sensum Mare
Dostępność: W magazynie
Wybrana wersja:
167,30 zł
Cena regularna: 239,00 zł

Promocja obowiązuje do: 2026-10-16 23:59:59

 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 239,00 zł
Cena jednostkowa: 334,60 zł / 100 ml
Napisz do nas - Kopalnia-Zdrowia.pl

Potrzebujesz pomocy w doborze kosmetyków?
Szukasz rozwiązań, jak ekologicznie dbać o dom?
Chcesz porozmawiać lub złożyć zamówienie telefonicznie? Skontaktuj się z nami!

  [javascript protected email address]
  +48 732 728 888
  +48 732 728 888
lub napisz na czacie

Służymy pomocą w godzinach:

pn. - pt.: 09:00 - 18:00
sb.: 10:00 - 14:00

Skuteczna regeneracja i rewitalizacja
Rewitalizująco-naprawczy krem z 9% kompleksem peptydów i aminokwasów z PDRN pozwala na nowo zdefiniować codzienną pielęgnację skóry.

Wykorzystując zaawansowane składniki aktywne, krem wpływa na skórę na wielu poziomach.

Jego jedwabista formuła idealnie rozprowadza się na skórze, zapewniając jej intensywne nawilżenie, wsparcie w regeneracji oraz redukcję oznak starzenia.

Moc składników aktywnych
Unikalna kompozycja składników aktywnych o potwierdzonym działaniu zawiera kompleks peptydów oraz aminokwasów, które przyczyniają się do spłycenia zmarszczek, poprawy wyglądu skóry oraz jej wygładzenia.

Innowacyjne polinukleotydy pozyskiwane z rośliny Artemisia Capillaris pozytywnie oddziałują na regenerację i rewitalizację skóry, a także pomagają łagodzić podrażnienia oraz zaczerwienienia skóry.

Wyniki badań składnika PDRN z Artemisii Capillaris wykazały, większą skuteczność w redukcji zmarszczek w porównaniu do PDRN pozyskiwanego z łososia.

Składniki aktywne:

  • PDRN - Polinukleotydy - Sekwencje kwasów nukleinowych pochodzenia roślinnego, które zapewniają doskonałe efekty regeneracyjne, a także dodatkowe korzyści, takie jak redukcja zmarszczek i poprawa nawilżenia.
  • Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7 - Nowatorska kompozycja dwóch peptydów, która poprawia jędrność skóry i zmniejsza widoczność zmarszczek.
  • Acetyl Hexapeptide-8 - Biomimetyczny peptyd, który działa liftingująco, niweluje widoczność zmarszczek mimicznych, zmniejsza szorstkość skóry, poprawia jędrność, elastyczność i ogólny wygląd skóry.
  • Kompleks Aminokwasów - Bogaty kompleks silnych humektantów, których celem jest intensywne nawilżenie, regeneracja oraz łagodzenie podrażnień wywołanych suchą skórą.
  • Hialuronian Sodu 3D - Biotechnologiczny składnik ukierunkowany na efektywną i szybko odczuwalną poprawę nawilżenia skóry.
  • Olejowy kompleks morski - Bogaty zestaw aktywnych składników morskich takich jak ekstrakty z alg i glonów morskich, planktonu i kopru morskiego, który poprawia nawilżenie skóry.
  • Woda z lodowca norwskiego - Uznawana jest za bardzo czystą i wolną od zanieczyszczeń wodę, cenną dla skóry.
  • Kompleks 5 alg - Starannie dobrana kompozycja alg pielęgnuje, nawilża i wpływa na łagodzenie podrażnień skóry.

Stosuj krem rano i wieczorem, nakładając go na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Dla pełnego efektu współdziałania produktów, używaj go wraz z serum oraz kremem pod oczy z linii ALGOPRO z Polinukleotydami.

Aqua, Glycerin, Triheptanoin, Tripelargonin, Isoamyl Laurate, Glyceryl Stearate Citrate, C13 15 Alkane, Myristyl Lactate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Butylene Glycol, Succinoglycan, Sodium Hyaluronate, Hydrogenated Phosphatidylcholine, Ceramide NP, Squalane, Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Hydrolyzed DNA, Sodium PCA, Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Proline, Threonine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii Butter, Pentylene Glycol, Fucus Vesiculosus Extract, Enteromorpha Compressa Extract, Lithothamnion Calcareum Extract, Porphyra Umbilicalis Extract, Undaria Pinnatifida Extract, Ascophyllum Nodosum Extract, Crithmum Maritimum Extract, Plankton Extract, Laminaria Hyperborea Extract, Xanthan Gum, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Linalyl Acetate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Terpineol.

PRODUCENT:

SENSUM MARE DERMOCOSMETICS ŁUKASZ KOŁODZIEJEK I WSPÓLNIK SPÓŁKA JAWNA
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 56/100
02-797 Warszawa
PL
[javascript protected email address]

EAN (50 ml): 5907222316689

Opinie o produkcie

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.

Krem rewitalizujący i przeciwzmarszczkowy o bogatej konsystencji ALGORICH
Do skóry suchej i bardzo suchej, wymagającej nawilżenia i rewitalizacji
Pojemność: 50 ml
Producent: Sensum Mare
125,30 zł
179,00 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 179,00 zł
Cena jednostkowa: 250,60 zł / 100 ml
Bestseller
Promocja
Bogaty tonik do twarzy o działaniu odżywczym i nawilżającym ALGOTONIC
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 200 ml
Producent: Sensum Mare
55,30 zł
79,00 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,00 zł
Cena jednostkowa: 27,65 zł / 100 ml
Bestseller
Promocja
Regeneracyjna maska nocna w kremie o działaniu przeciwstarzeniowym ALGOMASK
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 50 ml
Producent: Sensum Mare
139,30 zł
199,00 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 199,00 zł
Cena jednostkowa: 278,60 zł / 100 ml
Bestseller
Promocja
Zaawansowany i bogaty krem pod oczy o działaniu przeciwzmarszczkowym ALGOEYE
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 15 ml
Producent: Sensum Mare
111,30 zł
159,00 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 159,00 zł
Cena jednostkowa: 742,00 zł / 100 ml
Bestseller
Promocja
Balsam do ciała nawilżająco - ujędrniający ALGOBODY
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 300 ml
Producent: Sensum Mare
97,30 zł
139,00 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 139,00 zł
Cena jednostkowa: 32,43 zł / 100 ml
Promocja
Masło różane do ciała z olejem lnianym
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 100 ml
Producent: La-Le
29,99 zł
Cena jednostkowa: 29,99 zł / 100 ml
Bestseller
Emu - żel nawilżający do twarzy z 4% ektoiną - Rewitalizacja i Ukojenie
Do skóry wrażliwej, suchej, normalnej
Pojemność: 30 ml
Producent: BasicLab
169,99 zł
Cena jednostkowa: 566,63 zł / 100 ml
Bestseller
Krem głęboko nawilżający z migdałem, algami i zieloną herbatą
Krem na dzień i na noc do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 50 ml
Producent: Lynia
59,99 zł
Cena jednostkowa: 119,98 zł / 100 ml
Bestseller
Płyn do prania tkanin czarnych i ciemnych - Granat i Imbir
Naturalny płyn na bazie mydła potasowego do prania tkanin czarnych i ciemnych
Pojemność: 1 l
Producent: Zielko
31,99 zł
Cena jednostkowa: 31,99 zł / 1 L
Bestseller

zobacz wszystkie

Naturalna odżywka do włosów Mleko Owsiane
Do włosów suchych i normalnych
Pojemność: 170 ml
Producent: Yope
17,99 zł
23,99 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,99 zł
Cena jednostkowa: 10,58 zł / 100 ml
Promocja
Hipoalergiczny płyn do prania dla dzieci i niemowląt - bezzapachowy
Do prania ubranek dziecięcych w pralkach automatycznych oraz do prania ręcznego
Pojemność: 1.5 l
Producent: Swonco
69,99 zł
Cena jednostkowa: 46,66 zł / 1 L
Żel pod prysznic ESSENCE Aura
Do każdego rodzaju skóry
Pojemność: 400 ml
Producent: Vianek
14,99 zł
Cena jednostkowa: 3,75 zł / 100 ml
Naturalny kondycjoner do włosów Uniesienie
Do wszystkich rodzajów włosów
Pojemność: 250 ml
Producent: Trawiaste
149,99 zł
Cena jednostkowa: 60,00 zł / 100 ml
Bestseller
Serum z 5% kompleksem ceramidów ALGOPRO
Stworzone z myślą o specjalistycznej pielęgnacji skóry normalnej, suchej, zmęczonej i wrażliwej
Pojemność: 30 ml
Producent: Sensum Mare
139,30 zł
199,00 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 199,00 zł
Cena jednostkowa: 464,33 zł / 100 ml
Promocja
Oczyszczający hydrofilny olejek do demakijażu
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 150 ml
Producent: Senelle Cosmetics
69,00 zł
Cena jednostkowa: 46,00 zł / 100 ml
Bestseller
Dezodorant w kremie cytrusowo-ziołowy z dodatkiem sody
Z sodą oczyszczoną, ziemią okrzemkową i glinką białą
Pojemność: 60 ml
Producent: Cztery Szpaki
48,99 zł
Cena jednostkowa: 81,65 zł / 100 ml
Bestseller
Jadeitowa płytka gua sha do masażu twarzy i szyi
Płytki wykonane z jadeitu - naturalnego kamienia, opakowane lnianym woreczkiem
Ilość: 1 szt.
Producent: Polemika
33,99 zł
Cena jednostkowa: 33,99 zł / 1 szt.
Bestseller
Dezodorant w kremie mandarynkowy bez dodatku sody
Z wodorotlenkiem magnezu, marantą trzcinową, skrobią ziemniaczaną i ziemią okrzemkową
Pojemność: 60 ml
Producent: Cztery Szpaki
48,99 zł
Cena jednostkowa: 81,65 zł / 100 ml
Bestseller
Dezodorant w kremie z sodą oczyszczoną MALINA-MANDARYNKA (plastik)
Edycja limitowana - zapach dostępny tylko w drogerii Kopalnia Zdrowia :)
Pojemność: 150 ml
Producent: La-Le
39,99 zł
Cena jednostkowa: 26,66 zł / 100 ml
Bestseller

Zapisz się do newslettera
Zapisz się i zgarnij   rabat 10%na pierwsze zakupy!

Zobacz co piszą o nas klienci

Co zyskujesz wybierając nasz sklep?

Jesteśmy legalnie działającą firmą sprzedającą wyłącznie oryginalne produkty. Stawiamy głównie na Polskich producentów oraz najwyższą jakość obsługi. Dowiedz się więcej

Pakujemy zakupione przez Ciebie produkty w ekologiczne opakowania
Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi - troszczymy się o każdego Klienta!
Pomagamy w doborze kosmetyków i ułożeniu planu pielęgnacyjnego!
Przyznajemy rabaty poprzez dostęp do naszego Programu Rabatowego
Chętnie dzielimy się próbkami najpopularniejszych marek :)
Umożliwiamy zwrot zakupionych produktów w przeciągu 14 dni.

Nowości i promocje