Świeca do aromaterapii RZEŚKA ENERGIA

Z dodatkiem naturalnych olejków eterycznych: eukaliptusowego i z trawy cytrynowej

Producent: Flagolie

59,99 zł
DOSTĘPNY - wysyłka od razu
170 g
Ocena ogólna:
Działanie:
Wydajność:

Bądź pierwszy i oceń produkt

Udostępnij:
Znajdź nas:

Świeca do aromaterapii RZEŚKA ENERGIA to idealna propozycja podczas wysiłku umysłowego. Zastosowane w niej naturalne olejki eteryczne poprawiają koncentrację i skupienie, dzięki czemu świeca sprawdzi się idealnie podczas nauki, czy innej intensywnej pracy umysłowej. Ponadto, matowy szklany słoik, w którym została wylana, idealnie wpasowuje się do wnętrz, stanowiąc dodatkową ozdobę pomieszczenia. Świeca zawiera w swoim składzie starannie dobraną mieszankę naturalnych olejków eterycznych z trawy cytrynowej i eukaliptusa. Olejki te wykazują właściwości pobudzające, poprawiające koncentrację i motywują do działania. Pomagają zwalczyć zmęczenie umysłowe, letarg i wpływają pozytywnie na skupienie. Dodatkowo, odświeżają powietrze i roztaczają w twoim otoczeniu, przyjemny, energetyzujący zapach. Jeśli czeka Cię sporo nauki lub potrzebujesz skupienia podczas pracy nad ważnym projektem, bez wątpienia wybierz tą świecę do aromaterapii. 

Wykonane są ze 100% naturalnego wosku sojowego oraz naturalnych olejków eterycznych.Wosk sojowy jest w pełni ekologicznym, roślinnym woskiem.

Co nieco więcej o produkcie

Świece sojowe Flagolie:

- Są wykonane z naturalnego wosku sojowego, który w żaden sposób nie jest modyfikowany. Nie znajdziesz w tych świecach pestycydów, innych toksyn i parafiny, nie zawierają też barwników. Składnikiem głównym świecy jest tylko i wyłącznie wosk roślinny uzyskiwany z nasion soi.

- Mają knoty wolne od ołowiu, wykonane z bawełny.

- Palą się od 30 do 50% dłużej niż świece parafinowe.

- Palą się czystym, jasnym płomieniem i nie kopcą tak, jak dzieje się to w przypadku tradycyjnych świec parafinowych. Dzięki temu masz pewność, że nie wdychasz szkodliwych spalin.

- Nie brudzą trwale powierzchni - rozlany wosk można łatwo usunąć wodą z mydłem.

- Są tworzone ręcznie w Polsce.

- Są zapakowane w stylowe pudełka z tektury ekologicznej.

Sposób użycia

Kiedy pierwszy raz palisz swiece, wosk powinien roztopić się do samych ścianek, inaczej przy kolejnym użytkowaniu świeca będzie się spalać szybciej oraz jedynie w obrębie wykształconej powierzchni. Na wierzchu powinna być warstwa płynnego wosku. Pozwoli to zapobiec tworzeniu się tzw. tunelu na powierzchni świecy. 

Przed zapaleniem świecy każdorazowo należy przyciąć knot, aby wystawał nad poziomem wosku na wysokość 3-5 mm. Regularne przycinanie knota do właściwej wysokości spowoduje, że świeca będzie wypalać się czysto, knot nie będzie się kopcił, a przy tym nie będzie okopcał szlanego pojemnika.

Zbyt długie palenie świecy może spowodować wydłużenie się knota i utworzenie charakterystycznego grzybka. Warto wówczas zgasić świecę, poczekać aż wosk lekko zastygnie, skrócić knot i ponownie ją zapalić.  Świecę należy gasić spechalnie przeznaczonych do tego gasidłem. Gaszenie świecy poprzez zdmuchiwanie wytwarza większą ilość dymu.  

Skład

wosk sojowy, naturalne olejki eteryczne (z trawy cytrynowej, eukaliptusowy)

Oceń i skomentuj produkt. Pomóż w ten sposób innym w wyborze właściwego kosmetyku.

Inne produkty marki Flagolie:
Świeca do aromaterapii RÓŻANA RADOŚĆ
Pojemność: 170 g
Producent: Flagolie
59,99 zł
Świeca do aromaterapii OŻYWCZY SPOKÓJ
Pojemność: 170 g
Producent: Flagolie
59,99 zł
Świeca do aromaterapii KORZENNE ODPRĘŻENIE
Pojemność: 170 g
Producent: Flagolie
59,99 zł
Świeca do aromaterapii SPOKOJNY SEN
Pojemność: 170 g
Producent: Flagolie
59,99 zł
Świeca do aromaterapii LAWENDOWY RELAKS
Pojemność: 170 g
Producent: Flagolie
59,99 zł