Jesienny rabat -15% | użyj kodu JESIEN
-15% z kodem JESIEN
Orzechy laskowe - prażone | Orzechownia
Orzechy laskowe - prażone | Orzechownia
-15% z kodem JESIEN
Orzechy laskowe - prażone | Orzechownia
Orzechy laskowe - prażone | Orzechownia

Orzechy laskowe - prażone

Orzechy o dużej zawartości minerałów, błonnika i kwasu foliowego

Producent: Orzechownia
Dostępność: Chwilowy brak
Wybrana wersja:
13,49 zł
18,99 zł
Cena jednostkowa: 13,49 zł / 100 g
Cena jednostkowa: 9,50 zł / 100 g
Napisz do nas - Kopalnia-Zdrowia.pl

Potrzebujesz pomocy w doborze kosmetyków?
Szukasz rozwiązań, jak ekologicznie dbać o dom?
Chcesz porozmawiać lub złożyć zamówienie telefonicznie? Skontaktuj się z nami!

  [javascript protected email address]
  +48 732 728 888
  +48 732 728 888
lub napisz na czacie

Służymy pomocą w godzinach:

pn. - pt.: 09:00 - 18:00
sb.: 10:00 - 14:00

Pożywne orzechy dodające sił, szczególnie lubiane przez sportowców! Zawierają białka, lipidy, błonnik, minerały takie jak żelazo, wapń, potas, fosfor, cynk, retinol. Wysoka zawartość kwasu foliowego oraz witaminy E sprawia, że są polecane kobietom w ciąży. To także skarbnica nienasyconych kwasów tłuszczowych, które obniżają poziom złego cholesterolu. 

Kraj pochodzenia: Gruzja, Turcja, Azerbejdżan

Wartość odżywcza w 100 g:

Tłuszcz 60,7 g
W tym kw. tłuszcz. nasyc. 4,5 g
Węglowodany 7 g
W tym cukry 4,3 g
Białko 15 g
Sól 0,0 mg

100% Orzechy laskowe prażone 

Produkt może zawierać inne orzechy. 

PRODUCENT:

Orzechownia Karol Skalski Sp. z o.o.
Przygodowa 20A
05-090 Rybie
PL
[javascript protected email address]

EAN (100 g): 5903268059443

EAN (200 g): 5903268059436

Opinie o produkcie

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.

Ziarnista Kawa Słony Karmel
Wysokiej jakości kawa ziarnista
Waga: 200 g
Producent: Orzechownia
31,99 zł
Cena jednostkowa: 16,00 zł / 100 g
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Ziarnista Kawa Pistacjowa
Wysokiej jakości kawa ziarnista
Waga: 200 g
Producent: Orzechownia
31,99 zł
Cena jednostkowa: 16,00 zł / 100 g
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Ziarnista Kawa Kokosowa
Wysokiej jakości kawa ziarnista
Waga: 200 g
Producent: Orzechownia
31,99 zł
Cena jednostkowa: 16,00 zł / 100 g
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Ziarnista Kawa Orzech Laskowy
Wysokiej jakości kawa ziarnista
Waga: 200 g
Producent: Orzechownia
31,99 zł
Cena jednostkowa: 16,00 zł / 100 g
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Mielona Kawa Słony Karmel
Wysokiej jakości kawa mielona
Waga: 200 g
Producent: Orzechownia
31,99 zł
Cena jednostkowa: 16,00 zł / 100 g
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Dezodorant w kremie z białą glinką
Z białą glinką, wodorowęglanem sodu, masłem shea i skrobią roślinną
Pojemność: 60 ml
Producent: Purite
51,99 zł
Cena jednostkowa: 86,65 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Pasta do zębów z 24 ziół Ajurwedyjskich - bez fluoru
Ziołowa pasta do zębów Auromère jest bardzo łagodna i dlatego też idealnie nadaje się dla całej rodziny
Pojemność: 75 ml
Producent: Apeiron
28,99 zł
Cena jednostkowa: 38,65 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Ekologiczne mydło roślinne (popularne)
Do wszystkich rodzajów skóry
Waga: 100 g
Producent: Sonett
9,99 zł
Cena jednostkowa: 9,99 zł / 100 g
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Ampułka nawilżająca Multi Hydration
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 30 ml
Producent: Lynia
109,99 zł
Cena jednostkowa: 366,63 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller

zobacz wszystkie

Maska 3w1 do włosów suchych z hemi-skwalanem, HYDRATE my hair
Do włosów suchych, puszących się, falowanych
Pojemność: 250 ml
Producent: Yope
25,12 zł
33,49 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 26,79 zł
Cena jednostkowa: 10,05 zł / 100 ml
Promocja
BIO Olejek antycellulitowy do ciała
Olejek z 17 roślin ajuwerdyjskich do skóry z cellulitem
Pojemność: 50 ml
Producent: Orientana
59,49 zł
Cena jednostkowa: 118,98 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Krem normalizująco-nawilżający Pyretrin-D
Do skóry wrażliwej i z trądzikiem różowatym
Pojemność: 50 ml
Producent: Back to comfort
58,99 zł
Cena jednostkowa: 117,98 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Mydło Marsylskie DRZEWO TRUSKAWKOWE
Do wszystkich rodzajów skóry
Waga: 100 g
Producent: Le Chatelard
12,99 zł
Cena jednostkowa: 12,99 zł / 100 g
-15% z kodem JESIEN
Dezodorant w kremie cytrusowo-ziołowy z dodatkiem sody
Z sodą oczyszczoną, ziemią okrzemkową i glinką białą
Pojemność: 60 ml
Producent: Cztery Szpaki
48,99 zł
Cena jednostkowa: 81,65 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Jadeitowa płytka gua sha do masażu twarzy i szyi
Płytki wykonane z jadeitu - naturalnego kamienia, opakowane lnianym woreczkiem
Ilość: 1 szt.
Producent: Polemika
33,99 zł
Cena jednostkowa: 33,99 zł / 1 szt.
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Nawilżający krem z mocznikiem 5% Ureavit
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 50 ml
Producent: Back to comfort
68,99 zł
Cena jednostkowa: 137,98 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Dezodorant w kremie z sodą oczyszczoną MORSKI (plastik)
Edycja limitowana - zapach dostępny tylko w drogerii Kopalnia Zdrowia :)
Pojemność: 150 ml
Producent: La-Le
39,99 zł
Cena jednostkowa: 26,66 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Serum Beauty Coctail - Botanical Antiox Serum
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 30 ml
Producent: My Magic Essence
277,99 zł
Cena jednostkowa: 926,63 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller

Zapisz się do newslettera
Zapisz się i zgarnij   rabat 10%na pierwsze zakupy!

Zobacz co piszą o nas klienci

Co zyskujesz wybierając nasz sklep?

Jesteśmy legalnie działającą firmą sprzedającą wyłącznie oryginalne produkty. Stawiamy głównie na Polskich producentów oraz najwyższą jakość obsługi. Dowiedz się więcej

Pakujemy zakupione przez Ciebie produkty w ekologiczne opakowania
Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi - troszczymy się o każdego Klienta!
Pomagamy w doborze kosmetyków i ułożeniu planu pielęgnacyjnego!
Przyznajemy rabaty poprzez dostęp do naszego Programu Rabatowego
Chętnie dzielimy się próbkami najpopularniejszych marek :)
Umożliwiamy zwrot zakupionych produktów w przeciągu 14 dni.

Nowości i promocje