Jesienny rabat -15% | użyj kodu JESIEN
-15% z kodem JESIEN
Szampon - Żel do ciała - Higiena Intymna - Seria Light 3w1 | Naturolove
Szampon - Żel do ciała - Higiena Intymna - Seria Light 3w1 | Naturolove

Szampon - Żel do ciała - Higiena Intymna - Seria Light 3w1

Do wszystkich rodzajów skóry

Producent: Naturolove
Dostępność: Chwilowy brak
Wybrana wersja:
34,99 zł
Cena jednostkowa: 12,50 zł / 100 ml
Napisz do nas - Kopalnia-Zdrowia.pl

Potrzebujesz pomocy w doborze kosmetyków?
Szukasz rozwiązań, jak ekologicznie dbać o dom?
Chcesz porozmawiać lub złożyć zamówienie telefonicznie? Skontaktuj się z nami!

  [javascript protected email address]
  +48 732 728 888
  +48 732 728 888
lub napisz na czacie

Służymy pomocą w godzinach:

pn. - pt.: 09:00 - 18:00
sb.: 10:00 - 14:00

Seria LIGHT 3w1 zapewnia delikatną pielęgnację skóry wrażliwej. 

Seria Light 3w1 została stworzona z myślą  o skórze wrażliwej, problematycznej, delikatnej. Skierowana do osób ceniących sobie naturalną i bezpieczną pielęgnację.  Produkt jest bezzapachowy więc idealny dla osób, które nie lubią produktów perfumowanych.  Idealnie zastępuje codzienne produkty: szampon, żel do ciała i żel do higieny intymnej. Przyjaciel ludzi podróżujących.  Dobrze pielęgnuje suchą i podrażnioną skórę dorosłych jak i dzieci. Dobrze się pieni i oczyszcza.

Składniki aktywne:

Aloes - wykazuje silne właściwości lecznicze. Nie tylko pomaga ale też i leczy. Działa kojąco, przeciwobrzękowo, oczyszczająco. Ma silne działanie nawilżające. Reguluje pracę gruczołów łojowych, zwęża pory.

Witamina C SAP - charakteryzuje się wysoką stabilnością. Działa odmładzająco i antyoksydacyjnie, wnika w głębokie warstwy skóry. Rozjaśnia plamy pigmentacyjne i dodatkowo chroni przed fotostarzeniem. Nadaje się do skóry wrażliwej oraz trądzikowej.

Kwas mlekowy - reguluje pH, pielęgnuje włosy, rozjaśnia przebarwienia i działa przeciwtrądzikowo, ujędrnia skórę i działa przeciwzmarszczkowo, delikatnie złuszcza oraz nawilża.

Gliceryna -produkt pochodzenia roślinnego. Bezbarwna i bezwonna ciecz o słodkawym smaku. Wykazuje szerokie działanie w pielęgnacji. Jest śqwietnym humektantem. Regeneruje, wygładza, nawilża oraz chroni skórę przed utratą wody. Ułatwia przenikanie innym substancją czynnym w głąb skóry.

Panthenol - to inaczej prowitamina B5. Jest to pochodna witaminy B5, czyli kwasu pantotenowego, substancji naturalnie występującej w skórze, włosach i paznokciach. Witamina B5 jest niezbędna w skórze, jej niedobory sprawiają, że skóra jest szorstka i łuszczy się, a włosy stają się matowe, porowate, szybciej siwieją. Panthenol wnika w głębokie warstwy skóry, a także we włókna włosów i płytki paznokci, gdzie ulega przekształceniu w kwas pantotenowy. Działa łagodząco i kojąco, a przede wszystkim wzmacnia i odbudowuje strukturę skóry, włosów i paznokci.

 

Niewielką ilość Light 3w1 nanieść na zwilżoną skórę ciała i włosów. Delikatnie masować do powstania piany. Dobrze spłukać wodą.

Aqua, Cocamidopryl Betaine, Sodium Coco-Sulfate, Coco-Glucoside, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate, Lacid Acid, Panthenol, Benzyl Alkohol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Sodium Chloride

PRODUCENT:

WZORCOWNIA KOSMETYKÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lipińskiego 110
38-500 Sanok
PL
[javascript protected email address]

EAN (280 ml): 5903815491252

Opinie o produkcie

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.

Ceramiczny kominek - podgrzewacz olejków
Tarta z naczyniem podzielonym na dwie części "Owal"
Ilość: 1 szt. (Kolor Szary)
Producent: Naturolove
32,99 zł
Cena jednostkowa: 32,99 zł / 1 szt.
-15% z kodem JESIEN
Olej ze Śliwki Gaskońskiej
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 30 ml
Producent: Naturolove
37,99 zł
Cena jednostkowa: 126,63 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Peeling do ciała Otulająca Śliwka
Do wszystkich rodzajów skóry
Waga: 250 g
Producent: Naturolove
40,99 zł
Cena jednostkowa: 16,40 zł / 100 g
-15% z kodem JESIEN
Krem - maska różana z witaminą C
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 60 ml
Producent: Naturolove
74,99 zł
Cena jednostkowa: 124,98 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Olej Malinowy Nierafinowany
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 30 ml
Producent: Naturolove
23,99 zł
Cena jednostkowa: 79,97 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Krem rewitalizujący i przeciwzmarszczkowy o bogatej konsystencji ALGORICH
Do skóry suchej i bardzo suchej, wymagającej nawilżenia i rewitalizacji
Pojemność: 50 ml
Producent: Sensum Mare
179,00 zł
Cena jednostkowa: 358,00 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Maseczka do twarzy Bomba Witaminowa
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 100 ml
Producent: Opcja Natura
29,99 zł
Cena jednostkowa: 29,99 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Naturalny żel myjący do twarzy z ekstraktem z brzoskwini
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 125 ml
Producent: Resibo
27,30 zł
39,00 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31,20 zł
Cena jednostkowa: 21,84 zł / 100 ml
Bestseller
Promocja
Szampon kolagenowy HISHER
Do wszystkich rodzajów włosów
Pojemność: 250 ml
Producent: Back to comfort
44,99 zł
Cena jednostkowa: 18,00 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller

zobacz wszystkie

Pasta do zębów Spearmint z fluorem
W tubce z naturalną miętą
Pojemność: 75 ml
Producent: Ben&Anna
21,99 zł
Cena jednostkowa: 29,32 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Ekologiczne tabletki do zmywarki
Certyfikowane, wegańskie tabletki do zmywarki z cytrynianem i nadwęglanem sodu
Ilość: 1 op. (25 tabletek)
Producent: Pierpaoli - Ekos
34,99 zł
Cena jednostkowa: 34,99 zł / 1 op.
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Orzeźwiająco-energetyzujący żel pod prysznic z ekstraktem z szałwii
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 300 ml
Producent: Vianek
29,99 zł
Cena jednostkowa: 10,00 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Regenerujący krem do rąk z betuliną i ekstraktem z rumianku
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 75 ml
Producent: Sylveco
30,99 zł
Cena jednostkowa: 41,32 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Dezodorant w kremie z sodą oczyszczoną MORSKI (plastik)
Edycja limitowana - zapach dostępny tylko w drogerii Kopalnia Zdrowia :)
Pojemność: 150 ml
Producent: La-Le
39,99 zł
Cena jednostkowa: 26,66 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Serum Beauty Coctail - Botanical Antiox Serum
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 30 ml
Producent: My Magic Essence
277,99 zł
Cena jednostkowa: 926,63 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Serum z peptydami - Peptide Serum
Do skóry dojrzałej, z oznakami starzenia, ze zmarszczkami mimicznymi
Pojemność: 30 ml
Producent: My Magic Essence
257,99 zł
Cena jednostkowa: 859,97 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Dezodorant w kremie z sodą oczyszczoną MALINA-MANDARYNKA (plastik)
Edycja limitowana - zapach dostępny tylko w drogerii Kopalnia Zdrowia :)
Pojemność: 150 ml
Producent: La-Le
39,99 zł
Cena jednostkowa: 26,66 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Krem nawilżający do twarzy o bogatej konsystencji
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 75 ml
Producent: BasicLab
44,99 zł
Cena jednostkowa: 59,99 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller

Zapisz się do newslettera
Zapisz się i zgarnij   rabat 10%na pierwsze zakupy!

Zobacz co piszą o nas klienci

Co zyskujesz wybierając nasz sklep?

Jesteśmy legalnie działającą firmą sprzedającą wyłącznie oryginalne produkty. Stawiamy głównie na Polskich producentów oraz najwyższą jakość obsługi. Dowiedz się więcej

Pakujemy zakupione przez Ciebie produkty w ekologiczne opakowania
Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi - troszczymy się o każdego Klienta!
Pomagamy w doborze kosmetyków i ułożeniu planu pielęgnacyjnego!
Przyznajemy rabaty poprzez dostęp do naszego Programu Rabatowego
Chętnie dzielimy się próbkami najpopularniejszych marek :)
Umożliwiamy zwrot zakupionych produktów w przeciągu 14 dni.

Nowości i promocje