Wkładki ekologiczne do codziennego stosowania z paskiem anionowym - 15 szt.

Biodegradowalne, przepuszczające powietrze wkładki, pozbawione substancji syntetycznych

Producent: Gentle Day

9,99 zł
DOSTĘPNY - wysyłka od razu
15 szt.
Ocena ogólna:
Działanie:
Wydajność:

Bądź pierwszy i oceń produkt

Udostępnij:
Znajdź nas:

Oferowane wkładki higieniczne przepuszczające powietrze są biodegradowalne. Mogą być w pełni utylizowane, nie zagrażając przy tym środowisku naturalnemu. Samo opakowanie także wykonano z materiałów, które ulega biodegradacji. Nie zawierają dioksyny, substancji syntetycznych i petrochemicznych. Wkładki higieniczne na co dzień hipoalergicznewolne od modyfikacji GMO i tak skonstruowane, by spełniały swoje zadania najlepiej, jak tylko to możliwe.

Dlaczego warto stawiać na wkładki Gentle Day?

- Są ekologiczne - posiadają Certyfikat Ekologiczny Oeko-Tex 100 (Nr 2011LK0006)- spełniają one wszelkie wymagania ekologiczne, jeśli w grę wchodzą produkty mające bezpośredni kontakt ze skórą

- Są uniwersalne. Mogą być używane przez kobiety w każdym wieku. Doskonale sprawdzą się przy obfitej wydzielinie, przy upławach, jak również i przy skąpych miesiączkach, szczególnie pod koniec menstruacji.

- Są oddychające. Posiadają bawełnianą warstwę, dzięki której powietrze jest przepuszczane, skóra oddycha, a kobieta odczuwa świeżość, suchość i komfort każdego dnia.

Wybór wkładek higienicznych jest idealnym zakupem dla tych wszystkich dziewcząt i kobiet, które borykają się z różnego rodzaju upławami i wydzielinami. Okazują się być niezawodne do stosowania na co dzień, jak również i w określonych dniach cyklu, kiedy nadmiar wydzieliny jest naprawdę duży. Sprawdzą się one u kobiet mających wrażliwą skórę podatną na podrażnienia. Są to bowiem wkładki higieniczne dla alergików pozbawione wszelkich dodatków, które mogłyby skórę uczulić. Chcąc dokonać zakupu, z całą pewnością warto zwracać uwagę tylko i wyłącznie na wkładki higieniczne oddychające bowiem tylko takie będą w stanie zagwarantować nam komfort i wygodę życia każdego dnia.

Wkładki higieniczne przepuszczające powietrze, które oferuje marka Gentle Day to produkty z najwyższej półki, które spełniają wszelkie standardy i wymogi świadczące o tym, iż mamy do czynienia z produktem doskonałym i jedynym w swoim rodzaju:

- ISO 9001:2008 - Standardy Systemów Zarządzania jakością

- ISO 14001:2004 - Standard dla Systemów Zarządzania Środowiskowego

- GB 15979:2002 Rygorystyczne Narodowe Standardy Higieniczne

- HN 64-1:2001 Normy Higienicznej Republiki Litewskiej

- Protokół badania mikrobiologicznego Nr M 5783 (M14468- M 14471)

Oceń i skomentuj produkt. Pomóż w ten sposób innym w wyborze właściwego kosmetyku.

Inne produkty marki Gentle Day:
Tampony ekologiczne REGULAR
Pojemność: 18 szt.
Producent: Gentle Day
17,99 zł
Tampony ekologiczne SUPER
Pojemność: 18 szt.
Producent: Gentle Day
18,99 zł