Zmiękczający płyn do płukania tkanin z olejkiem lawendowym

Do płukania delikatnych tkanin ręcznie lub w prace, z olejkiem lawendowym

Producent: Pierpaoli - Ekos

29,99 zł
DOSTĘPNY - wysyłka od razu
1000 ml
Ocena ogólna:
Działanie:
Wydajność:

Bądź pierwszy i oceń produkt

Udostępnij:
Znajdź nas:

Zmiękczający płyn do płukania delikatnych tkanin ręcznie lub w pralce z dodatkiem naturalnego olejku lawendowego

Formułowane ze środkami powierzchniowo czynnymi pochodzące z surowców roślinnych pochodzących ze źródeł odnawialnych, w celu zapewnienia ochrony środowiska i ochrony osoby używającej urządzenia.

Co nieco więcej o produkcie

Produkt spełnia normy ekologicznych detergentów wyznaczone przez ICEA (Międzynarodową jednostkę Certyfikującą Eco Bio środki czystości i kosmetyki) W szczególności, zmniejszenie wpływu na środowisko(wodnej toksyczności, długotrwałe skutki dla organizmów wodnych) obliczone wg objętości rozcieńczenia krytycznego (CDVtox) według matrycy obliczania Ecolabel2003/31/WE (DC).

Produkt, opakowanie, biodegradacja i etykietowanie są przedmiotem corocznych kontroli przeprowadzonych przez Instytut Certyfikacji Etyki i Środowiska (ICEA).

Produkt jak i wszystkie produkty oraz cała fabryka Pierpaoli spełnia "Międzynarodowy Standard" - "Stop testom na zwierzetach" Kontrolowany przez ICEA dla LAV ( Stowarzyszenie przeciwko wiwisekcji) nr 032.

Sposób użycia

Płukanie ręczne: Po wypraniu spłukać obficie tkaniny, a później pranie namoczyć w płynie z czystą wodą przez co najmniej 10 minut. Nie płukać na końcu. Dozowanie: 45 ml na 10 litrów wody.

Płukanie w pralce: Wlać produkt do specjalnego podajnika. 45 ml na 4,5 kg prania.

Nakrętka zawiera około 70 ml.

Zalecamy przechowywanie produktu w temperaturze pokojowej. Wstrząsnąć butelkę przed użyciem. Ponieważ jest to skoncentrowany produkt, bogaty w surowce pochodzenia roślinnego, które mogłyby spowodować lekkie rozdzielenie w miarę upływu czasu. Zjawisko to jest odwracalne i nie wpływa na działanie produktu.

Skład

Aqua (Water), Diacylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate*, Caprylyl/Capryl Glucoside, Isopropyl Alcohol, Lavandula Hybrida Oil, Lactic Acid, Linalool

*ekstrakty wyłącznie pochodzenia roślinnego

Oceń i skomentuj produkt. Pomóż w ten sposób innym w wyborze właściwego kosmetyku.

Inne produkty marki Pierpaoli - Ekos:
Ekologiczny odkamieniacz do żelazka
Pojemność: 250 ml
Producent: Pierpaoli - Ekos
28,99 zł
Ekologiczne tabletki do zmywarki
Pojemność: 1 op. - 25 szt.
Producent: Pierpaoli - Ekos
29,99 zł