Jesienny rabat -15% | użyj kodu JESIEN
-15% z kodem JESIEN
Serum barierowe i regenerujące Lipid Essence | Uzdrovisco
Serum barierowe i regenerujące Lipid Essence | Uzdrovisco

Serum barierowe i regenerujące Lipid Essence

Do skóry suchej, odwonionej, dojrzałej i reaktywnej

Producent: Uzdrovisco
Dostępność: W magazynie
Wybrana wersja:
78,99 zł
Cena jednostkowa: 263,30 zł / 100 ml
Napisz do nas - Kopalnia-Zdrowia.pl

Potrzebujesz pomocy w doborze kosmetyków?
Szukasz rozwiązań, jak ekologicznie dbać o dom?
Chcesz porozmawiać lub złożyć zamówienie telefonicznie? Skontaktuj się z nami!

  [javascript protected email address]
  +48 732 728 888
  +48 732 728 888
lub napisz na czacie

Służymy pomocą w godzinach:

pn. - pt.: 09:00 - 18:00
sb.: 10:00 - 14:00

Zaawansowane serum regenerujące z linii LIPID ESSENCE zostało stworzone z myślą o kompleksowej pielęgnacji cery suchej, wrażliwej, cienkiej i osłabionej, a także skóry wymagającej szczególnej troski – np. po zabiegach medycyny estetycznej, w trakcie kuracji dermatologicznych czy w okresach silnego przesuszenia i podrażnień. To kosmetyk, który nie tylko nawilża i wygładza, ale przede wszystkim wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry, wspierając jej równowagę i odporność na czynniki zewnętrzne. 

Jego bogata, otulająca konsystencja oparta została na innowacyjnej technologii okluzji lipidowej, która działa jak odżywczy płaszcz ochronny – zatrzymuje mikrokropelki nawilżenia w głębszych warstwach skóry, tworząc efekt regenerującego „opatrunku”. Dzięki temu serum natychmiastowo koi, wygładza i przywraca komfort, nawet bardzo suchej czy reaktywnej cerze. Działa łagodnie, ale skutecznie – wspomagając procesy odbudowy, bez obciążania skóry. 

To wysoko skoncentrowana formuła, która łączy siłę składników z wyjątkową przyjemnością stosowania. Już po pierwszym użyciu skóra staje się bardziej elastyczna, ukojona i wyczuwalnie gładsza, jak po profesjonalnym zabiegu regenerującym. 

Dlaczego pokochasz to serum? 

  • Stworzony z myślą o cerze suchej, wrażliwej, cienkiej i reaktywnej. 
  • Idealny również po zabiegach medycyny estetycznej – wspiera procesy regeneracyjne. 
  • Zawiera technologię okluzji lipidowej, która zatrzymuje wilgoć niczym kojący opatrunek. 
  • Skoncentrowana formuła działa intensywnie, by przywrócić uczucie komfortu, miękkości i elastyczności skóry. 
  • Efekty widoczne są już od pierwszego użycia. 
  • Skład bogaty w peptydy przeciwzmarszczkowe, ceramidy i skwalan – dla skóry, która potrzebuje troski, regeneracji i skutecznej ochrony. 
  • Zapach i konsystencja, dzięki której codzienna pielęgnacja staje się rytuałem. 
  • Aż 97% składników pochodzenia naturalnego – potwierdzone zgodnie z normą ISO 16128. 

Składniki aktywne:

1% peptydów barierowych – zaawansowane oligopeptydy przeciwzmarszczkowe, które stymulują syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Wzmacniają strukturę skóry, wspomagają jej regenerację, łagodzą podrażnienia i pomagają zachować jędrność oraz gładkość. Idealne dla skóry dojrzałej, suchej i cienkiej, wymagającej odbudowy i odmłodzenia. 

7 ceramidów - wzmacnia funkcje naturalnej bariery ochronnej skóry, wspomaga regenerację i intensywnie nawilża. Ceramidy przywracają elastyczność, chronią przed przesuszeniem i szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych – idealne dla skóry suchej i dojrzałej, która z wiekiem traci lipidy. 

6% skwalan i fitosterol (100% zalecanego stężenia)– połączenie bioaktywnych lipidów: skwalanu i fitosterolu. Skwalan głęboko nawilża, regeneruje i poprawia jędrność, wspierając naturalne funkcje ochronne skóry. Fitosterol tworzy efekt „drugiej skóry”, zatrzymując wilgoć i przynosząc natychmiastowe ukojenie suchej i nadreaktywnej cerze. 

W kremie znajdziesz również: olej z rokitnika, bioferment. 

Serum nakładaj rano i/lub wieczorem na oczyszczona skórę. Dla najlepszych efektów stosuj razem z innymi produktami z linii LIPID ESSENCE od UZDROVISCO.



 

 

AQUA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DICAPRYLYL CARBONATE, SQUALANE, CRAMBE ABYSSINICA SEED OIL PHYTOSTEROL ESTERS, ISOAMYL LAURATE, PROPANEDIOL,TRIPOLYGLYCERYL3/LAURYLHYDROGENATED TRILINOLEATE, BUTYLENE GLYCOL, PENTYLENE GLYCOL, HIPPOPHAE RHAMNOIDES FRUIT OIL, PALMITOYL TETRAPEPTIDE7, LACTOBACILLUS FERMENT, PALMITOYL TRIPEPTIDE1, LAUROYL LYSINE, CERAMIDE EOP, CERAMIDE NP, CERAMIDE NS, CERAMIDE AP, DIISOSTEARYL MALATE, DEXTRIN PALMITATE, SILICA, CHOLESTEROL, ALLANTOIN, GLYCERIN, TOCOPHEROL,
POLYGLYCERYL10 STEARATE, POLYGLYCERYL6 BEHENATE, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, SODIUM CETEARYL SULFATE, MAGNESIUM SULFATE, BEHENIC ACID, LACTIC ACID, LAURIC ACID, LAURYL ALCOHOL DIPHOSPHONIC ACID, TRIETHYL CITRATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HYDROXYACETOPHENONE,
PARFUM, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,
HEXAMETHYLINDANOPYRAN, TERPINEOL, LINALOOL, LINALYL ACETATE, GERANYL ACETATE, ACETYL CEDRENE

PRODUCENT:

BRANDCLINIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
Granicka 10
05-806 Komorów
PL
[javascript protected email address]

EAN (30 ml): 5904917484180

Opinie o produkcie

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.

Nawilżający krem rozjaśniający antyoksydacyjny
Krem na dzień i na noc do skóry szarej, zmęczonej, dojrzałej
Pojemność: 50 ml
Producent: Uzdrovisco
58,99 zł
Cena jednostkowa: 117,98 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Chłodzące serum kompres przeciw zaczerwienieniom CICA Naczynka
Do skóry wrażliwej, naczynkowej, skłonnej do podrażnień
Pojemność: 30 ml
Producent: Uzdrovisco
68,99 zł
Cena jednostkowa: 229,97 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Krem przeciwzmarszczkowy wzmacniająco - kojący CICA Naczynka
Krem na dzień i na noc do skóry wrażliwej, naczynkowej, skłonnej do podrażnień
Pojemność: 50 ml
Producent: Uzdrovisco
68,99 zł
Cena jednostkowa: 137,98 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Peptydowy krem antyoksydacyjny przeciw przebarwieniom SPF 50
Do wszystkich rodzajów skóry, szczególnie dojrzałej
Pojemność: 50 ml
Producent: Uzdrovisco
58,99 zł
Cena jednostkowa: 117,98 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Peptydowy krem antyoksydacyjny przeciw zmarszczkom SPF 30
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 50 ml
Producent: Uzdrovisco
53,99 zł
Cena jednostkowa: 107,98 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Odżywka nawilżająca Lekkość i Miękkość
Do włosów cienkich i pozbawionych objętości.
Pojemność: 250 ml
Producent: BasicLab
79,99 zł
Cena jednostkowa: 32,00 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Pomarańczowy olejek eteryczny
Do masażu, kąpieli i inhalacji o cytrusowo - owocowym zapachu
Pojemność: 10 ml
Producent: Etja
11,99 zł
Cena jednostkowa: 119,90 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Owocowy zestaw kul do kąpieli
Kule o zapachach: truskawka, pomarańćza, lemoniada i brzoskwinia
Ilość: 1 op. (4x80 g)
Producent: Miodowa Mydlarnia
61,99 zł
Cena jednostkowa: 61,99 zł / 1 op.
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
169,99 zł
Cena jednostkowa: 566,63 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller

zobacz wszystkie

Krem nawilżający z ektoiną i 3% kwasem laktobionowym o lekkiej konsystencji
Krem na dzień i na noc do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 50 ml
Producent: BasicLab
119,99 zł
Cena jednostkowa: 239,98 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Normalizujące serum 15% C Complex na przebarwienia
Do skóry tłustej i mieszanej, z przebarwieniami potrądzikowymi i pozapalnymi
Pojemność: 30 ml
Producent: Uzdrovisco
58,99 zł
Cena jednostkowa: 196,63 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Dezodorant w kremie z sodą oczyszczoną MORSKI (plastik)
Edycja limitowana - zapach dostępny tylko w drogerii Kopalnia Zdrowia :)
Pojemność: 150 ml
Producent: La-Le
39,99 zł
Cena jednostkowa: 26,66 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Jadeitowa płytka gua sha do masażu twarzy i szyi
Płytki wykonane z jadeitu - naturalnego kamienia, opakowane lnianym woreczkiem
Ilość: 1 szt.
Producent: Polemika
33,99 zł
Cena jednostkowa: 33,99 zł / 1 szt.
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Oczyszczający hydrofilny olejek do demakijażu
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 150 ml
Producent: Senelle Cosmetics
69,00 zł
Cena jednostkowa: 46,00 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Krem nawilżający do twarzy o bogatej konsystencji
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 75 ml
Producent: BasicLab
44,99 zł
Cena jednostkowa: 59,99 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Dezodorant w kremie mandarynkowy bez dodatku sody
Z wodorotlenkiem magnezu, marantą trzcinową, skrobią ziemniaczaną i ziemią okrzemkową
Pojemność: 60 ml
Producent: Cztery Szpaki
48,99 zł
Cena jednostkowa: 81,65 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller

Zapisz się do newslettera
Zapisz się i zgarnij   rabat 10%na pierwsze zakupy!

Zobacz co piszą o nas klienci

Co zyskujesz wybierając nasz sklep?

Jesteśmy legalnie działającą firmą sprzedającą wyłącznie oryginalne produkty. Stawiamy głównie na Polskich producentów oraz najwyższą jakość obsługi. Dowiedz się więcej

Pakujemy zakupione przez Ciebie produkty w ekologiczne opakowania
Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi - troszczymy się o każdego Klienta!
Pomagamy w doborze kosmetyków i ułożeniu planu pielęgnacyjnego!
Przyznajemy rabaty poprzez dostęp do naszego Programu Rabatowego
Chętnie dzielimy się próbkami najpopularniejszych marek :)
Umożliwiamy zwrot zakupionych produktów w przeciągu 14 dni.

Nowości i promocje