Przyjemny odświeżający, lekki i naturalny dezodorant stworzony na bazie substancji roślinnych i naturalnych.
Nie pozostawia tłustego filmu.
Uniwersalny dla mężczyzn i kobiet.
Zapach: odświeżający, lekki, cytrusowo-korzenny, wpływający na poprawę koncentracji i pamięci.
– Głównym składnikiem chroniącym, przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów, są bakterie fermentacji drożdży.
-Emulgowany nawilżającym ekstraktem z alg brunatnych
-Zakonserwowany ekstraktem z korzenia rzodkwi
NIE BLOKUJE KANALIKÓW POTOWYCH. POZWALA SKÓRZE ODDYCHAĆ. CHRONI PRZED POWSTAWANIEM BRZYDKICH ZAPACHÓW. ODŚWIEŻA, PIELĘGNUJE I NAWILŻA SKÓRĘ.
- Bakterie fermentacji surowców roślinnych: zawierają enzymy powodujące neutralizację szerokiej gamy nieprzyjemnych zapachów. Enzymy te działają jak biokatalizatory, powodując natychmiastową biokonwersję cząsteczek związków odpowiedzialnych za przykre zapachy w ich bezwonne formy.
- Kwiaty nagietka – wykazują działanie łagodzące, przyśpieszające gojenie, działa także bakteriostatycznie, nawilżająco i kojąco na podrażnienia, pieczenie i delikatną skórę pod pachami. - Babka szerokolistna- wykazuje działanie gojące podrażnienia, pielęgnuje i chroni delikatną skórę. Działa ściągająco i odkażająco. Skuteczna przy skórze alergicznej, wrażliwej i podrażnionej.
- Ekstrakt z korzenia rzodkwi- jest naturalnym konserwantem pochodzenia roślinnego, opartym na przeciwbakteryjnych peptydach, pozyskiwanych w procesie fermentacji rzodkwi. Jest przyjazny dla skóry i został akceptowany przez ECOCERT jako alternatywny środek konserwujący w najwyższej jakości kosmetykach ekologicznych. Poza właściwościami konserwującymi, wykazuje też właściwości pielęgnacyjne, mianowicie znacząco podnosi poziom nawilżenia skóry. Jego właściwości antybakteryjne , nie tylko konserwują kosmetyk, ale też działają antyseptycznie na skórę.
- Ekstrakt z alg brunatnych- pozyskiwany ze ścian komórki algowej, naturalny polisacharyd w postaci soli sodowej kwasu alginowego. Działa na skórę immunostymulująco i odmładzająco, wiąże toksyny. Tworzy na skórze filtr chroniący przed nadmierną utratą wody. Tworzy film na skórze przez co chroni skórę przed zmniejszeniem TEWL (transepidermalną utratą wody) – wiąże 200 – 300 razy więcej wody niż wynosi jego masa. Działa regenerująco i immunostymulująco na skórę (ochronny). Zawiera witaminy (K, B1, B2, B12, B9) Uspokaja skórę podrażnioną. Działa detoksacyjnie na skórę – dzięki zawartości mikro – i makroelementów
- Olejek z drzewa herbacianego to jeden z najlepszych środków przeciwgrzybicznych i normujących florę bakteryjną. Wykazuje działanie przeciwzapalne. Jego właściwości pozwalają zredukować przykry zapach spowodowany nadmierną ilością potu.
- Olejek z trawy cytrynowej wykazuje działanie normalizujące florę bakteryjną, antyseptyczne, przeciwzapalne. Hamuje rozwój grzybów. Zapach poprawia koncentrację.
- Olejek z korzenia imbiru poprawia koncentrację i pamięć. Przyjemny odświeżający, korzenny i ciepły zapach relaksuje i zmniejsza mdłości, sprawdza się również jako naturalny afrodyzjak.
Na oczyszczoną skórę pod pachami nanieś po 1 dozie dezodorantu. Wmasuj w skórę. Poczekaj 2 minuty, aż dezodorant się wchłonie. Przy odzieży białej, po aplikacji podsuszyć skórę suszarką ( będziemy mieli pewność, że nie pozostawi śladów). Produkt działa najskuteczniej przez okres 4h. Po tym czasie najlepiej powtórzyć aplikację.
Aqua, Sodium Bicarbonate, Glycerin, Saccharomyces Ferment Filtrate, Calendula Officinalis Flower, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Algin, Plantago Major Leaf, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Zingiber Cassumunar Root Oil, Cymbopogon Schoenanthus Oil.
Składniki: Woda, wodorowęglan sodu, gliceryna roślinna, bakterie fermentacji drożdży, kwiat nagietka, ekstrakt z korzenia rzodkwi, ekstrakt z alg brunatnych, liść babki szerokolistnej, olejek z drzewa herbacianego, olejek z korzenia imbiru, olejek z trawy cytrynowej.
Jesteśmy legalnie działającą firmą sprzedającą wyłącznie oryginalne produkty. Stawiamy głównie na Polskich producentów oraz najwyższą jakość obsługi. Dowiedz się więcej
Nowości i promocje
Przeczytaj na blogu