Krem do rąk z Mocznikiem 7% Limonka i Mango

Do wszystkich rodzajów skóry

Producent: Naturolove
Dostępność: W magazynie
Wybrana wersja:
35,99 zł
Cena jednostkowa: 47,99 zł / 100 ml
Napisz do nas - Kopalnia-Zdrowia.pl

Potrzebujesz pomocy w doborze kosmetyków?
Szukasz rozwiązań, jak ekologicznie dbać o dom?
Chcesz porozmawiać lub złożyć zamówienie telefonicznie? Skontaktuj się z nami!

  [javascript protected email address]
  +48 732 728 888
  +48 732 728 888
lub napisz na czacie

Służymy pomocą w godzinach:

pn. - pt.: 09:00 - 18:00
sb.: 10:00 - 14:00

Krem do rąk Limonka&Mango to regenerująco-nawilżający krem do rąk, który zawiera mocznik 7%. Krem został przebadany dermatologicznie, dzięki czemu potwierdzone jest jego regenerujące działanie na przesuszone dłonie potrzebujące pomocy przy regularnym stosowaniu.

Krem jest lekki i szybko się wchłania. Doskonale odbudowuje poziom nawilżenia naszych dłoni, pozostawiając je miękkie i aksamitne.

Za sprawą allantoiny krem do rąk Naturolove będzie łagodzić podrażnienia wywołane przez detergenty, koić naszą skórę dłoni oraz działać przeciwzapalnie.

Niepowtarzalny zapach to połączenie soczystej limonki i egzotycznego mango, który już poznaliście w naszym dezodorancie. Krem nada świeżości naszej skórze.

 

Doskonałe działanie Kremu do rąk Limonka&Mango:

  • Regenerująco – Nawilżający do mocno przesuszonej skóry
  • Lekki, szybko się wchłania i jednocześnie dobrze nawilża
  • Przebadany dermatologicznie
  • Łagodzi stany zapalne oraz podrażnienia

 

Składniki aktywne:

Helianthus Annuus Seed Oil – Olej z nasion słonecznika - tworzy na skórze warstwę okluzyjną dzięki czemu zapobiega odparowywaniu wody ze skóry. A dodatkowo pielęgnuje.

Glycerin - Gliceryna - produkt pochodzenia roślinnego. Bezbarwna i bezwonna ciecz o słodkawym smaku. Wykazuje szerokie działanie w pielęgnacji. Jest śqwietnym humektantem. Regeneruje, wygładza, nawilża oraz chroni skórę przed utratą wody. Ułatwia przenikanie innym substancją czynnym w głąb skóry.

Urea - Mocznik - odbudowuje poziom nawilżenia, wzmacnia naturalną barierę ochronną. Ważny surowiec w produktach do mocno przesuszonej, zniszczonej skóry dłoni.

Aloe Barbadensis Leaf Juice - Sok z aloesu - wykazuje silne właściwości lecznicze. Nie tylko pomaga ale też i leczy. Działa kojąco, przeciwobrzękowo, oczyszczająco. Ma silne działanie nawilżające. Reguluje pracę gruczołów łojowych, zwęża pory.

Panthenol - Prowitamina B5 - to inaczej prowitamina B5. Jest to pochodna witaminy B5, czyli kwasu pantotenowego, substancji naturalnie występującej w skórze, włosach i paznokciach. Witamina B5 jest niezbędna w skórze, jej niedobory sprawiają, że skóra jest szorstka i łuszczy się, a włosy stają się matowe, porowate, szybciej siwieją. Panthenol wnika w głębokie warstwy skóry, a także we włókna włosów i płytki paznokci, gdzie ulega przekształceniu w kwas pantotenowy. Działa łagodząco i kojąco, a przede wszystkim wzmacnia i odbudowuje strukturę skóry, włosów i paznokci.

Hialuronic Acid -przyczynia się do odbudowy naskórka, wspiera regenerację, przyśpiesza gojenie ran i działa przeciwzapalnie i stabilizująco na skórę. Dzięki czemu jest rewelacyjny jeśli chodzi o wygaszanie stanów zapalnych skóry czy lekkich poparzeń słonecznych. Dodany do kosmetyków tworzy film ochronny na skórze, zapobiega utracie wilgoci, wygładza, ujędrnia i poprawia elastyczność.

Niewielką ilość kremu nanieś na oczyszczoną i suchą skórę dłoni. Delikatnie wmasuj. Do regularnego stosowania – najlepiej po każdym umyciu rąk.

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus Seed Oil, Glycerin, Glyceryl Stearate, Urea, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Citric Acid, Allantoin, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Sorbitol, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene*,Linalool*, Citral*, Geraniol*

*składnik kompozycji zapachowej 

PRODUCENT:

WZORCOWNIA KOSMETYKÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lipińskiego 110
38-500 Sanok
PL
[javascript protected email address]

EAN (75 ml): 5906079176422

Opinie o produkcie

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.

Peeling do ciała Otulająca Śliwka
Do wszystkich rodzajów skóry
Waga: 250 g
Producent: Naturolove
40,99 zł
Cena jednostkowa: 16,40 zł / 100 g
Ceramiczny kominek - podgrzewacz olejków
Tarta z naczyniem podzielonym na dwie części "Owal"
Ilość: 1 szt. (Kolor Szary)
Producent: Naturolove
32,99 zł
Cena jednostkowa: 32,99 zł / 1 szt.
Olej Malinowy Nierafinowany
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 30 ml
Producent: Naturolove
23,99 zł
Cena jednostkowa: 79,97 zł / 100 ml
Olej ze Śliwki Gaskońskiej
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 30 ml
Producent: Naturolove
37,99 zł
Cena jednostkowa: 126,63 zł / 100 ml
Krem - maska różana z witaminą C
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 60 ml
Producent: Naturolove
74,99 zł
Cena jednostkowa: 124,98 zł / 100 ml
Serum do skóry głowy MNIEJ PROBLEMÓW, WIĘCEJ WŁOSÓW
Do włosów zniszczonych, osłabionych, wypadających
Pojemność: 100 ml
Producent: Nowa Kosmetyka
34,99 zł
Cena jednostkowa: 34,99 zł / 100 ml
Bestseller
Płyn do czyszczenia lodówki i mikrofali MIĘTA i JAŁOWIEC
Do czyszczenia lodówki i mikrofali
Pojemność: 500 ml
Producent: Zielko
14,99 zł
Cena jednostkowa: 3,00 zł / 100 ml
Bestseller
Wygładzający płyn mikrozłuszczający z BHA i tripeptydem złuszczającym
Do skóry z zaskórnikami, rozszerzonymi porami i rogowaceniem okołomieszkowym
Pojemność: 100 ml
Producent: BasicLab
109,99 zł
Cena jednostkowa: 109,99 zł / 100 ml
Bestseller
Szampon przeciwłupieżowy z ekstraktem z organicznej pokrzywy
Do problematycznej skóry głowy z łupieżem
Pojemność: 300 ml
Producent: Anthyllis
33,99 zł
Cena jednostkowa: 11,33 zł / 100 ml
Bestseller

zobacz wszystkie

Peeling myjący do ciała Owoce Leśne
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 200 ml
49,99 zł
Cena jednostkowa: 25,00 zł / 100 ml
Przeciwzmarszczkowy eliksir do twarzy z witaminą C
Do skóry dojrzałej, wrażliwej i naczynkowej
Pojemność: 30 ml
Producent: Vianek
53,99 zł
Cena jednostkowa: 179,97 zł / 100 ml
Wcierka kofeinowa Nagietek Rumianek - bez alkoholu
Działa wzmacniająco na włosy, pomaga w skutecznym i szybkim ich zapuszczaniu
Pojemność: 250 ml
Producent: Banfi
43,99 zł
Cena jednostkowa: 17,60 zł / 100 ml
Mydło Aleppo z olejem laurowym 12% i bio wodą z kwiatów pomarańczy
Do skóry suchej, wrażliwej, problematycznej
Waga: 100 g
Producent: Najel
16,99 zł
Cena jednostkowa: 16,99 zł / 100 g
Naturalny płyn do płukania - Kwiatowy
Naturalny płyn do płukania z lanoliną o zapachu kwiatowym
Pojemność: 1 l
Producent: Zielko
29,99 zł
Cena jednostkowa: 29,99 zł / 1 L
Bestseller
Dezodorant w kremie z sodą oczyszczoną MALINA-MANDARYNKA (plastik)
Edycja limitowana - zapach dostępny tylko w drogerii Kopalnia Zdrowia :)
Pojemność: 150 ml
Producent: La-Le
39,99 zł
Cena jednostkowa: 26,66 zł / 100 ml
Bestseller
Oczyszczający hydrofilny olejek do demakijażu
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 150 ml
Producent: Senelle Cosmetics
69,00 zł
Cena jednostkowa: 46,00 zł / 100 ml
Bestseller
Serum z peptydami - Peptide Serum
Do skóry dojrzałej, z oznakami starzenia, ze zmarszczkami mimicznymi
Pojemność: 30 ml
Producent: My Magic Essence
257,99 zł
Cena jednostkowa: 859,97 zł / 100 ml
Bestseller
Dezodorant w kremie cytrusowo-ziołowy z dodatkiem sody
Z sodą oczyszczoną, ziemią okrzemkową i glinką białą
Pojemność: 60 ml
Producent: Cztery Szpaki
48,99 zł
Cena jednostkowa: 81,65 zł / 100 ml
Bestseller
Dezodorant w kremie z sodą oczyszczoną MORSKI (plastik)
Edycja limitowana - zapach dostępny tylko w drogerii Kopalnia Zdrowia :)
Pojemność: 150 ml
Producent: La-Le
39,99 zł
Cena jednostkowa: 26,66 zł / 100 ml
Bestseller

Zapisz się do newslettera
Zapisz się i zgarnij   rabat 10%na pierwsze zakupy!

Zobacz co piszą o nas klienci

Co zyskujesz wybierając nasz sklep?

Jesteśmy legalnie działającą firmą sprzedającą wyłącznie oryginalne produkty. Stawiamy głównie na Polskich producentów oraz najwyższą jakość obsługi. Dowiedz się więcej

Pakujemy zakupione przez Ciebie produkty w ekologiczne opakowania
Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi - troszczymy się o każdego Klienta!
Pomagamy w doborze kosmetyków i ułożeniu planu pielęgnacyjnego!
Przyznajemy rabaty poprzez dostęp do naszego Programu Rabatowego
Chętnie dzielimy się próbkami najpopularniejszych marek :)
Umożliwiamy zwrot zakupionych produktów w przeciągu 14 dni.

Nowości i promocje