Pędzel do rozcierania cieni MT26 BOHO X MARZENA TARASIEWICZ

Pędzel do aplikacji i rozcierania cieni

Producent: Boho Beauty
Dostępność: W magazynie
Wybrana wersja:
47,99 zł
Cena jednostkowa: 47,99 zł / 1 szt.
Napisz do nas - Kopalnia-Zdrowia.pl

Potrzebujesz pomocy w doborze kosmetyków?
Szukasz rozwiązań, jak ekologicznie dbać o dom?
Chcesz porozmawiać lub złożyć zamówienie telefonicznie? Skontaktuj się z nami!

  [javascript protected email address]
  +48 732 728 888
  +48 732 728 888
lub napisz na czacie

Służymy pomocą w godzinach:

pn. - pt.: 09:00 - 18:00
sb.: 10:00 - 14:00

Boho Beauty x Marzena Tarasiewicz MT26 to wszechstronny pędzel do cieni, który sprawdzi się zarówno przy aplikacji, jak i rozcieraniu produktów na powiece. Jego miękkie, syntetyczne włosie zostało osadzone w lekko spłaszczonej, wydłużonej główce, co umożliwia precyzyjne nanoszenie koloru oraz łagodne blendowanie granic cieni - bez smug i efektu plam.

Pędzel MT26 jest odpowiedni dla każdego typu skóry, w tym także wrażliwej i atopowej. Ręczne wykonanie i hipoalergiczne włosie sprawiają, że to idealny wybór dla osób ceniących jakość, funkcjonalność i świadome podejście do makijażu.

- Doskonały do nakładania i rozcierania cieni na powiece

- Miękkie, syntetyczne włosie - hipoalergiczne i wegańskie

- Lekko spłaszczony kształt ułatwia kontrolę nad aplikacją

- Ręcznie wykonany - trwałość i komfort pracy w jednym

Długość pędzla: 17cm

Pielęgnacja:
Pędzle myj delikatnym mydłem lub szamponem pod bieżącą, ciepłą wodą. Nie pozostawiaj namoczonych pędzli w wodzie. Susz główką do dołu lub na płasko. Uchroni to pędzle przed dostaniem się wody do skuwki.

Dezynfekcja:
Do dezynfekcji pędzli nie używaj agresywnych środków dezynfekujących.

PRODUCENT:

Boho Beauty Sp. z o.o.
Kielnieńska 134A
80-299 Gdańsk
PL
[javascript protected email address]

EAN (1 szt.): 5904139442241

Opinie o produkcie

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.

Pędzel do pudru Powder Brush 121V
Pędzel do pudru przeznaczony do aplikacji kosmetyków sypkich, prasowanych, mineralnych
Ilość: 1 szt.
Producent: Boho Beauty
47,99 zł
Cena jednostkowa: 47,99 zł / 1 szt.
Gąbka do makijażu Bohoblender Candy Pink Medium
Zapewnia równomierne rozprowadzenie kosmetyków
Ilość: 1 szt.
Producent: Boho Beauty
24,99 zł
Cena jednostkowa: 24,99 zł / 1 szt.
Gąbka do makijażu Bohoblender Bolt Lilac Rose
Zapewnia równomierne rozprowadzenie kosmetyków
Ilość: 1 szt.
Producent: Boho Beauty
24,99 zł
Cena jednostkowa: 24,99 zł / 1 szt.
Gąbka do makijażu Bohoblender Candy Pink Regular
Zapewnia równomierne rozprowadzenie kosmetyków
Ilość: 1 szt.
Producent: Boho Beauty
24,99 zł
Cena jednostkowa: 24,99 zł / 1 szt.
Pędzel do podkładu Petit Fundation 125V
Pędzel do podkładów płynnych, kremowych i mineralnych
Ilość: 1 szt.
Producent: Boho Beauty
34,99 zł
Cena jednostkowa: 34,99 zł / 1 szt.
Serum normalizujące do twarzy Pyretrin-D
Do skóry wrażliwej i z trądzikiem różowatym
Pojemność: 30 ml
Producent: Back to comfort
54,99 zł
Cena jednostkowa: 183,30 zł / 100 ml
Bestseller
Korygujące serum z retinalem 0,07% - Redukcja i Stymulacja
Do skóry problematycznej, z rozszerzonymi porami i przebarwieniami
Pojemność: 15 ml
Producent: BasicLab
114,99 zł
Cena jednostkowa: 766,60 zł / 100 ml
Bestseller
Serum regenerujące strukturę skóry z ceramidami 1% - Sprężystość i Odbudowa
Do skóry normalnej, suchej, atopowej, wrażliwej, z zaburzoną barierą hydrolipidową
Pojemność: 30 ml
Producent: BasicLab
169,99 zł
Cena jednostkowa: 566,63 zł / 100 ml
Bestseller
Serum odżywcze do ciała TOForU
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 100 ml
Producent: Back to comfort
38,99 zł
Cena jednostkowa: 38,99 zł / 100 ml
Bestseller

zobacz wszystkie

Pędzel do brwi i kresek MT18 BOHO X MARZENA TARASIEWICZ
Precyzyjny pędzel do brwi i kresek z małą szczoteczką i skośnie ściętym pędzelkiem
Ilość: 1 szt.
Producent: Boho Beauty
39,99 zł
Cena jednostkowa: 39,99 zł / 1 szt.
Pędzel do korektora Petit Concealer Bruch 130V
Pędzel do korektora, który poradzi sobie nawet z najbardziej gęstym kamuflażem. Doskonały do cut crease.
Ilość: 1 szt.
Producent: Boho Beauty
19,99 zł
Cena jednostkowa: 19,99 zł / 1 szt.
Pędzel do różu MT33 BOHO X MARZENA TARASIEWICZ
Przeznaczony do aplikacji kosmetyków płynnych i kremowych
Ilość: 1 szt.
Producent: Boho Beauty
59,99 zł
Cena jednostkowa: 59,99 zł / 1 szt.
Żel pod prysznic ZAPACH KLASY I SUKCESU
Do każdego rodzaju skóry
Pojemność: 500 ml
Producent: LaQ
21,99 zł
Cena jednostkowa: 4,40 zł / 100 ml
Pasta naturalna do stylizacji włosów dla dzieci
Do wszystkich rodzajów włosów
Pojemność: 100 ml
Producent: Mini U
34,99 zł
Cena jednostkowa: 34,99 zł / 100 ml

Zapisz się do newslettera
Zapisz się i zgarnij   rabat 10%na pierwsze zakupy!

Zobacz co piszą o nas klienci

Co zyskujesz wybierając nasz sklep?

Jesteśmy legalnie działającą firmą sprzedającą wyłącznie oryginalne produkty. Stawiamy głównie na Polskich producentów oraz najwyższą jakość obsługi. Dowiedz się więcej

Pakujemy zakupione przez Ciebie produkty w ekologiczne opakowania
Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi - troszczymy się o każdego Klienta!
Pomagamy w doborze kosmetyków i ułożeniu planu pielęgnacyjnego!
Przyznajemy rabaty poprzez dostęp do naszego Programu Rabatowego
Chętnie dzielimy się próbkami najpopularniejszych marek :)
Umożliwiamy zwrot zakupionych produktów w przeciągu 14 dni.

Nowości i promocje