Puder sypki o satynowym wykończeniu ALGOTONE

Utrwala makijaż, poprawia wygląd skóry oraz redukuje świecenie nadając satynowe wykończenie

Producent: Sensum Mare
Dostępność: W magazynie
Wybrana wersja:
129,00 zł
Cena jednostkowa: 1 290,00 zł / 100 g
Napisz do nas - Kopalnia-Zdrowia.pl

Potrzebujesz pomocy w doborze kosmetyków?
Szukasz rozwiązań, jak ekologicznie dbać o dom?
Chcesz porozmawiać lub złożyć zamówienie telefonicznie? Skontaktuj się z nami!

  [javascript protected email address]
  +48 732 728 888
  +48 732 728 888
lub napisz na czacie

Służymy pomocą w godzinach:

pn. - pt.: 09:00 - 18:00
sb.: 10:00 - 14:00

SATIN? I’m in!

ALGOTONE Transparentny puder sypki o satynowym wykończeniu to must-have w Twojej kosmetyczce, który zapewni makijażowi utrwalenie, a skórze naturalny blask. Bardzo drobno zmielona formuła o puszystości delikatnej chmurki doskonale dopasuje się do każdego typu skóry, również tej najbardziej wymagającej. Dzięki odpowiednio opracowanej recepturze, puder pięknie wtapia się w skórę, bez podkreślania jej niedoskonałości i gromadzenia się w zmarszczkach. Po nałożeniu produkt zmniejsza widoczność porów i wygładza skórę, prowadząc do wizualnej poprawy jej wyglądu.

Więcej niż puder!

Baza produktu oparta na naturalnych minerałach skutecznie utrwala makijaż i nadaje skórze subtelne satynowe wykończenie. Dodatek ekstraktów z alg Undaria pinnatifida oraz Chlorella vulgaris wspomaga wygładzenie skóry oraz utrzymanie komfortowego nawilżenia. Dzięki starannie dobranemu połączeniu składników sypkich oraz aktywnych, skóra jest aksamitnie miękka, a makijaż dobrze utrwalony przez cały dzień.

 

Składniki aktywne:

Kompleks 5 alg
Starannie dobrana kompozycja alg pielęgnuje i wpływa na łagodzenie podrażnień skóry.

Mica
Naturalny minerał, zapobiega zbrylaniu się pudru, maskuje niewielkie niedoskonałości i wygładza teksturę skóry.

Krzemionka
Naturalny minerał, ułatwia rozprowadzanie pudru, zwiększa jego właściwości matujące.

Ekstrakt z algi chlorella vulgaris
Przeciwdziała utracie wody przez naskórek.

Gliceryna
Humektant, wiążąc ze sobą wodę, przeciwdziała przesuszeniu skóry.

Witamina E
Silny antyoksydant, poprawia nawilżenie i elastyczność skóry.

Mączka jęczmienna
Dokładnie zmielona, pomaga utrwalić makijaż.

Korund
Naturalny minerał, wykazuje działanie matujące oraz pochłaniające nadmiar sebum.

Ekstrakt z algi undaria pinnatifida
Wspomaga poprawę wyglądu skóry, przeciwdziała jej przesuszaniu.

Ester oliwy z oliwek
Lekki emolient, tworzy na powierzchni skóry filtr ochronny, wspomaga wygładzenie skóry.

Skwalan
Zmiękcza i nawilża skórę.

Sól morska
Źródło minerałów.

 

Korzyści:

- Nadaje efekt satynowego wykończenia

- Natychmiastowo poprawia wygląd skóry

- Efektywnie maskuje drobne niedoskonałości

- Daje efekt rozproszenia światła i wygładzenia

- Skutecznie utrwala makijaż

Wskazania:

Do utrwalania codziennego makijażu. Polecany również do redukcji nadmiernego błyszczenia skóry.

Aplikuj na twarz niewielką ilość pudru za pomocą pędzla lub puszka. W celu zwiększenia efektu wygładzenia i utrwalenia makijażu dołóż kolejną porcję. Nadmiar produktu usuń pędzelkiem. Puder świetnie współgra z ALGOTONE Multi-pielęgnacyjnym kremem BB, razem stanowiąc idealną bazę naturalnie wyglądającego makijażu.

Składniki (INCI): Mica, Hordeum Vulgare Powder, Alumina, Silica, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Magnesium Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Bentonite, Olive Oil Decyl Esters, Glycerin, Citric Acid, Aqua, Lactic Acid, Squalane, Undaria Pinnatifida Extract, Chlorella Vulgaris Extract, Maris Sal, Tocopherol, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Geraniol, Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, [+/- CI 77491, CI 77492, CI 77499]

PRODUCENT:

SENSUM MARE DERMOCOSMETICS ŁUKASZ KOŁODZIEJEK I WSPÓLNIK SPÓŁKA JAWNA
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 56/100
02-797 Warszawa
PL
[javascript protected email address]

EAN (10 g): 5907222316634

Opinie o produkcie

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.

Regeneracyjna maska nocna w kremie o działaniu przeciwstarzeniowym ALGOMASK
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 50 ml
Producent: Sensum Mare
199,00 zł
Cena jednostkowa: 398,00 zł / 100 ml
Bestseller
Balsam do ciała nawilżająco - ujędrniający ALGOBODY
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 300 ml
Producent: Sensum Mare
139,00 zł
Cena jednostkowa: 46,33 zł / 100 ml
Zaawansowany i bogaty krem pod oczy o działaniu przeciwzmarszczkowym ALGOEYE
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 15 ml
Producent: Sensum Mare
159,00 zł
Cena jednostkowa: 1 060,00 zł / 100 ml
Bestseller
Bogaty tonik do twarzy o działaniu odżywczym i nawilżającym ALGOTONIC
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 200 ml
Producent: Sensum Mare
79,00 zł
Cena jednostkowa: 39,50 zł / 100 ml
Bestseller
Krem rewitalizujący i przeciwzmarszczkowy o bogatej konsystencji ALGORICH
Do skóry suchej i bardzo suchej, wymagającej nawilżenia i rewitalizacji
Pojemność: 50 ml
Producent: Sensum Mare
179,00 zł
Cena jednostkowa: 358,00 zł / 100 ml
Bestseller
Krem nawilżający z kurkumą i palmą sabałową FRESH-Y
Krem na dzień i na noc do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 50 ml
Producent: Back to comfort
48,99 zł
Cena jednostkowa: 97,98 zł / 100 ml
Bestseller
Ekologiczny żel do zmywarek - cytrynowy - 50 cykli zmywania
Do mycia naczyń w zmywarce, z olejkiem cytrynowym
Pojemność: 750 ml
Producent: Swonco
44,99 zł
Cena jednostkowa: 6,00 zł / 100 ml
Bestseller
Koncentrat propolisowy S.O.S. dla skóry problematycznej
Do skóry problematycznej, z trądzikiem, łojotokiem, opryszczką, stanami zapalnymi
Pojemność: 10 ml
Producent: Korana
36,99 zł
Cena jednostkowa: 369,90 zł / 100 ml
Bestseller
Do Zadań Specjalnych – Słodka Pomarańcza, Lawenda – Odprężający
Płyn usuwający kamień, osady, rdzę, bakterie, pleśń.
Pojemność: 500 ml
Producent: Klareko
29,99 zł
Cena jednostkowa: 6,00 zł / 100 ml
Bestseller

zobacz wszystkie

Krem naprawczo - kojący Dear Skin It's Rich Cream
Do każdego rodzaju skóry
Pojemność: 75 ml
Producent: Veoli Botanica
68,99 zł
Cena jednostkowa: 91,99 zł / 100 ml
Masło do ust z olejem makadamia
Z olejem makadamia i witaminą E
Pojemność: 15 ml
Producent: Your Natural Side
18,99 zł
Cena jednostkowa: 126,60 zł / 100 ml
Aktywne serum korygujące
Do skóry dojrzałej, ze zmarszczkami, tłustej, trądzikowej
Pojemność: 20 ml
Producent: Natural Secrets
148,99 zł
Cena jednostkowa: 744,95 zł / 100 ml
Płyn micelarny do skóry naczynkowej i wrażliwej - seria Micellis
Do skóry naczynkowej, wrażliwej, skłonnej do zaczerwienień
Pojemność: 500 ml
Producent: BasicLab
59,99 zł
Cena jednostkowa: 12,00 zł / 100 ml
Krem regenerujący pod oczy z kofeiną
Do każdego rodzaju skóry
Pojemność: 15 ml
Producent: EkoKrem
49,99 zł
Cena jednostkowa: 333,27 zł / 100 ml

Zapisz się do newslettera
Zapisz się i zgarnij   rabat 10%na pierwsze zakupy!

Zobacz co piszą o nas klienci

Co zyskujesz wybierając nasz sklep?

Jesteśmy legalnie działającą firmą sprzedającą wyłącznie oryginalne produkty. Stawiamy głównie na Polskich producentów oraz najwyższą jakość obsługi. Dowiedz się więcej

Pakujemy zakupione przez Ciebie produkty w ekologiczne opakowania
Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi - troszczymy się o każdego Klienta!
Pomagamy w doborze kosmetyków i ułożeniu planu pielęgnacyjnego!
Przyznajemy rabaty poprzez dostęp do naszego Programu Rabatowego
Chętnie dzielimy się próbkami najpopularniejszych marek :)
Umożliwiamy zwrot zakupionych produktów w przeciągu 14 dni.

Nowości i promocje