Ekologiczny płyn do podłóg i twardych powierzchni

Do mycia podłóg i twardych powierzchni, z olejkiem pomarańczowym i miętowym

Producent: Pierpaoli - Ekos

19,99 zł
Chwilowy brak towaru na magazynie
750 ml
Ocena ogólna:
Działanie:
Wydajność:

Bądź pierwszy i oceń produkt

Udostępnij:
Znajdź nas:

W płynie do podłóg Ekos użyto środki powierzchniowo czynne z surowców naturalnych pochodzących z odnawialnych źródeł. Dzięki temu zagwarantowana jest równowaga w środowisku naturalnym.

Produkt testowany na zawartość niklu, chromu i kobaltu (wartości <0.4 ppm). Nie zawiera syntetycznych zapachów, barwników ani SLES. Jest bezpieczny dla Ciebie podczas stosowania oraz dla Twojej rodziny, ponieważ nie zawiera EDTA, izotiazolinony, enzymów, fosforanów, syntetycznych substancji zapachowych i substancje pochodzenia zwierzęcego.

Jest to ekologiczny środek ale zarazem bardzo skuteczny i wydajny. To dzięki doświadczeniu firmy Pierpaoli jednej z najstarszych firm ekologicznych produkty są bardzo dobrej jakości i bardzo skuteczne.

Sposób użycia

Użycie rozcieńczonego płynu: do dużych powierzchni rozcieńczyć 45 ml produktu (3 nakrętki) w pół wiadra wody (5 litrów). Na marmurowych powierzchniach, należy użyć 15 ml produktu (1 nakrętka) w pół wiadra wody (5 litrów).

Użycie nierozcieńczonego płynu: na małych powierzchniach (umywalki, wanny, armatura łazienkowa, blaty, plamy brudu.itp) wlać produkt na mokrą gąbkę lub bezpośrednio na powierzchnię, która ma zostać wyczyszczona. W przypadku powierzchni mających kontakt z żywnością, spłukać wodą pitną. Idealny również do czyszczenia przestrzeni i przedmiotów, które mogą wejść w kontakt z dzieckiem (krzesełko, zabawki, itp).

Skład

<5%: Non Ionic Surfactants, Anionic Surfactants, Soaps Other Components: Orange Essential Oil, Mint Essential Oil, Limonene

Oceń i skomentuj produkt. Pomóż w ten sposób innym w wyborze właściwego kosmetyku.

Inne produkty marki Pierpaoli - Ekos:
Ekologiczne tabletki do zmywarki
Pojemność: 1 op. - 25 szt.
Producent: Pierpaoli - Ekos
29,99 zł
Ekologiczny odkamieniacz do żelazka
Pojemność: 250 ml
Producent: Pierpaoli - Ekos
28,99 zł