Uniwersalny płyn czyszczący dla alergików na bazie szarego mydła (z pompką)

Szare mydło w szklanej butelce do czyszczenia różnorodnych powierzchni

Producent: Nowa Kosmetyka

25,99 zł
DOSTĘPNY - wysyłka od razu
500 ml
Ocena ogólna:
Działanie:
Wydajność:

Bądź pierwszy i oceń produkt

Udostępnij:
Znajdź nas:

Lubisz, kiedy wszystko wokół lśni czystością i nie możesz spocząć, dopóki do tego nie doprowadzisz? A może sprzątanie to dla Ciebie zło, tylko, niestety, konieczne? Nasz płyn na bazie szarego mydła jest dobry na każde podejście: czyści skutecznie, efektywnie i szybko. No i oszczędzi Wam dylematów związanych z bezpieczeństwem dla zdrowia i środowiska. To dlatego, że zamiast tajemniczych ciągów znaków, oznaczających syntetyczne i głęboko przetworzone detergenty, on zawiera jeden, wytwarzany tradycyjną metodą.

Szare mydło, bo o nim mowa, czyści skutecznie, jest nieszkodliwe dla zdrowia, jest w całości biodegradowalne i w dodatku robi to szybko. Towarzyszy mu trochę odtłuszczającego powierzchnie alkoholu, woda, nawilżająca gliceryna, która powstaje podczas zmydlania. I to naprawdę wszystko!

Opakowanie z wygodną pompką możesz śmiało wykorzystać  ponownie.

Sposób użycia

Płynu możesz użyć do wieeelu rzeczy. Na przykład do podłóg i mebli. Do tego celu rekomendujemy dodanie 2 łyżek stołowych do 5l wody. Możesz również umyć nim płytki i armaturę w łazience. Płyn rozcieńcz kilka razy, nakładaj miękką szmatką lub gąbką, a potem spłucz. Możesz także użyć go do czyszczenia kuchenki lub piekarnika i zdecydowanie mamy tu na myśli sprzęty, które niejedno przeszły. Nałóż wówczas płyn bez rozcieńczania, pozostaw na 15 minut, żeby zmiękczył i rozpuścił zabrudzenia, a później wytrzyj powierzchnie i spłucz wodą. A gdyby tego było mało, możesz jeszcze umyć naczynia. Tutaj rekomendujemy rozcieńczyć płyn dwa razy i wlać do dozownika.

Skład

Olej słonecznikowy zmydlony wodorotlenkiem potasu (mydło potasowe), Woda, Gliceryna, Alkohol

Oceń i skomentuj produkt. Pomóż w ten sposób innym w wyborze właściwego kosmetyku.

Inne produkty marki Nowa Kosmetyka:
Serum do paznokci NA RATUNEK PO HYBRYDZIE
Pojemność: 25 g
Producent: Nowa Kosmetyka
34,99 zł
Serum do twarzy RÓWNOWAGA W PŁYNIE
Pojemność: 50 ml
Producent: Nowa Kosmetyka
49,99 zł
Niezwykłe szare mydło
Pojemność: 100 ml
Producent: Nowa Kosmetyka
19,99 zł