Jesienny rabat -15% | użyj kodu JESIEN
-15% z kodem JESIEN
Puder sypki o matowym wykończeniu ALGOTONE | Sensum Mare
-15% z kodem JESIEN
Puder sypki o matowym wykończeniu ALGOTONE | Sensum Mare
Puder sypki o matowym wykończeniu ALGOTONE | Sensum Mare
Puder sypki o matowym wykończeniu ALGOTONE | Sensum Mare

Puder sypki o matowym wykończeniu ALGOTONE

Utrwala makijaż, poprawia wygląd skóry oraz redukuje nadmierne świecenie

Producent: Sensum Mare
Dostępność: W magazynie
Wybrana wersja:
129,00 zł
Cena jednostkowa: 1 290,00 zł / 100 g
Napisz do nas - Kopalnia-Zdrowia.pl

Potrzebujesz pomocy w doborze kosmetyków?
Szukasz rozwiązań, jak ekologicznie dbać o dom?
Chcesz porozmawiać lub złożyć zamówienie telefonicznie? Skontaktuj się z nami!

  [javascript protected email address]
  +48 732 728 888
  +48 732 728 888
lub napisz na czacie

Służymy pomocą w godzinach:

pn. - pt.: 09:00 - 18:00
sb.: 10:00 - 14:00

Szach i MATTE!

Szukając skutecznego rozwiązania pomocnego przy utrwalaniu makijażu, postaw na transparentny puder sypki o matowym wykończeniu z linii ALGOTONE. Sypka, bardzo drobno zmielona formuła doskonale sprawdzi się dla każdego typu skóry, nawet tej najbardziej wymagającej. Dzięki procesowi zmielenia, tekstura pudru jest delikatna jak chmurka, co sprawia, że pięknie wtapia się w skórę, nie osadza na niedoskonałościach oraz nie gromadzi w zmarszczkach. Baza pudru została oparta na składnikach, które wizualnie poprawią wygląd skóry, zmniejszając widoczność porów i nadając efekt wygładzenia.

Więcej niż puder!

Mieszanka naturalnej miki oraz mączki jęczmiennej zapewnia skuteczne utrwalenie i zmatowienie makijażu, jednocześnie nie tworząc na twarzy nienaturalnego efektu maski. Wzbogacony o ekstrakty z alg Undaria pinnatifida oraz Chlorella vulgaris, puder nie tylko wygładza cerę, ale wspomaga utrzymanie komfortowego nawilżenia, pozostawiając skórę miękką i zaopiekowaną. Wyjątkowe połączenie naturalnych składników sypkich oraz aktywnych nada efekt, który pozwoli cieszyć się nienagannym wyglądem skóry przez cały dzień.

 

Składniki aktywne:

Kompleks 5 alg
Starannie dobrana kompozycja alg pielęgnuje i wpływa na łagodzenie podrażnień skóry.

Mica
Naturalny minerał, zapobiega zbrylaniu się pudru, maskuje niewielkie niedoskonałości i wygładza teksturę skóry.

Krzemionka
Naturalny minerał, ułatwia rozprowadzanie pudru, zwiększa jego właściwości matujące.

Ekstrakt z algi chlorella vulgaris
Przeciwdziała utracie wody przez naskórek.

Gliceryna
Humektant, wiążąc ze sobą wodę, przeciwdziała przesuszeniu skóry.

Witamina E
Silny antyoksydant, poprawia nawilżenie i elastyczność skóry.

Mączka jęczmienna
Dokładnie zmielona, pomaga utrwalić makijaż.

Korund
Naturalny minerał, wykazuje działanie matujące oraz pochłaniające nadmiar sebum.

Ekstrakt z algi undaria pinnatifida
Wspomaga poprawę wyglądu skóry, przeciwdziała jej przesuszaniu.

Ester oliwy z oliwek
Lekki emolient, tworzy na powierzchni skóry filtr ochronny, wspomaga wygładzenie skóry.

Skwalan
Zmiękcza i nawilża skórę.

Sól morska
Źródło minerałów.

 

Korzyści:

- Nadaje efekt matowego wykończenia

- Natychmiastowo poprawia wygląd skóry

- Efektywnie maskuje drobne niedoskonałości

- Daje efekt rozproszenia światła i wygładzenia

- Skutecznie utrwala makijaż

- Nie brudzi ubrań i nie ściera się

 

Wskazania:

Do utrwalania codziennego makijażu. Polecany również do redukcji nadmiernego błyszczenia skóry.

Aplikuj na twarz niewielką ilość pudru za pomocą pędzla lub puszka. W celu zwiększenia efektu wygładzenia i utrwalenia makijażu dołóż kolejną porcję. Nadmiar produktu usuń pędzelkiem. Puder świetnie współgra z ALGOTONE Multi-pielęgnacyjnym kremem BB, razem stanowiąc idealną bazę naturalnie wyglądającego makijażu.

Składniki (INCI): Mica, Hordeum Vulgare Powder, Alumina, Silica, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Magnesium Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Bentonite, Olive Oil Decyl Esters, Glycerin, Citric Acid, Aqua, Lactic Acid, Squalane, Undaria Pinnatifida Extract, Chlorella Vulgaris Extract, Maris Sal, Tocopherol, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Geraniol, Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, [+/- CI 77491, CI 77492, CI 77499]

PRODUCENT:

SENSUM MARE DERMOCOSMETICS ŁUKASZ KOŁODZIEJEK I WSPÓLNIK SPÓŁKA JAWNA
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 56/100
02-797 Warszawa
PL
[javascript protected email address]

EAN (10 g): 5907222316641

Opinie o produkcie

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.

Balsam do ciała nawilżająco - ujędrniający ALGOBODY
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 300 ml
Producent: Sensum Mare
139,00 zł
Cena jednostkowa: 46,33 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Regeneracyjna maska nocna w kremie o działaniu przeciwstarzeniowym ALGOMASK
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 50 ml
Producent: Sensum Mare
199,00 zł
Cena jednostkowa: 398,00 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Zaawansowany i bogaty krem pod oczy o działaniu przeciwzmarszczkowym ALGOEYE
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 15 ml
Producent: Sensum Mare
159,00 zł
Cena jednostkowa: 1 060,00 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Krem rewitalizujący i przeciwzmarszczkowy o bogatej konsystencji ALGORICH
Do skóry suchej i bardzo suchej, wymagającej nawilżenia i rewitalizacji
Pojemność: 50 ml
Producent: Sensum Mare
179,00 zł
Cena jednostkowa: 358,00 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Bogaty tonik do twarzy o działaniu odżywczym i nawilżającym ALGOTONIC
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 200 ml
Producent: Sensum Mare
79,00 zł
Cena jednostkowa: 39,50 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Płyn do płukania jamy ustnej
Z naturalnymi olejkami eterycznymi oraz witaminami A, C i E
Pojemność: 250 ml
Producent: Promis
32,99 zł
Cena jednostkowa: 13,20 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Suplement diety - Kwasy tłuszczowe Omega 3 EPA i DHA z ryb - OmegaMe
Zawiera 500 mg kwasu EPA i 250 mg DHA w jednej kapsułce
Ilość: 1 op. (60 kapsułek)
Producent: Health Labs Care
128,99 zł
Cena jednostkowa: 128,99 zł / 1 op.
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Świeca sojowa Letnia Rozkosz
Produkt pełnowartościowy - wkrótce zmiana opakowania - WYPRZEDAŻ
Waga: 205 g
Producent: Senua
69,99 zł
Cena jednostkowa: 34,14 zł / 100 g
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Listki ekologiczne do mycia podłóg Jaśmin
Do mycia i pielęgnacji podłóg drewnianych, paneli, kafelków, marmurów i podłóg wykonanych z tworzyw sztucznych
Ilość: 30 szt.
Producent: Natulim
32,99 zł
Cena jednostkowa: 1,10 zł / 1 szt.
-15% z kodem JESIEN
Bestseller

zobacz wszystkie

Peeling kwasowy odblokowujący pory z 15% AHA, 2% BHA
Do skóry tłustej, mieszanej, trądzikowej, z przebarwieniami
Pojemność: 30 ml
Producent: BasicLab
139,99 zł
Cena jednostkowa: 466,63 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Intensywnie nawilżająco - odżywczy krem do rąk i paznokci
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 50 ml
Producent: Sensum Mare
38,99 zł
Cena jednostkowa: 77,98 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Krem odbudowujący BHL z ceramidami DERMOSOPHY
Przywraca szczelność i odporność osłabionej barierze hydrolipidowej
Pojemność: 50 ml
Producent: Hagi Cosmetics
59,99 zł
Cena jednostkowa: 119,98 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Krem lipidowy na zimę
Do wszystkich rodzajów skóry
Pojemność: 75 ml
Producent: BasicLab
44,99 zł
Cena jednostkowa: 59,99 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Bestseller
Bio hydrolat z kocanki włoskiej
Do cery naczynkowej i wrażliwej.
Pojemność: 100 ml
Producent: Bio Olja
24,99 zł
Cena jednostkowa: 24,99 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Maseczka do twarzy Komórki macierzyste drzewa arganowego
Do wszystkich rodzajów cer
Pojemność: 45 ml
Producent: Odnova
68,99 zł
Cena jednostkowa: 153,31 zł / 100 ml
-15% z kodem JESIEN
Mango Eye Lift superodżywczy krem pod oczy 
Do każdego typu skóry.
Pojemność: 15 ml
Producent: Resibo
55,99 zł
79,99 zł
 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 63,99 zł
Cena jednostkowa: 373,27 zł / 100 ml
Promocja

Zapisz się do newslettera
Zapisz się i zgarnij   rabat 10%na pierwsze zakupy!

Zobacz co piszą o nas klienci

Co zyskujesz wybierając nasz sklep?

Jesteśmy legalnie działającą firmą sprzedającą wyłącznie oryginalne produkty. Stawiamy głównie na Polskich producentów oraz najwyższą jakość obsługi. Dowiedz się więcej

Pakujemy zakupione przez Ciebie produkty w ekologiczne opakowania
Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi - troszczymy się o każdego Klienta!
Pomagamy w doborze kosmetyków i ułożeniu planu pielęgnacyjnego!
Przyznajemy rabaty poprzez dostęp do naszego Programu Rabatowego
Chętnie dzielimy się próbkami najpopularniejszych marek :)
Umożliwiamy zwrot zakupionych produktów w przeciągu 14 dni.

Nowości i promocje